Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Teoria spiskowa A co jeżeli nasz „eugeniusz” kMIC (celowo za małej) po akcji „banicja” ogarnął, że sam wyrwałby perma i zmienił na 5 dni? xd @kmic chodz tutaj wyjdź do ludzi i się wytłumacz, a nie jak kundel schowałeś się do budy i czekasz aż fajerwerki przestaną strzelać
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brawo @kmic Właśnie pomogłeś podjąć wielu osobom decyzję o tym by po 200 już nigdy na ten syf nie wracać. Każdy bil brawo za tę akcję, a teraz każdy będzie na Ciebie pluć bardziej niż na Black na forum :) Kończ waść, wstydu oszczędź to jedyne co możesz baranie powiedzieć
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd No to...
  4. Świat 200 nadchodzi!

    Ze Ty grasz na botach to wiemy, ale ze @GoD oF PaiN w te „podśmiechujki” mieszasz to jestem w szoku :(
  5. Świat 200 nadchodzi!

    @Pietrek z Sosnowca widzę prawilniak pierwszej wody xd obrońca czystej gry itp itd, a jak serwer rusza to WITAM już 5 członów założone xd @kmic ja Wam gratuluję wspierania tej patologii
  6. Świat 200 nadchodzi!

    @Fabcio and Maciuś pomysł spoko, chcemy naparzać się międzynarodowo! Tylko niestety, w mojej ocenie, zabraliście się za to zbyt późno i nikt poważny z zagranicy nie wbije (obym się mylił). 10 dni to krótko, więc mocne ekipy pewnie nie dadzą rady się zorganizować, wbija ogórki jak na 150. W...
  7. Świat 200 nadchodzi!

    Dodał, bo nie było wcześniej. Ogólnie, ciekawym pomysłem wydaje mi się (oczywiście to już nie na 200 świecie, ale może kiedyś), blokada skladu od początku i wymienienie maks powiedzmy 20% limitu członków. Czyli jak na 200 jest limit 100 graczy, to maks 20 możesz wywalić i maks 20 przyjąć na...
  8. Świat 200 nadchodzi!

    @kmic to jak już takie fajne ustawienia dałeś, naprawdę jedne z lepszych moim zdaniem od lat (tylko faktycznie ten rozstrzał 200ms mógłby być no maks 100ms) to czy uda się wyłączyć przy okazji zapraszanie graczy na wstępnym? Tak by ta cała patologia kilkuczlonowa, rodziny i kółeczka wzajemnego...
  9. Świat 200 nadchodzi!

    No tak to zazwyczaj niestety wygląda dla graczy, którzy nie dojeżdżają do mid-Game :)
  10. Świat 200 nadchodzi!

    Ale narzekacie :) jak zawsze na każdym świecie biadolenie jakie to ustawienia są do kitu, a tak naprawdę ten swiat będzie mieć jedne z lepszych/ciekawszych ustawień od lat. Sporo graczy wjeżdża na świat, sporo ekip, świat na pewno będzie największym od co najmniej 150 (pewnie na luzie nawet go...
  11. Świat 200 nadchodzi!

    I składy zamykane po pierwszym dołączeniu do plemienia tak by krety i sprzedawczyki zostały gdzie ich miejsce- w norze :)
  12. Świat 200 nadchodzi!

    Bez udziwnień typu wieże, koscioly, twierdzę itp. Bez farmy, a jak już musicie ja dać to z jakimś rozsądnym limitem (chyba że nagle nauczycie się w końcu wykrywać bociarzy). Wystarczy, że musimy grać z bociarzami na froncie, kolejnego handicapa nie potrzebują. Rycek bez przedmiotów, łucznicy...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Będziesz akurat jechał na truskawki? Mniej więcej na etapie pałaców i poważniejszych przejęć akurat się sezon zacznie :) Ewentualnie kup sobie chomika- zawsze może umrzeć :) (świadomie)
  14. Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Nie No :) wystarczyłoby po prostu zablokować możliwość zmiany plemienia w trakcje trwania świata praktycznie od razu. Wiadomo ze jest to mało popularny kierunek, bo truskawki, malowanie domu i koszenie trawy, ale wówczas ekipy by brały tylko sprawdzone osoby, a nie farmazoniarzy wojowników...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W sumie to po 170 myślałem, że GO ustawiło wysoko poprzeczkę na "plemię mem", jednak jutrzaki podpatrzyły kilka tricków i wysuwają się na prowadzenie. Pany, jak coś to ściągniemy też Kensey'a, w 15min Wam linię frontu ustawi :)
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Moze jutrzaki zmęczone po szerokim froncie na 170, a Wy sie z nich tutaj tak smiejecie :) toz sami pisali, ze maja najszerszy front, dajcie im odpoczac :)
  17. NAJCIEKAWSZA analiza od markopolo19

    Albo aż Bulwa mu pozwoli cokolwiek napisać xd
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W sumie całe szczęście, że granie nieuczciwie to zachowanie godne bohaterow! Trzymaj sie tam Choriel i wroc silniejszy wyjaśnić lamusow! :)
  19. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    A tutaj ma być jakiś nowy samouczek na start? Bo już drugi post taki widziałem i w końcu nie wiem czy bait czy prawda :)
  20. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    @-one loser to zagracie w końcu ten mecz z ekipą Ceitera i ich sklepiecie? Chętnie bym zobaczył jak w równej walce kasujecie ta pseudo repke :)
Do góry