Wyniki wyszukiwania

  1. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jesteś mało precyzyjny zatem bo ja tam nie spotkałem pytania o to, co po przejęciu. Spotkałem pytanie o to, co po starcie kilka dni po ;p
  2. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Masakra stary. Ty to czytać nie potrafisz...Jak Ty w te plemki będziesz grał?
  3. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zależy o jakim etapie świata mowa. Bo wnioskuję, że bardziej zaawansowanym już. Wtedy to fakt - limit przy okazji się nabija. Ale na początku będzie ciężko i będzie to czasochłonne. Ponadto przecież darmy się na początek sprowadza. Więc w tym się zgodzę - będzie pewnie mniej darm. Chociaż jakiś...
  4. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie dałeś Mi Michał rozwinąć. A to taka alegoria była do tego, o czym my tu dyskutujemy. Czyli o nas w sumie. My wolimy grać w golfa, piłki smyrnęliśmy i to, że nie zbieramy się specjalnie na kogoś i nie traktujemy plemion jako życie, tak samo jak Gareth nie traktuje piłki jako jedynego źródła...
  5. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Pyskówka? Bale swego czasu też najdroższy grajek świata i no co teraz? Nic, woli grać w golfa, niż reprezentować klubowe brawy :P Ja uważam, że Pogba jest kozak. Ale nie trenuje go Ferguson by mu do łba siłą przemówić ;p
  6. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Również nie lubię Realu ale popieram. Również lubię ManU i mi szkoda, że gniją w takiej nędzy. Mogliby grać świetny futbol jak za czasów Fergusona. Ten im "suszarki" w przerwie robił i wyszli w drugiej połowie lepsi, inni. W sumie jak z plemkami. Można grać 11 vs 11 a nie 11 vs 88 :p
  7. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Do Ciebie teraz mogę. Bo w sumie lubię się sapać :D Cieniasku! :D
  8. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ty się nie sap do Bizona bo zmieni się opinia o CAC, która jest niezła ;)
  9. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Z nudów, a skąd by indziej? Nudzi mi się, to na FO podkręcam atmosferę. Wolno mi :D Chciałbym zagrać z Donaldem, gdzie CV składać? Ja rosyjski studiowałem. Chętnie wymienię poglądy ze studentami prawa - ponoć pije się tyle samo :D
  10. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Keymil już copa ściągnął ponoć żeby w pupę nie dostać. Ależ ubaw tu :D A ja głupi Arrowverce oglądałem i mniej głupot tam stukali. Jak jeszcze będziecie tak komiczni, to i w piłkę co wtorek i czwartek o 18 przestanę grać. Bo piłka jest nudna w porównaniu z tym, co tu się dzieje. Tu lepiej się...
  11. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Kilka małych przepychanek tutaj dla sportu, a Wy o nienawiści mówicie. No hipokryzja pełną gębą, Cieszę się, że challenge accepted. Cieszę się, że i Bulwa mi tu tutka ściągnął. Chciało mi się ten nick obejrzeć raz jeszcze. Jak to konkurs życzeń to jeszcze poproszę o ściągnięcie mi tu Donalda...
  12. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Pozdrów Beatę i możesz podziękować mi za ugranie 2 światów, za które blaszkę dostałeś - lub nie. Każdy ma wybór ;)
  13. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie zmieniaj tematu, piejemy ze mnie. Czy mam Ci ponownie zadzwonić i zmusić do płaczu? Raz się udało, mogę ponownie bo bidę grasz. Lubełem Cię i szkoda żeś w nędzy wylądował. Posłanka to Paulina btw i sprawdź, że gra z nami. Alę ja to bym z chęcią Tobie ją oddał, może załapiesz język ludzki...
  14. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Tiktak i Smuteczek. Mnie w to nie mieszaj. Ja się tylko nieźle bawie. A nie gram po to żeby się nie bawić. To jak juz co wstawiasz, to z sensem. Roger that?
  15. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nope, spełniłeś me marzenia. Cześć tutek. Tęskniłem ;)
  16. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Przecież ja się cieszę, że ją przyjęliście. A po co te prowokacje myslisz były? Żebyście się zebrali i tu wystartowali. Będzie poziom przynakmniej!
  17. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Wolę tutensa. Ja to z tych starszych. Janka nie znam. Ale serio Cruel Hollow? Gosh, za nic bym go nie chciał. WaszPrzeciwnik? NitroCee? Dalej wymieniać? Toć to kretów do wyboru i do koloru :D Nie skorzystam, easy ;p
  18. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Runie Wasza głupota. Bo to nie my się zbieramy na Was tylko Wy na nas. Kiedy Wy to załapiecie? Ja i pewnie reszta się nieźle zabawimy jak se tam żyłka Wam pęknie i się nazbieracie w kilkadziesiąt osób x3 minimum. No bo teraz zakładam, że APK, SPEED i P! to jedność w szczytnym celu wklepać nam...
  19. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Kochacie się przecież. No patrz - pomyliło mi się. Wspólny przecwinike to jak Nokia - łączy ludzi. Cieszę się, że nie tylko na APK będzie się trzeba mierzyć. Ale i na sławne Speed i P!. Kunszt! Pokażecie nam miejsce komitywą. To prawie jak gra na 6 członów!
  20. NoDoubt

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jaka nam renoma runie, jeśli musimy się bić na znienawidzone przez się P! i Speed, które komitywę podjęło by nas sprowadzić na arcadię 18? Joke stulecia. Ponadto no jak juz patrzę na te nicki tam zebrane, to żal. Wydawało mi się, że coś myslisz mefisto. Sam Cię na 101 do ekipy smutka wkręciłem...
Do góry