Wyniki wyszukiwania

  1. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety tylko top2. Pajtona do końca świata nie dogonimy skoro z jednego obrzędowego Ban wyciągnął aż 67 perełek, a teraz nawet 4 człon otworzył.
  2. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale to są dwie różne rzeczy xD Tam każdy leciał około 2 dni karetą, bo dostęp do wyg3 miało może 5 osób, a większość wsi to były postbarby 1,5-2k bez pałacu. Tu masz typa od zasta 590|432, a tu rejon pierwszej akcji 597|402 Po co sobie jakieś teorie dorabiasz? Chłop się będzie ze mną kłócił jak...
  3. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty chyba naćpany jesteś xD Nikt tak nigdzie nie napisał, bo tak nie było xD Idź już z tego grilla u mirka bo Ci dał zepsutą kiełbe chyba.
  4. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dalej Cię tam boli, że dostaliście 35 vs 65?
  5. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A i tak Cię kochamy misiu <3
  6. Hunter x Hunter

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jak chcecie pograć dłużej na tym świecie to nie róbcie takich rekru, bo następnym razem go nie powstrzymamy.
  7. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niezła odklejka weszła xD Porównywanie fpsa i kretów to niezły fikołek. W grach strategicznych często masz nawet do rekrutacji jednostkę szpieg, dlatego nazywa się je grami strategicznymi. Skoro zrobiłeś fikołka z bazą, że jest nielegalna bo nie mogłaby być w pasku. To dawaj teraz zrób mi salto...
  8. Hunter x Hunter

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Tylko dlatego że miał nie swoje oko do dyspozycji. Inaczej straciłby swojego sharingana i byłby totalnym uselessem. Konan go pokonała w bitwie, jednak przegrała wojnę. Konan zrobiła to czego 99.9% nie byłoby w stanie zrobić. Żaden wstyd być konan na mapie.
  9. Hunter x Hunter

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jak nie prawda jak prawda. Musiał wykorzystać izanagi, żeby przeżyć. Konan op.
  10. Hunter x Hunter

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Konan pokonała Obito 1v1, a Ty jesteś obrażony?
  11. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pisz do nifka
  12. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mam czasu, trenuję formę na weekend.
  13. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak wyglądała sytuacja z 3d opisał fabcio w poprzedniej kronice i to co tam napisał jest poparte dowodami, które dostał na pw. Myślę że wszyscy się zgodzimy, że fabcio raczej nie wybielałby speed bez powodu, bo nie miałby w tym żadnego celu. Nie wiem dlaczego nadal krążą jakieś teorie spiskowe...
  14. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiele się od rana nie zmieniło. Ciężki dostęp do większości wiosek co ułatwia odbitki wygom, ale teraz już są dziurawi jak ser to będzie łatwiej. Stary nie uwzględniają dwóch kont które już nie są w wygach.
  15. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z czystej ciekawości. Co ta przeglądarka daje? Mimo że chromium jest open source to zdajesz sobie sprawę ile czasu zajęłoby stworzenie specjalnej przeglądarki oraz jej utrzymanie jako "produktu"? Zresztą administracja na pewno ma wgląd w rodzaj używanej przeglądarki, użycie czegoś takiego to...
  16. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A jak Ci zapkę wrzucimy, żebyś do macierzy wrócił?
  17. Hunter x Hunter

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    W ogóle nachodzą ciekawe czasy, niby mamy tę przewagę, ale z tego co słyszałem to wszyscy się będą niedługo z kimś fuzjować więc niektóre plemiona dostaną bardzo duży boost. Pytanie jak ogarną tak dużą masę. Na tym gifie powinienem być z choinką, bo klejenie tej akcji wyglądało tak:
  18. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zostawcie już tego kmica, bo od tych obelg chłopu się już myli czas przyszły z przeszłym i wydarzenie mu się rozpoczęło za dwa dni.
  19. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Napisz do pajtona, z tego co wiem to 6 banów w eNkach. Najwięcej z plemion top5, nie licząc witam bo o nich nie mam i informacji. Jestem ciekaw czy bany poszły dla graczy którzy na stałe grają w danej ekipie czy dla graczy nowych w danej ekipie. @Mały Ziemniaczek wstydź się, oficjalnie potępiam...
  20. Hunter x Hunter

    Mapa Maj 2025 by KACZELNIK

    Cigane to autentycznie najlepsze skillowo plemię jakie widziałem na tym świecie do tej pory. Kilku grajków z zagranicy a przyjmują co chwilę akcję od klasyka i wyg, nic sobie z tego nie robiąc. Mega szacun. Z drugiej strony Mirek nie daje sobie rady z małym cigane, a idzie na wojnę ze speed. Co...
Do góry