Wyniki wyszukiwania

1. C-You

Nieznane wyniki sondy

Proponuję wprowadzenie nowej opcji w sondzie: Nieznane wyniki sondy. Ma to na celu, aby ludzie wreszcie trochę po swojemu ocenili daną sytuację. A gdy widzą w jakiejś sondzie wynik 60:20 to bez większego zastanowienia też to robią, a przynajmniej mają to na względzie przy podejmowaniu decyzji...
  2. C-You

Zmiana systemu reputacji

Zamieszczam propozycję związaną z systemem reputacji, proponuję go zmienić. Obecny system ma bardzo wiele wad. Na dodatek większość użytkowników nie umie się posługiwać reputacją. Wprawdzie Xandariel kiedyś wspominałeś, że masz w planach zmianę systemu, ale coś Ci to wolno idzie. Może te...
  3. C-You

Emotki z Plemion

Tak. To znowu ja i moja propozycja ^_^ Zapewniam, że jest ona sensowna, przemyślana i bardzo łatwa do wprowadzenia. Przejdźmy do sedna sprawy. Otóż proponuję, aby były dostępne obrazki jednostek na forum w emotikonkach. Od razu przedstawię grafikę do tej propozycji. Do tego screena dodałem...
  4. C-You

"Banner" Plemion Plus

Ech i znowu coś proponuję, ale tą propozycję uważam za słuszną i mam nadzieję, że mnie poprzecie ^_^ Proponuje wprowadzić na górze forum "banner" Plemion Plus. Dokładnie takie coś jak ma Kurier Plemion. Klikniesz na to i Cię przenosi na stronę Plemion Plus. Ułatwiłoby to wchodzenie na tą...
  5. C-You

Administracja z szacunkiem

Czy administracji wolno wszystko?? Rozumiem ich forum, ale chyba stworzyli go dla zwykłych użytkowników, ponieważ bez Nas by nie istniał. Wczoraj założyłem temat w zupełności zgodny z regulaminem, propozycja się nie powtórzyła, była sonda, argumenty, pisane "czystym" językiem. Wszystko ładnie...
  6. C-You

Wyśrodkowanie

Proponuję aby nick, ranga i avatar użytkownika w poście zostały wyśrodkowane. O wiele lepiej i ładniej by to wyglądało. Może przedstawię tą propozycję w grafice: Ładniej i przyjemniej to wygląda. Być może już się przyzwyczailiście do tego wyglądu jaki jest teraz, ale do tego co ja proponuję...
  7. C-You

Ile był dostępny dany użytkownik??

A więc zamieszczam propozycję, która dla niektórych wyda się propozycją na siłę lub nic nie znaczącą. Ale warto spróbować... No to tak, może najpierw przedstawię zdjątko ^^ Proszę: Po samym screenie widać, że w nawiasie pojawiła się liczba. Na tym polega moja propozycja :p Żeby było widać...
  8. C-You

Ilość przeglądających temat

A więc chciałbym zaproponować pewną propozycję. Często chciałbym spojrzeć ile osób przegląda dany temat, czy ktoś w nim w ogóle jest. Wtedy niestety muszę wejść w ten temat i przewinąć całą stronę na sam dół i dopiero wiem. Otóż moja propozycja polega na tym aby w działach było tak jak na...
  9. C-You

Skasowany temat

Już 2 raz mi się zdarzyło, że ktoś dał mi reputa w jakimś temacie, po czym mod ten temat skasował. W takiej sytuacji w panelu użytkownika nie ma informacji, że dany użytkownik dał mi punkt. Nie wiadomo jaki dał komentarz za co, nawet nie wiadomo kto dał tego - czy +. Chciałbym zaproponować aby...
  10. C-You

Zmiana decyzji natychmiastowa

Najpierw opiszę sytuację jaka jest teraz. Żeby zmienić komuś reputację z - na + to trzeba w międzyczasie ocenić 20 innych osób, co jest całkowitym bezsensem. Tak samo można wtedy znowu ocenić na -, co też jest bezsensu. Dla mnie powinno być tak. Dajesz komuś minusa, ktoś zmienił się w Twoich...
  11. C-You

Komu dałem reputkę??

Zapewne dużo osób już oceniliście i czasami Was nachodzi ciekawość komu dałem "-", a komu "+". Ja osobiście chętnie bym widział taką opcję na forum, gdyż chcę sprawdzić za co dałem danego minusa czy plusa. Jeśli użytkownik zmienił swoje postępowania w danej sprawie poprawić swoją ocenę...
  12. C-You

Reputacja

Proponuję zaczynać z 0 punktami reputacji, bo z jakiej racji masz na początku 10 punktów?? Proponuję zaczynać od zara. Głosujcie !!! :) Oczywiście, jeśli to możliwe, tym co są zarejestrowani już odjęto by 10 punktów.