Wyniki wyszukiwania

  1. Szukam Słonka

    Szukam Słonka
  2. O Skryptotece

    Lukasz, ale rozwiązanie jest prostsze, niż sądzisz. Wystaraczy do regulaminu FO dopisać punkt o tym, że wszystkie udostępniane na forum skrypty są automatycznie udostępniane na takiej, czy innej licencji - bez względu na to, co autor o licencji napisze w skrypcie. Wtedy każdy skrypt publikowany...
  3. Konferencja Grupowa

    To, czego programiści zatrudnieni przez właściciela gry nie są w stanie zrobić - zrobią Polacy :) W tydzień. Opcja, którą proponujesz, jest dostępna. Jurigag (tak, jedna osoba) już zrobił. Stworzył skrypt, który umożliwia rozmowy grupowe. Po ostatniej aktualizacji skrypt nie działa, no ale...
  4. Propozycja dotycząca forum plemienia.

    Davideus wyraził też moje zdanie. Jestem na nie
  5. Ujawnienie wojsk ze wsparcia

    bardzo dobry pomysł, aż dziw bierze, że to jeszcze nie jest wprowadzone
  6. Światy 86 i 87 - dyskusja

    ja z kilkoma przyjaciółmi na pewno wystartujemy, więc mamy prościej - wybieramy między 86 i 87 bardziej pasuje mi 87 i namawiam ekipę właśnie do tego świata, ale decyzja będzie (niestety) demokratyczna wystartujemy krótko po starcie świata jeśli ktoś szuka ekipy, chciałby wiedzieć jak...
  7. Special 19 - dyskusja

    pytanie do administracji - czy uruchomienie specjala na dwa miesiące oznacza automatycznie, że w tym okresie nie będzie nowych światów, czy to dwie niezależne sprawy?
  8. Masowa Zmiana flag

    Zasadniczo nie gram na światach z flagami. NIemniej - gdybym grał na takich światach, to opcja taka byłaby potrzebna. Aż dziw bierze, że takiej opcji nie wprowadzono dotychczas.
  9. Ograniczona ilość komend na placu

    czyli de facto Ty też jesteś na tak - Tobie to w niczym nie przeszkodzi i nie rozumiesz, dlaczego pomysł nie miałby zostać wdrożony :) ja jestem na tak, ale proponuję to rozwiązać jako opcję do ustawienia w ustawieniach gry - też mam tak czasem, że wysyłam z jednej wiosko dużą ilość rozkazów -...
  10. Rozbudowana pierwsza wioska w swiecie bez farmienia

    a moim zdaniem pomysł dobry a jeśli pomysł padnie, to może warto rozważyć zmiany prędkości świata zależnie od wieku? znaczy - przez pierwsze x tygodni: prędkość x5, kolejne x tygodni: prędkość x3, potem x2 i dopiero po iluś tam tygodniach na świecie zostanie włączona prędkość docelowa (np. 1)
  11. Zapowiedzi nowego świata

    Jak wyglądają zapowiedzi nowego świata, każdy widzi. Informacje pojawiają się dopiero wtedy, kiedy zapadnie decyzja odnośnie konkretnego terminu startu nowego świata. Niemniej - spotkałem wielu graczy, którzy chcieliby wiedzieć wcześniej. Nie muszą znać konkretnej daty. Jest sierpień 2014 -...
  12. Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    Jako maniak plemion i zwolennik "starego świata" i "starych zasad", i "stergo stylu", jako jawnie i wielokrotnie zadeklarowany przeciwnik głupoty i samowoli supportu, muszę przyznać, że ten pomysł z eventem, moim skromnym zdaniem, był bardzo trafiony. Zmieniłbym kilka rzeczy: 1. nie powinno...
  13. Odhaczanie wiosek w masowej rekrutacji.

    bardzo dobry i bardzo dobrze przemyślany pomysł, wydaje mi się, że byłoby to stosunkowo proste w implementacji powinien być też przycisk "zaznacz wszystkie", a najlepiej, gdyby standardowo wszystkie wioski były zaznaczone i można było jedynie "odznaczyć" niektóre wioski
  14. Wybrany surowiec do łupu

    moim zdaniem bardzo dobry pomysł ilość surowców grabionych przez wojsko powinna pozostawać w relacji do ilości surowców we wiosce - jeśli we wiosce pochodzenia wojska w momencie wysyłki jest 100% drewna, 50% gliny i 0% żelaza, to wojsko powinno sfarmić 0 drewna, 33% gliny i 67% żelaza czyli...
  15. Przywrócenie Placu

    Zdecydowanie na tak. ALE! Tylko dlatego, że tak jest po prostu wygodniej, a nie dlatego, że zmiany w grze są złe co do zasady, bo "najlepsze to były stare dobre plemiona". Ja też wolałbym, żeby w plemsach się nic nie zmieniało, ale przestałem narzekać na wprowadzanie zmian, jak ktoś z...
  16. Ujawnianie postępu kar

    Czy w stosowaniu zasad gry fair play przeszkadzałoby, gdyby gracz zawiadamiający dowiedział się, czy jego zgłoszenie zostało uznane za zasadne? W jaki sposób? No słucham? Czy grze fair play przeszkadzałoby, gdyby gracz banowany wiedział, kto złożył doniesienie? W jaki sposób? No słucham? W tej...
  17. Obniżanie flag

    Właśnie. Wprowadzenie tej opcji zwiększy możliwości w handlu. Jestem za.
  18. Czat gry

    Juri - obejrzałem dokładnie to, co zrobiłeś i - może się mylę, ale prawdopodobnie to Twoje ustrojstwo może działać zarówno jako chat (krótki czas odświeżania, inna forma prezentowania treści), jak i rozmowy grupowe. W tej chwili jest to pomyślane jako rozmowy grupowe i działa rewelacyjnie...
  19. Zmiany na stronie "Konto oddane do usunięcia"

    Witam, oddałem do kasacji konto na s75 i s82. Teraz przy próbie zalogowania na te światy otrzymuję komunikat o przekazaniu konta do usunięcia. Proponuję 2 zmiany na tej stronie: 1. ustawienie meta taga "title" (aktualnie jest pusty) 2. zmianę tekstu: " Dlatego Login już nie jest możliwy. " na...
  20. "Ukryj puste wpisy": przeniesienie nad tabelę + pamiętanie stanu

    Szkoda tylko, że tak mało osób zagłosowało.
Do góry