Wyniki wyszukiwania

  1. Special 6/2 zamiast 24/7

    Bez sensu, jest już tryb snu - tylko może trzeba go odpowiednio przystosować do takiego świata, że np każdy może sobie go włączyć kiedy chce do 12h w ciągu dnia, z tymże wyjątkiem że zacznie to np działać za 30 minut albo godzinę i nie może tego zrobić gdy idą na niego jakieś ataki. To może...
  2. świat 100 2 (dwa)

    Będzie pewnie podobny 200 jak 100, także jestem na nie
  3. Dynamiczna grupa na podstawie ustawień z MK

    Dodanie możliwości aby stworzyć dynamiczne grupy na podstawień zarządzania budową/wojskiem/technologią przez Menedżer Konta, aby móc łatwo można sobie znaleźć wioski nie zarządzane przez MK.
  4. Farming (LA)

    W teorii powinien być dozwolony jeśli jedno kliknięcie = jedna akcja. Bez znaczenia powinno być czy klikniesz myszką ręcznie - czy klawiszem. Chociaż i tutaj bywają wyjątki i wykluczenia, niestety regulamin często jest dziwny i np hermitowskie obstawy są dozwolone mimo że w teorii to łamią itp...
  5. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Mam nadzieję że przynajmniej tym razem odpalicie wybór kierunku, bo o ile wg mnie spoko to było na 164, tj brak zapraszania i przenosin i wspólnego startu, tak brak jakiejkolwiek kontroli nad tym gdzie się trafi jest imho słabe. Dajcie chociaż wybór gdzie się startuje. No i o tyle plus że...
  6. Przebudowany planer ataków - projekt - komentarze

    Imho według mnie bardzo przydałaby się opcja ustawienia powiadomień o przypomnieniu że trzeba wysłać ataki - aby w appce była taka informacja, np możliwość ustawienia X minut przed atakiem.
  7. Ciemniejszy motyw interfejsu w porze nocnej

    Tak bardzo to, nie wiem czemu nadal nie ma czegoś takiego do plemion.
  8. Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    W sumie 164 fajne ustawienia, planowałem dopiero na 200 wrócić ale może zawitam na 164 na chwilę.
  9. Wsparcie dla IPv6

    Z racji że już od dłuższego czasu nie ma adresów IP na świecie i czasami zdarza się sytuacja że w ogóle nie powiązani ze sobą nijak gracze którzy okazuje się że mieszkają w okolicy i trafiają pod ten sam nadajnik jeśli chodzi o internet mobilny i mają taki sam adres ip albo dostawca decyduje się...
  10. Nowa flaga - szybkość budowy budynków

    Co? Pojemność łupu która działa również na zbieractwo nie cieszy się popularnością? Ciekawe.
  11. Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Dodać możliwość ignorowania chatu z powiadomień w przeglądarce jeśli chodzi o wiadomości.
  12. Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

    Zmiana wiosek to jakiś żart. Za każdym razem muszę klikać X razy aby przejść do listy wiosek. Do tego przez przypadek posłałem samego grubasa na wioskę i nie zauważyłem ŻADNEGO powiadomienia o tym.
  13. Świat bez zapraszania, ekip itd

    A ja tutaj się właśnie nie zgadzam, ludzie wiedząc że nie startowały żadne ekipy właśnie tym bardziej dołączą bo zobaczą że mają szanse na jakiś sensowny start i dołączenie do jakiejś ekipy. Praktycznie wszystkie światy które są tworzone mają wspólny start, zapraszanie itp, przydałby się jakiś...
  14. Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Napiszę tutaj bo nie chce mi się nowego tematu robić - dodać możliwość nie wrzucania listy przyjaciół w chat, jak ma się 100 przyjaciół to posiadając włączony chat ładowanie strony trwa masę czasu i zawiesza to kartę.
  15. Świat bez zapraszania, ekip itd

    Po to że potem ta "ekipa" ląduje 3 plemionami koło siebie i z 2 plemionami darm :)
  16. Świat bez zapraszania, ekip itd

    Jak w temacie. Przydałby się świat jakiś w którym nie będzie żadnego zapraszania graczy w okolicę oraz wspólnego startu w plemieniu. Myślę że myłoby to być ciekawą odskocznią od standardowej gry, do tego bez funkcji premium i z nieograniczonym farmieniem i zapewne zleciałoby się sporo osób.
  17. Synchro 2020

    Nadal można tak samo, tylko trzeba się zalogować za pomocą FB.
  18. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Myślałem że serwery wykopu są kiepskie, ale jednak ich pobiliście xd
  19. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Oczywiście jak zwykle, im bliżej centrum tym mniej barb, a im dalej obrzeży tym więcej, ehh xD
  20. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Haha, obok WARIAT nas wrzuciło xD
Do góry