Wyniki wyszukiwania

  1. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wtedy będzie kasacja kont i jakaś słaba wymówka ;)
  2. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    GreatGatsbydzisiaj o 13:52 XDD Nitro Ceedzisiaj o 13:52 to można brać twoje wiochy czy się bronisz :P? bo nie chcę atakować jak się bronisz GreatGatsbydzisiaj o 13:51 Nie Nitro Ceedzisiaj o 13:49 hej, nie grasz już? masakra xDD no szkoda ze tu blokady składów nie dali, moze mniej osób by...
  3. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież Ci piszą że oni od początku grali pod to przejście xD Od 9s gram i tam też były przejścia,gdzie horda zrobiła sobie plemię na 200s i to było poruszenie .( Nie pamiętacie raczej)ale gdy speed jest na świecie jest to robione masowo po czym świat się kończy . I najlepsze że chcecie...
  4. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brawo Wy to zaczeliście a teraz mówicie że element gry to podkładanie graczy u innych żeby ich zrekrutować xD Już pisałem ,na clasicu pokazaliście ,podebraliliście graczy którzy myśleli że coś z wami ugrają ale jak się okazało że centrum ze mną idzie do ojków to obraza że tak to się bić nie...
  5. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mgr stx*1dzisiaj o 08:26 tez od poczatku pod to gralem :P i to dopiero poczatek tego co sie wydarzy! :P bo wystartowanie w jednym miejscu ekipą jest za trudne xDD wy chcecie zmian plemion bez zmian podejścia do gry ,co byście nie dostali ,nie wiadomo jakie nowe super ustawienia gra i tak...
  6. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ja jebie xDDDD no i to są prawdziwe ambicje ,a nie jakieś obmyślanie taktyk i pokazanie że się lepiej ogarnia tą grę kolejny świat kolejne akcje speedów ale no ludzi się sami zgadzają na takie coś ;)
  7. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jak w masło xDD no to było dobre xD ledwo 50 wiosek na graczy z łapanki mając jednoczesnie graczy którzy juz wtedy wiedzieli ze do speedów dojdą patrzac własnie na to rw no to z enkami nawet nie zaczynajcie tylko się skasujcie ;)
  8. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    najlepsze wyjście ,świat i tak się skończy tym że powstanie duża koalicja i wygra ta która pierwsza postanowi się skasować ;)
  9. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie wszyscy byli od spedów ,po prostu przekalkulowali ze chcą sobie pograć dalej na świecie i się nie przejmują że będą grać w speedach ;) ale będą mieć szanse na wygranie a z Mirkiem to się na teori konczy ;)
  10. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no dla Mirka gratulacje za brak umiejetności ogarnięcia ;)
  11. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mam nadzieję że się skasujecie jak na clasicu bo się przestraszycie walki bo was nie stać na nic innego niż takie właśnie akcje ;) top3 plemion xD nie wiem na którym świecie się wykazaliście czymś normalnym ;) śmiech na sali ;)
  12. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    czy wy w tych speedach nie potraficie normalnie zagrać tylko ciągle musicie robić to samo ? co za ludzie xD
  13. GreatGatsby

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    śmiejecie się z wyg ,że łapanka po czym robicie to co zawsze z przyjmowaniem ludzi do siebie xD bardzo brzydki potwur Pamiętajcie tylko żeby się tym razem nie skasować jak na clasicu gdzy mieliście się zmierzyć z ojkami xDD
  14. GreatGatsby

    Świat 200 nadchodzi!

    Chyba sporo osób czeka na 200s ,ciężko będzie dogodzić wszystkim ;) Mam nadzieję że świat będzie bez farmy albo z ograniczoną ,tak jak wiele osób pisze ,farmienie to żaden skill tylko że się poświeca więcej czasu na grę i jaką okolice się ma . Fajny pomysł jest z mieszaniem prędkością świata...
  15. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    no ja np nie rozumiem tego jak wojsko jednocześnie się broniło i było na zbieraku xD skoro broniło to znaczy ze padło a jezeli wyszło do zbieraka to powinno z niego nie wrócic xD kmicic napisał ze czesto się to zdarza ,miał ktoś jeszcze?xD
  16. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    jak zrobił unik skoro wpisując w symulator wojska z raportu to off się wjebał na wojsko które wróciło bo broniło wioski a nie wyleciało do zbieractwa Jeżeli wysłał wojsko do zbieraka a bład jest w raporcie to straty offa który padł nie powinny być takie jakie są w raporcie Wiec po prostu...
  17. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    skoro sam się zgłosił wiedział że jest bład w grze i ten bład wykorzystał ,jest zapis w regulaminie że za wykorzystywanie błedów w grze jest ban to ja się pytam gdzie jest ten ban ?
  18. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    ale od kiedy jezeli w raporcie widzisz ze wojsko spadło to nagle to wojsko jest przywrócone ? skoro w raporcie padło to padło i nie zostało wysłane na zbierak a nie ze padło ale jest w zbieraku ,padło to padło wy sobie jakies jaja robicie czy co ? przeciez to nie jest pierwszy swiat ze...
  19. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    no jak się nikt z suportu nie wypowie to można sobie pisać bo i tak żadnych informacji nikt nie dostanie co się stało ale ogólnie skoro był bug na przesył surowców to równie dobrze mógł być bug na to ze nie było widać wojsk na zbieraku
  20. GreatGatsby

    Czary Jackob666

    no z wojskiem nikt by nie zdążył żeby wysłać taką samą ilość wojsk żeby wyglądało że uciekł w 170ms i padło akurat tyle wojsko co zostało wysłane na atak druga opcja to wysłanie wczesniej tych 900 topora i 500lk przez kogoś dużo wcześniej
Do góry