Wyniki wyszukiwania

1. prokurator mamusiek

Dyskusja o sytuacji na s137

No Playersi, moje gratulacje! ;) Kolejny świat wygrany. Gdzie jest @krystian7822 ??? Już nie spamuje?
  2. prokurator mamusiek

"Ambitniejsze" światy bez farmienia

W łeb się walnij. Jak ktoś wystartuje na świecie z farmieniem i nie będzie farmił to będzie tak daleko w tyle, że zanim postawi pałac ludzie będą posiadać po 3-4 wioski. Nie wiem jak trafiłem do tego tematu, ale jak zobaczyłem sposób twojej argumentacji to złapałem się za głowę...
  3. prokurator mamusiek

Nie powinno się wszystkiego zwalać na organizację. Gdzie są ci "dobrzy frontowcy" kiedy zobaczyli krzyżyki? Gdzie są ci wszyscy pajace typu kry? Kreowali się na takich mocnych grajków, a jak pierwsze topory poleciały w takich graczy to zawinęli się bez słowa. Co ma organizacja do tego, że takie...
  4. prokurator mamusiek

Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Owszem mam mapki z s105 xd Byliśmy okrążeni przez przeciwników i w pewnym momencie udało nam się odwrócić losy wojny. A w wielkim finale czekały na nas Kartony, które za namową paulika wbiły nam kosę w plecy dogadując przejścia naszych graczy. Tłumaczyli swoją kosę tym, że P i PLN na pewno nie...
  5. prokurator mamusiek

Dyskusja o sytuacji na świecie 144

Nikt tu się błotem nie obrzuca, to jest raczej kłótnia z argumentami i abstrakcyjnymi przykładami jako kontrargumenty, żeby wykazać czyjeś błędy logiczne. Nie wyznaję tej zasady. Gdyby w moim plemieniu siedziały warzywa, a rada by na to nie reagowała to bym odszedł, bo zwyczajnie w świecie nie...
  6. prokurator mamusiek

Piętnujesz zachowania, które sam wprowadzasz Jeśli chcesz z kimś dyskutować to przynajmniej bądź konsekwentny xd
  7. prokurator mamusiek

Gościu, cały dzień się dzisiaj wypowiadasz, że zgłaszanie do supportu to donosicielstwo i tak nie wolno po czym sam zapowiadasz, że będziesz to robił xdd Wybacz, ale dla mnie temat zakończony, bo dyskusja z tobą nie ma sensu
  8. prokurator mamusiek

Nadal nie widzę, gdzie rzekomo jestem kapusiem Ale zgaduję, że masz na myśli to, że w swoim czasie obiecałem zgłosić bytomiaka do suportu za proponowanie pieniędzy. Owszem zrobię to w momencie jak będzie to dla mnie wygodne. Nie podoba się regulamin? To nie graj - proste. Korzystanie z botów...
  9. prokurator mamusiek

Nie kompromituj się. Jakiś bytomiak, co nie potrafi pisać, nie dogadał się z legrossem i uznał, że to jego wina. Nieznajomość poprawnej polszczyzny i brak konsekwencji w myśleniu na szczeblach Waszej rady to nie jest nieudolność dyplomatyczna? A teraz jakieś pomówienia i nazywanie mnie...
  10. prokurator mamusiek

Pytanie, skąd FANsy wytrzasnęli w radzie jakiegoś bytomiaka??? Koleś nie potrafi pisać, a walnął grupówkę do obcego plemienia xd Potem zaczął mi grozić pobiciem i podał adres, żebym się stawił xdddd Nie mówiąc o tym, że na profilu ma wstawione swoje zdjęcie z napiętym bicem :D Ludzie z tak...
  11. prokurator mamusiek

O tym lejde mówisz? (Koniecznie włączyć napisy)
  12. prokurator mamusiek

Ciężko jest mi wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś ma jednocześnie obrzeża i 90% frontów. Obrzeża to z zasady bezpieczna granica
  13. prokurator mamusiek

https://pl137.plemiona.pl/public_report/2f580f04d28b8edf69ed225fddb431bf https://pl137.plemiona.pl/public_report/4e5f0a63d0625d6e8bc9a85e75bfa781 https://pl137.plemiona.pl/public_report/1a4c821adb32c87b491cff70ea27d0d1 Delma, tego deffa to możecie wysłać Techom xddd Tam podobno na południu...
  14. prokurator mamusiek

@krystian7822 Mogłeś się chociaż pożegnać jak uciekasz ze świata... Pluć w monitor zawsze potrafiłeś jak leciałeś z wiatrem xddd Jak zwykle pompowałeś sobie ego, kiedy wygrywaliście z mniejszym i zepchniętym do głębokiej defensywy plemieniem. Podczas gdy ty nie potrafisz pozostać na pokładzie...
  15. prokurator mamusiek

Playersi, dajecie radę w obronie???
  16. prokurator mamusiek

Wszedłem poczytać jak Tech nadal naśmiewa się z P... Dlaczego już tego nie robią?
  17. prokurator mamusiek

To pierwsza akcja podupadniętych Playersów na Tech i cyk 50 wioseczek xd Z tego co pamiętam to pierwsza akcja Tech wraz z 2 sojusznikami na P przyniosła 3 wioski zysku. Co jak co, ale P pokazuje klasę :) W historii plemion takie wzloty nie zdarzają się zbyt często. Strach pomyśleć co będzie się...
  18. prokurator mamusiek

Oj wyczuwam, że ktoś jeszcze wraca. Z całym szacunkiem dla Prezesa. Ale Prezes z kimś wielkim nieobecnym razem tworzą historię bez którego P nie wygrałoby tylu światów... Bulwa no powiedz im ☺️ niech wiedzą
  19. prokurator mamusiek

O kim mowa?