Wyniki wyszukiwania

  1. arctic-warrior

    Nowy planer ataków - komentarze

    Tak mi się zdawało. ale tak szeroko reklamujecie tą opcję ataków, że chyba zapomnieliście o tym wspomnieć. Dla większości graczy nie wiele się zmieniło - korzystanie z zewnętrznych skryptów ;/
  2. arctic-warrior

    Nowy planer ataków - komentarze

    na s160 nie widzę takiej opcji
  3. arctic-warrior

    [Pasek] Hermitowskie Surki

    Tak czy inaczej nie do końca działa jak powinno i czasem faktycznie wysyła z innej wioski. Szkoda, bo przydało by się coś takiego.
  4. arctic-warrior

    [Pasek] Hermitowskie Surki

    To nie do końca tak jest że wysyła 'losowo' Wszystko działa, dopóki w wiosce w której aktualnie jesteśmy jest na tyle surowców by zaakceptować transporty. Więc taK: mam 3 wioski A,B,C. Aktualnie przegląd z wioski A, odpalamy skrypt. Pokazuje nam transport z wioski B do C w ilości 10k drewna. I...
  5. arctic-warrior

    [Pasek] Hermitowskie Surki

    Fajny skrypt, ostatnio często z niego korzystam, ale zaczyna mnie męczyć z powodu wyskakujących błędów. Wciskam Skrypt. Wyskakuje okno z listą wiosek i wartościami surki do przesyłu. Wciskam wykonaj, potwierdź i pojawia się komunikat niewystarczająco surowców. Wchodzę w wioskę z której miał...
  6. arctic-warrior

    [Przeglądarka] Czas dotarcia jednostek

    Skypt jakby działał to marzenie :) W prawdzie są podobne, ale jednak to nie to samo co oryginał
  7. arctic-warrior

    [Przeglądarka] [szukam] wykres przy nicku

    WITAM Kiedyś był dostępny taki skrypt : w przeglądzie członków plemienia wyświetlało wykres aktywności (przyrost pkt) danego gracza. Ktoś pamięta gdzie to było/jak się nazywało ?
  8. arctic-warrior

    Zimowa ofensywa 2012 - dyskusja

    PYTANIE: Można ich wioskę podbić ??
  9. arctic-warrior

    Konkurs urodzinowy - runda III

    1. ustka 2. dyskusje 3. 46 4. 10 5. 5000 6: 1955rok
  10. arctic-warrior

    Konkurs urodzinowy - runda II

    1. sw 3 2. ratusz 3. 4. 30dni 5. katapulta żółta rzeka Huang He
  11. arctic-warrior

    Konkurs urodzinowy - runda I

    1. specjal 11 2. 3. 500 surowców 4. sw. 56 5. 200pkt
  12. arctic-warrior

    Wersja 8.7 - komentarze

    u mnie w ogóle przestała działać wersja mobilna. Co się dzieje chciałbym wiedzieć?!?! Wyskakuje na telefonie wersja normalna, jak na przeglądarce w kompie. Działam na Operze + Android
  13. arctic-warrior

    Nowy filtr

    bardziej przydatne wg. mnie było by filtrowanie wiosek pod względem wojsk. Czyli np off/deff/zwiad itp
  14. arctic-warrior

    Wersja 8.2 - komentarze

    też tak mam na s9 :((
  15. arctic-warrior

    Ile pyszności w miseczce? ;)

    razem będzie 86 smakołyków
  16. arctic-warrior

    Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    może mi ktoś w kilku słowach streścić ten wątek?? moge kupować KP i rozdzielać dla osób z plemienia, czy nie?
  17. arctic-warrior

    Odsyłanie wsparć z danej wioski

    za. mniej klikania = więcej czasu na inne rzeczy (ataki :)
  18. arctic-warrior

    Zbijanie zagrody

    NIE. chory pomysł
  19. arctic-warrior

    Wersja 7.4 - dyskusja

    JA mam pytanie. Czy zostanie wprowadzona możliwość wyłączenia w opcjach tych dwóch "pięknych" ikonek na samym środku paska/panela?? pisałem już o tym w poprzednim temacie dotyczącym wersji 7.3
  20. arctic-warrior

    Wersja 7.3 - dyskusja

    DZIĘKI CI serdecznie kolego ! Uratowałeś mnie chyba przed ślepotą od patrzenia na to cudo :D Póki co niech i tak będzie a ja poczekam nad następną poprawka która wprowadzi możliwość wyłączenia w opcjach tych ikonek.
Do góry