Wyniki wyszukiwania

  1. ShowMeFlow

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Tutek weź jeszcze Nutzza ze sobą, niech rzuci te czołgi i wbija na stare śmieci ;)
  2. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tak sobie mówię, a zagram rundę po tylu latach. W sumie SP to nie moja bajka, ale chciałem spróbować. Pierwsza "współpraca" okazała się nożem w plecy. Przy okazji wymienię, jego nick, choć pewnie nic on nikomu nie powie: SirMejsterr - typek pisze do mnie, że jak będzie kończył to odda mi wieś...
  3. ShowMeFlow

    Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

    Prędkość 1.2 bez farmy to chyba żart...
  4. ShowMeFlow

    Światy 143 i 144 - dyskusja przedstartowa

    Cześć wszystkim. Rusza moze jakaś stara ekipa czy wszystko wymarlo?
  5. ShowMeFlow

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Podobno Ostatni Sojusz i Wymiatacze ruszają, prawda to?
  6. ShowMeFlow

    Bitwa o wieżę (XII 2017) - komentarze

    Nie wiem na czym ten event polega dokładnie, bo nie miałem z nim do czynienia, ale jak dla mnie duży plus, fajne urozmaicenie gry.
  7. ShowMeFlow

    Wydarzenie: Podróżujący handlarz - komentarze

    Czy na świecie bez funkcji premium planowane jest stworzenie jakiegoś eventu? Bo dawno nic nie było.
  8. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Porażka i jawne oszustwo. To tak jakbym wykupił abonament na TV i co drugi dzień mógłbym oglądać. W takim wypadku SP powinny być o połowę tańsze. Ostatni raz wykupiłem SP, nie pozwolę aby mnie okradano.
  9. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Jak najbardziej:)
  10. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Oczywiście, że tylko z jednego dnia. Tutaj jednak mam na celu wykazanie, że w danym momencie gry dostarczana jest taka ilość surowców. Oczywiście w opcji 1 jak i 2 jest tak samo. Trochę źle mnie zrozumiałeś albo nieuważnie czytałeś;) Jeśli natomiast miałbym liczyć twoim sposobem, to na ogóle...
  11. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Z jednym ale. Na 52św v=2 a z tego co było pisane nie wynika, iż 55św ma mieć zwiększoną prędkość. Jeśli natomiast wyniesie ona co najmniej 1.6 wtedy twój argument będzie trafny. Co prawda ciocia matematyka nie jest moją najmocniejszą stroną, ale spójrzmy choćby na takie proste kalkulacje...
  12. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    @ Ograniczenie farmienia? Jak najbardziej za, o ile świat będzie miał v=1.6 Jesli nie, też nie będę płakał, ale brak wyboru kierunku jeśli chodzi o 55ś to ogromny minus.
  13. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Brak słów. Raz ktoś zrobił drogę mleczną i teraz będziecie się tym zasłaniać w nieskończoność? Przeciez droga mleczna została zrobiona TYLKO JEDEN RAZ, nikt jej więcej nie powtórzył mimo iz wychodziły swiaty z wyborem kierunków. Masz tu na FO głosy i negatywne opinie braku wyboru kierunków...
  14. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Jeszcze tego brakowało, żeby utrudnic start ekipom. Bravo, chyba czas najwyższy na emeryturę:)
  15. ShowMeFlow

    Wersja 7.4 - dyskusja

    Oczywiście przy ograniczeniu farmienia prędkość świata zostanie zwiększona do 2x? Kiedy w końcu ten wzór zostanie opublikowany a co za tym idzie ruszy 55św? I od kiedy właściwie tata umie piec? Pozdrawiam Daniel
  16. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Człowiek/gracz uczy się na błędach. ;)
  17. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Genialny jesteś! Pogratulować Speckowi. :)
  18. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A ten całe życie ekipy zbiera, gracie na jakimś s? Czy przy 1 wsi Was przejmują?
  19. ShowMeFlow

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Albo o bash. :cool:
  20. ShowMeFlow

    Świat 50 - komentarze

    Cieszę się, że ten świat wyszedł teraz i w takim wydaniu, bo przynajmniej nie pokusi mnie aby zaczynac grę. Dziękuję za pomoc w walce z nałogiem:) Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Do góry