Wyniki wyszukiwania

  1. JoseG18

    Eventy

    a co tam, też sobie zagłosuje: Jestem za całkowitym pozbyciem się eventów z gry. do czasu jak ich nie ogarną, teraz praktycznie co kliknięcie wyskakują prace konserwacyjne, dramat tej gry:P
  2. JoseG18

    Światy 105 i 106 - dyskusja przedstartowa

    s105 gdyby nie kościół, to myślę, że byłby to świat idealny, no może nieco zmniejszyć prędkość, a tak wszystko ok. S150 mógłby być podobny :cool: s106 nie zapychajcie mi giełdy :D Narobił bałaganu i jest na "urlopie" od władzy w beretach na s100 :D
  3. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Było sporo, ale okazali się ciency, to pogoniłem, kazałem kasować konta, tacy słabi. A poważniej to pogoniłem ich bo chce do SPEED, pisałeś ze będziesz mi rozwijał wioski i za pół roku oddasz, to jak mogłm tego nie wykorzystac.
  4. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Postanowiłem, że wole grać sam bo reszta jest tak cienka, że ich pogoniłem :D s99? Poczytaj opis plemienia, to fikcja:cool:
  5. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    dziwnie piszesz "zagramy pod A.P.K":p ps. ale tu kasują posty:D była juz 20 strona jest 18, za robote by się wzieli :D edit by fiolka: tyle naspamiliście nie na temat, że masakra
  6. JoseG18

    Wersja 8.42 - komentarze

    to zdecydowanie :D chodziło mi o tych drugich :D jak przekazałem post kmica to nie dostałem odpowiedzi;}
  7. JoseG18

    Wersja 8.42 - komentarze

    Musisz tłumaczyć, bo nie każdy ogarnie proste słowa ;) Takie plemie jak RVF to już prawie 3 lata myślą że wygrali świat:D co do zmian, gdyby nie te notatki, to tak naprawdę mogło by ich nie być ;P
  8. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    jak Nero ostatni raz na zwykłem zagrał na 50? to jednak troche czasu mineło, nastąpiła zmiana pokoleniowa :D
  9. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    to żebyś się nie nudził wbij od razu i rozwin wioske, później znajdziesz się na obrzeżach ;P
  10. JoseG18

    Zakładki forum dla poszczególnych gracz

    zdecydowanie tak, chociaż do czego innego bym to wykorzystał ;)
  11. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    jak planujesz bić się uczciwie to co przejmujesz się jakimś banowaniem, za niewinnośc nie dają;D "trwają prace konserwacyjne" i tak co chwile ;)
  12. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    co ma powiedzieć jak sam pewnie nie ma jeszcze pojecia ;) ja tam jestem za tym żeby nam dopracowali serwer a nie dali jakiegoś bubla, ja mam czas;)
  13. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    Jeśli myślisz, że nie będzie takich plemion to daj sobie spokój ;)
  14. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    do czego Ci ta wiedza ?:P
  15. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    @kimc Ty śmieszku;P jak ma świat ruszyć jutro czy pojutrze, jak przed startem jest przynajmniej 5 dni przed info o tym ;)
  16. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    jak najbardziej za ;) Zdecydowanie wole dopracowany świat jak bubel na którym planuje grać dość długo ;)
  17. JoseG18

    Flagi

    wchodzisz w zakładke z flagami, poziom możesz podnieść jak będziesz miał 3 flagi ego samego typu i tego samego koloru(poziomu) 3 flagi dają 1 wyższego poziomu
  18. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    co nie, wybieraj, studia albo gra:D Wiadomo, że gra ważniejsza:cool: ale poważniej to licze na 2 połowe lutego, a nawet początkiem marca bym nie pogardził ;)
  19. JoseG18

    Świat 100 - dyskusja

    Jak najbardziej za ;) W maju jak patrzyłem na tendencje wcześniejszych światów to s100 miał się pojawić w maju/czerwcu, a nie w styczniu ;)
  20. JoseG18

    Jak stac się pro, świat bez farmienia.

    a proponowanie mutli to jest dozwolone ?:P
Do góry