Wyniki wyszukiwania

  1. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    No w sumie, jak od poczatku swiata Wasz "lider" oszukiwal Was i nie mowil calej prawdy jakie mial zagrywki to pod jego szyldem nie ma sensu grac, ale jako plemie, ktore nadal moglo duzo namieszac mogliscie obalic toraksa od wladzy i grac swoje bez niego, po prostu
  2. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Toraks pewnie ostatni raz swoje plemie zalozyl, bo wiecej nikt z nim startowac nie bedzie chcial ]:->
  3. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Hipokryto, chyba nie musze wspominac, ze Ty zebrales pol swiata przeciwko nam na poczatku. Pokonalismy wszystkich Twoich sojusznikow, wiec teraz zostales sam. Wlasciwie bylismy tylko my i Flota, a ES dolaczylo do nas teraz przeciwko Wam bo wbiles im kose. Takze nie kompromituj sie jeszcze...
  4. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Słaby dowódca skoro przy pierwszym potknięciu się poddaje, a taki był pewny siebie ;D
  5. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    No to nie czytaj skoro rzygasz. Ja tylko odpowiadam na Wasze wiadomosci. Macie do nas pretensje a chyba toraks o wszystkim Was nie informowal od poczatku swiata
  6. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Kejmen chyba zapominasz o waznej kwestii. Na poczatku swiata Twoj wodz Toraks podpisal sie z wiekszoscia swiata przeciwko nam. W pierwszy dzien swiata wojne wypowiedzialo nam ok 10 plemion, z zadnym nie nawiazalismy wspolpracy, kazde plemie pokonalismy. W miedzy czasie podpisalismy się z Flota...
  7. Człowiek Świat

    RÓŻNE MAPKI I STATYSTYKI

    Zamiast nick Torax powinienes miec nick Toxic, a Pacik Toxic2. <cisza>
  8. Człowiek Świat

    RÓŻNE MAPKI I STATYSTYKI

    Co ty w ogole gadasz? XD Zebrales caly swiat to Ty na nas na poczatku zanim sie rozkrecil to polowa swiata wypowiedziala nam wojne i wszyscy twoi sojusznicy dostali od nas wpierdziel wiec zostaliscie teraz sami, wiec o czym ty mowisz? Jakie zbieranie calego swiata przeciwko wam? XD
  9. Człowiek Świat

    RÓŻNE MAPKI I STATYSTYKI

    @Mocarny Diakon93 zapytaj toraksa
  10. Człowiek Świat

    RÓŻNE MAPKI I STATYSTYKI

    Karma is a B*tch <szampan><3
  11. Człowiek Świat

    RÓŻNE MAPKI I STATYSTYKI

    @Patryk Mediolańczyk zrobisz mapkę GEN i HOOLS vs cały świat? <lol>
  12. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Od zawsze były takie zasady, nie tylko na tym swiecie xD
  13. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Mialam na mysli osoby, ktorych znam od lat z Twojego plemienia :)
  14. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    No jakos z Wszystkimi z Was mam normalny kontakt, a tylko torax wypisuje do moich współplemieńców na pw i mnie wyzywa ;D <lol>
  15. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Gadałam z nim na discordzie zanim okazał się totalną łajzą i dla chęci wygrania świata wbił mi nóż w plecy, dlatego jest dla mnie nikim
  16. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Haha luzik, przeciez się śmieje :p Cala ta sytuacja mnie w ogole smieszy, ze torax tak sie wciagnal w dyskusje ze mna, ze o malo mu zylka nie peknie z nerwow, to sie dopiero nazywa uzaleznienie <rotfl>
  17. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Ej ej, ja tu tylko cisne beke z Toraxa i go nakrecam, prosze mnie tu nie obrazac od jakis pato :( ]:->
  18. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Jeszcze Ciebie tu brakowało xDD
  19. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Świetna decyzja z przedłużeniem czasu świata. Dziękujemy :)
  20. Człowiek Świat

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    On tylko cwaniaczka zgrywa na FO, bo tak naprawdę sam w siebie nie wierzy xd
Do góry