Wyniki wyszukiwania

  1. Polish Whistleblower

    Odznaczenia plemienia

    Skoro to gra plemiona, może warto byłoby wprowadzić odznaczenia dzienne dla plemion typu: 1. Agresorzy dnia 2. Obrońcy dnia 3. Rabusie dnia 4. Grabieżcy dnia Byłby to jakiś wyznacznik dla plemienia ;-) Pozdrawiam Bizon12. Tak powracam do plemion po 10 miesięcznej przerwie, oby...
  2. Polish Whistleblower

    Propozycja dotycząca forum plemienia.

    W plemionach jest sporo szpiegów, kretów, zdrajców. również graczy, którzy nie czytają forum. By na przykład sprawdzić plemię, rada zazwyczaj przyjmuje wisielce, sprawdza w ten sposób aktywność podczas gry i na forum. Moim zdaniem skoro plemię jest dowodzone przez założyciela i przez...
  3. Polish Whistleblower

    Powiadomienia

    Nie wiem czy to czasem już nie istnieję ... ale na wielu portalach jest taka opcja : Jeśli się skomentuje jakiś temat i ktoś mnie zacytuję dostaję powiadomienie I piszę "Użytkownik 'nick gracza' skomentował Twoją wypowiedź.. " Jest możliwość dodania tej opcji tutaj na forum? Vote!
  4. Polish Whistleblower

    Bizon12 vs Polakumie

    Wyzywam Polakumie. Jako iż wyzwał dwóch graczy a konfrontacji się nie doczekał... Wioska: 653 pkt+ czyli może to być runda powyżej tej liczby punktów.. najlepiej 2138 z tanimi monetami.. Limit Wojska: 15K. wojska offensywnego potwierdzone raportem. Deff max 600 pika Pojedynek zostanie...
  5. Polish Whistleblower

    Bizon12 kontra Stepchild

    Dawno nie grałem ale spróbuje. Wyzywam Stepchild. Wioska: 2138 Limit Wojska: 15K. wojska offensywnego potwierdzone raportem. Deff max 600 pika Pojedynek zostanie przerwany w przypadku utraty 100% wojska przez wmieszanie się osób trzecich, jednak jeśli obie strony się zgodzą to zostanie...
Do góry