Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Obawiam się że przeceniasz swojego współrządzącego plemieniem Ares sądząc, że podbił mnie, lub cokolwiek innego co nie jest a)barbą b)darmą żeby nie szukać za daleko wystarczy otworzyć akta tego świata. Dla leniwych >...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nigdzie nie ubliżam Ares jako plemieniu czy graczom. Po prostu zauważam, że są bardziej plastycznym materiałem podbojowym/dyplomatycznym niż APK które w tym wypadku jest po prostu betonem. Jeżeli tam grasz i poczułeś się urażony to wybacz. Nie miałem na celu obrażenia jakiegokolwiek gracza Ares...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Akcja bardzo na plus dla Witam. Przy pierwszym ruszeniu na tym etapie kilkanaście wiosek na broniącego przeciwnika to dużo. Nikt nie powinien im umniejszać. Tylko jeżeli dobrze wnioskuje wasze wpisy, to Witam jest zamykane przez APK/Ares od strony obrzeży. Jeżeli to prawda to sprzedaje wam tipa...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cześć forumowicze i cześć avas. Czytam sobie czasem to jubileuszowe forum i mnie powaliłeś ostatnio wjeżdżając na tematy zrytych bani, psychologów etc. Grałem kiedyś aktywnie na 75 świecie, tam się chyba wyklułeś i tak jak dzisiaj byłeś tam obecny i spamujący często zaśmiecając fo. (10-12 lat...
  5. Świat barbarzyński

    Albo male plemiona, albo wrecz solo start i grajmy z tymi ktorych nam przydzieli w okolicy :)
  6. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Zly temat poruszylem. Przepraszam. Tak byczos. Kiedys nie bylo nawet wstępnego. Tak wiem o tym. Dziękuję ze mi przypomniales. Kiedys jednak bylo juz wstępne, a nie bylo itemkow. Cofac mozemy sie nawet do pierwszych swiatow, ale to nie o tym mowa. Zlapales mnie za slowko. Wygrales. Jestem pod...
  7. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Mi się ten powrót do korzeni podoba. Może randomowi gracze będą wreszcie mieli możliwość przebicia zamiast logować sie w już podzielony na wpływy torcik. Wreszcie można zaryzykować solowy start i poczuć się (prawie) jak kiedyś. Chciałbym. Tylko mała liczba zaludnienia tych światów będzie...
  8. 13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 28 2. 2004 3. Wersja 5.0
  9. 13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    2. 2004 3. 5.0
Do góry