Wyniki wyszukiwania

  1. Szkaradnik

    Wyłączenie komunikacji z innymi graczami dla zastępcy

    Głos na nie, to zaprzecza idei zastępcy. Dajesz zastępstwo tylko osobie której ufasz że Ci nie zrobi bagna. Co do korespondencji prywatnej - zawsze można ją prowadzić gdzie indziej bądź usunąć.
  2. Szkaradnik

    Światy 78 i 79 - dyskusja

    Jak bez farmienia to może i ja zagram na dłużej. :>
  3. Szkaradnik

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Trzeba przyznać że jej się udało. :> 19.
  4. Szkaradnik

    Wanna, czy prysznic?- IRCowy problem.

    O, widzę że mój temat z przed 5 lat ciągle żyje. :) Ciekawe czy gusta się zmieniły? :> P.S. Pozdrawiam ekipę ircową jeżeli ktoś tu zajrzy. ;)
  5. Szkaradnik

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    16, wracam po latach na forum to wam pomogę bo widzę męczycie się z moderatorami szanownymi jak ja kiedyś :p
  6. Szkaradnik

    Ile gracie w plemiona?

    Zaznaczyłem: Aczkolwiek nie jestem pewien czy i w becie nie brałem udziału. Poszukuje moich plemiennych rówieśników.
  7. Szkaradnik

    Hanchois Galeria

    :eek: Han? Ty? TY? Tutaj? :P No ładnie, ładnie. Gratuluje. ;]
  8. Szkaradnik

    Filmy które musisz zobaczyć, zanim umrzesz!

    98% z pośród wyżej wymienionych - wcale nie musisz ich obejrzeć. Możesz. Lecz jeśli lubisz filmy ambitne, to w zasadzie zmarnujesz czas czytając 5 stron o filmach "pif, paf" "bum, bum". Na stronie ostatniej (5) znalazłem chyba tylko dwa porządne filmy, warte obejrzenia (Ojciec Chrzestny...
  9. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    K O N R A D Nick: 1/10 -wielkie litery, imię; Avatar: 2/10 - yy.. co to ma być, i jaki ma związek z Tobą, plemionami, czy czymkolwiek? Do tego chyba google..; Podpis: 1/10 - tragiczny.. :rolleyes:
  10. Szkaradnik

    Bonus pór roku.

    Bonus.. nocny wystarczy. Stanowczo zbyt wiele tu komplikacji, niedomówień i zafałszowań. Pamiętaj też, że to gra przeglądarkowa, a tu trzeba by rozdzielić jeszcze wpływ pór roku na np: kawaleria/jednostki piesze. Nie, nie, nie.
  11. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    bulgotex1 nick: 7/10 nawet ciekawy, tylko ta liczba.. avek: 8/10 podoba mi się. podpisu nie oceniam z wiadomych względów ogólnie: 7/10 duży + za datę rejestracji, ten sam rocznik co ja:p michal3636 nick: 1/10 imię, cyferki.. avek: 3/10 niewyraźny, nieciekawy. podpis: 5/10 jakieś słowa...
  12. Szkaradnik

    Akcja promocyjna 2009

    Otóż na wstępie: nie jestem ani adminem, ani moderatorem, ani tajnym agentem Plemiona Team. Ba, też nie zawsze się z "nimi" zgadzam.. Ale teraz, to ja już was co poniektórych nie rozumiem. Kompletnie. Już śpieszę z wyjaśnieniem. Wasza logika: 1. [Team] jest zły, więc jak daje KP to jest źle...
  13. Szkaradnik

    Praca

    Skoro pozwalasz sobie, na używanie n liczb, to chociaż pomyśl. Jak możesz pod X podstawić zarówno pracowników, jak i czas? No, ale dobrze, nie czepiam się, ani tego, ani... interpunkcji. :S Sam pomysł jest po prostu tragiczny, a jego przedstawienie jeszcze gorsze. Nic, tylko złapać się za...
  14. Szkaradnik

    Akcja promocyjna 2009

    Było by lepiej dla.. kogo? Konto premium na 14 dni kosztuje 10,98 PLN. W przybliżeniu 11 zł. Dzielimy to na pół (5,5zł), bo chcesz "jedynie" 7 dni gratis kp. Proste obliczenie matematyczne. 5,5 zł (mniej więcej tyle kosztuje KP na 7 dni) * 642510 (tyle obecnie jest kont na plemionach)=...
  15. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    Totalq nick: taki troszkę dziwny, ale to dobrze. Za to, że nie ma ani imienia, ani cyferek [ani "PL" :S] to należy się co najmniej 5, ale te "q" na końcu ładnie wygląda. Ogólnie nie jest trywialnie:) 7/10 avek: o, podoba mi się:) Ładny jest, nie jestem grafikiem, więc strony technicznej nie...
  16. Szkaradnik

    Emotki na forum. Zmiana?

    Sam pomysł by zmienić emotki jest dobry, te zaproponowane przez Ciebie są wyjątkowo kiepskie.. Szczerze? Nie przeszkadzają mi obecne, ale miło by było ujrzeć jakąś zmianę.
  17. Szkaradnik

    Przeglądarki Internetowe

    Ortograficzne, i literówki... Gramatycznych i interpunkcyjnych już niestety nie. I TO widać po Twoim poście:) Ja jak większość używam Firefox'a.
  18. Szkaradnik

    [forum] Update "Podziału Administracyjnego"

    Jak wiemy JG nie jest już osobą prowadzącą projekt, zastąpił Ją Bryfft. Proponuje, by każdy nowy gracz o tym wiedział... Link do tematu: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=14692\ //Bez sondy- propozycja skierowana do administracji. Fakt, to zmiana raczej drobna ale wydaje mi się, że...
  19. Szkaradnik

    Automatyczne wysyłanie surowców

    Na nie, jak ktoś chce, to będzie wysyłał sam... Kolejne ułatwienie? Nie, dziękuje.. I mam do Ciebie apel: Przestań na siłe wymyślać dziwne propozycje. Przemyśl jedną, opisz dokładnie (ponad 5 linijek plus obrazek <projekt>) i umotywuj.. Wiem, wiem...Mniej postów się nabije, "life is brutal".
  20. Szkaradnik

    Ranking Pokonanych w profilu plemienia.

    Podzielam Twoją opinię, dobra argumentacja. Głos na nie. yyy...Plemię składa się z graczy. I jako, że gracze mają te staty, to i Ci zrzeszeni w plemionach mają plusy...Więc plemię ma plusy. Nie jest pokrzywdzone. Zobacz, że dopóki tego nie było wśród graczy, to nikt nie mówił o...
Do góry