Wyniki wyszukiwania

  1. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nolifer błaga o sp. Masakra zajmij się życiem a nie gra w plemiona.
  2. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Siema noby kto Sie stęsknił? Nie nie wracam możecie spać spokojnie
  3. -one loser

    Oddajcie szybkie!!!

    Hej wszystkim. nie gralem 5msc moze nawet dluzej a tut taj taka informacja :D
  4. -one loser

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    250 Kurde byłem dwa tygodnie temu w Legnicy o tak myślałem kto jest obok i myślałem o @ceibo on jest z tamtych okolic ale było by mega ciężko się spotkać. Myślę że będę jeszcze w tym roku w Poznsniu więc będę pamiętał aby napisać
  5. -one loser

    Dlugie rundy

    Nieźle ze rund nie ma. Temat który powstał 13lqt temu został zamknięty z powodu okresu admina. Z powodu okresu admina rundy zostały poblokowane. Nadal uważacie ze kobiety powinny mieć prawo głosu?
  6. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie
  7. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chłopaku. Gdyby nie ja to byś przegrał na wstępie
  8. -one loser

    Usunąłem. Wybacz.

    Usunąłem. Wybacz.
  9. -one loser

    Siema lamusie. Co już koniec? Pewnie się chowasz pod innymi nickaki leszczu

    Siema lamusie. Co już koniec? Pewnie się chowasz pod innymi nickaki leszczu
  10. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Popełniłem ponownie błąd tak jak wczoraj.. dlatego już nam się odechcialo grać. Ale myślę że nie raz jeszcze się spotkamy. Graty wygranej
  11. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Fajnie się gra teraz sp. Lubię sobie pograć. Ogólnie są fajne rundy na sp i wogole jest super. Barca nob.
  12. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    barca to najwieksza zakała plemion. jest to czlowiek bez honoru. gosc ma 100nickow i mysli ze jest pro wgrywajac runde i wbijajac kosy. dla mnie 0
  13. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    W takim razie z racji tego iż wyszywanie mnie i pomawiacie tez grozi Wam prokuratura. Jest to jeden do jednego. Marcelek mówi że dyma matkę Zateckiego i moja. Jesteś kapi żałosny. Idź lepiej choinki zbierać. Najlepsze jest to że piszesz że niekarany i masz własną firmę a po co ci zaswiadczenie o...
  14. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jesteś taka żałosna ofiarą losu że szkoda słów. Ja granicy nie przekraczam bo nie muszę latać za Chełm po zawodówce tak jak Ty chudzielca xd
  15. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To nie ja dostałem zawiasy. Więc chyba Ty xd
  16. -one loser

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    klasa xd mam dowód jakby mi ktoś dupę wylizal. Co do Twoich postów to ładnie masz pooraną banie xd przez ten alkohol człowieku Ci bania siadła. Ale co taki Paris jak Ty może o tym wiedzieć skoro tak przyzyczajony od dziecka że ojeicec po łbie go butelka bił od żąłądkowej
  17. -one loser

    World Speed Tournament 2022

    Też błagałem a czemu nie
  18. -one loser

    World Speed Tournament 2022

    Dobrze wkleja. Też mam wkleić jak pisałeś mi ciągle dupę na mess i blagales o skrypty? BŁaGAŁeŚ
  19. -one loser

    World Speed Tournament 2022

    Z tego co wiem to mnie nie ma nigdzie zgłoszonego więc średnio można mówić że jest mój team. Nie mam zabardzo ochoty na grę w plemiona. Może kiedyś wrócę każdy kto się podaje za mnie to nie jestem ja.
  20. -one loser

    World Speed Tournament 2022

    Wrzuca na YT jakieś filmiki. Jak boci. I został adminem. Tak samo gdyby adminem @Ceiter został. Bot nawet w Niku ma napisane. Obaj kłamliwe gamonie
Do góry