Wyniki wyszukiwania

1. Hartigan

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Hartigan zastępców nie potrzebuje.
  2. Hartigan

Wydarzenie: Kowadło Króla Najemników - komentarze

Czy można zbierać materiały przez tydzień i dopiero wtedy użyć? Dokładniej chodzi mi o to czy nie znikają po 24h
  3. Hartigan

Najlepsi obecni gracze

1) Gawryluk 2) Vinitr 3) Tinalda 4) Guiziec
  4. Hartigan

[Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

Jeśli to się sprawdzi : Wystarczy tylko dobrze pogrupować wioski, skalibrować nasze narzędzie i można oszczędzić bardzo dużo czasu~jeszcze więcej niż dotychczas W zaawansowanej fazie gry nie wyobrażam sobie innej możliwości przesyłania surowców. Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji...
  5. Hartigan

[Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

Jak dla mnie to co było wystarczało w 100% Wiadomo trzeba było klikać ,ale niestety nie da się zrobić aby za jednym kliknięciem wezwać surki do zapełnienia spichlerza w 100%
  6. Hartigan

Powiadomienia push - problem

Właśnie dokonałem aktualizacji Niestety problem nadal istnieje. Aczkolwiek to (przynajmniej dla mnie) nie jest największą bolączką aplikacji. Jest kilka rzeczy które bardziej przeszkadzają grać. W najbliższych godzinach przekonam się czy zaszły jakiekolwiek zmiany na plus
  7. Hartigan

Bitwa o wieżę - komentarze

Wydarzenia powinny być mało skomplikowane ale wymagające systematyczności. Nie przepadam za takimi gdzie mój wynik jest uzależniony również od innych graczy. Ale cóż, trzeba brać co jest
  8. Hartigan

[Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

Ja gdy klikam z widoku wioski na skrypt to automatycznie przenosi mnie w rynek w zakładkę wezwij. Po kolejnym kliknięciu skryptu wybierane są surowce i wtedy wystarczy klikać wezwij aż do momentu gdy zostanie wezwana zakładana w skrypcie ilość surowców