Wyniki wyszukiwania

  1. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chętnie zagram. Kapitan - Zbychu o ile zechce, a jak nie to oczywiście najlepszy obecnie gracz - Ceiter:)
  2. IownedU

    Dyskusja

    Mimo tego co mówią o mnie i o Ramajadzie coś tam w tą grę potrafimy :p
  3. IownedU

    Dyskusja

    Dzięki za walkę. GG
  4. IownedU

    Dyskusja

    My również dziękujemy za walkę. Gratulujemy wygranej. Z tą lk to niefart straszny bo widzialem że leci atak wiec wyslalem lk do ramajada żeby w razie czego szybko sciagnac i kontrować. A on mi nagle mówi, że ataki tez na niego lecą:) Cofnełem szybko i dupa blada;/ A miałem chyba wtedy więcej niż...
  5. IownedU

    Dyskusja

    Wiadomo jakie ustawienia? To samo co wcześniej? Nie lepiej zagrać zwykłą pojedyncza eliminację mecz i rewanż?
  6. IownedU

    Dyskusja

    130lk to ja miałem - Ty latałeś ponad 200. Moje nawet nie wracały z pełnym łupem, widzisz różnicę?
  7. IownedU

    Dyskusja

    Alko Kaktus pije Perłę odnośnie Twojej odpowiedzi to przykro mi że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań ale kiepsko nas rozrzuciło no i skillem tez odstawaliśmy. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę grając 2x off. W momencie gdy offy pękły murki mieliśmy na 0, a kopalnie też nie były specjalni...
  8. IownedU

    Dyskusja

    Wielkie gratki dla Ceitera za wczorajszą rundę, że najbardziej ogarnia bylo widać w statystykach od samego początku. Z doświadczenia wiem, że w rundach z większą ilością graczy bycie od początku top1 jest jak płachta na byka i kwestią czasu jest kiedy ludzie się na Ciebie rzucą (pewnie nie...
  9. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    jakiś TP na turniej?
  10. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ma ktoś kontakt do 2Fast4You? - pilne!!
  11. IownedU

    Dyskusja Ogólna

    Jak Szumix uznał że nie chce do B do znaczy że coś z tą grupą nie tak:)
  12. IownedU

    Dyskusja Ogólna

    To proszę zamienić JoD z Szumixem i niech wyjdą najelpsi:)
  13. IownedU

    Dyskusja Ogólna

    Gdzieś można sprawdzić w jakiej ekipie kto gra? Jaki to ma być turniej? Single elimination? Double elimination? Nie miały być grupy jak w LM?
  14. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Może by już zakończyć aktualna rundę i dać innym pograć? Z tego co widzę wszystko się już wyjaśniło.
  15. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Pytanie do supportu - BĘDZIE DZIŚ JAKAŚ RUNDA?
  16. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Będą jakies rundy w ten weekend? Można prosić o jakąś rozpiskę?
  17. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Będzie dziś jakaś runda SP? Proszę o nie za bardzo rozbudowaną wioskę:)
  18. IownedU

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Będzie dziś jakaś runda?
  19. IownedU

    PankropQ. vs Dragisek

    detox-112 tytan? hehe
  20. IownedU

    Mecz Forum vs Repka

    I ja będę............
Do góry