Wyniki wyszukiwania

1. Dżobi

Dyskusja o sytuacji na świecie 155

No i w którym momencie się pomylił?
  2. Dżobi

A jakie słowa padły?
  3. Dżobi

Tadziu is back
  4. Dżobi

Oddana za darmo
  5. Dżobi

i jeszcze jedną japaczowi 517|458
  6. Dżobi

Dziwnie piszesz liczbę 5 Dziwnie piszesz liczbę 19
  7. Dżobi

No ale po co drążymy ten temat? Przecież Wiem, że macie rację i mi osobiście jest głupio, że po 3 latach Marzyciele przez takie pingwiny poniżyły się do ich zagrywek
  8. Dżobi

Ja Ci odpowiem. Nie było to Okej zachowanie. W normalnych warunkach - gdybyście nie robili krzywych akcji - ITPINI oddałbym Wam wszystkie wioski i przeskoczyłby do nas odbudować się na rozbiórkach
  9. Dżobi

I skąd na koncie rozbiórkowym miałeś w wioskach pełno szlachciców? XD Wcale się do takiego manewru nie szykowałeś XD
  10. Dżobi

Miałęm się nie wypowiadać, ale może jednak wyjasnie Ci o co ludzie mają do Ciebie problem. Tamci gracze co poszli grać z pingwinami od Tukanów, nikomu nie kłamali. Po prostu chcieli grać dla wroga, to poszli dla niego grać. Ty za to wmawiałeś ludziom, że niby o tym nie wiedziałeś, że kareta...
  11. Dżobi

No widzisz. Na tym polega siła naszej koalicji. Nawet jak topowi gracze rzucili kontami, znaleźliśmy zastępców, co siedzą na kontach i bronią. Nawet jak pojawiło się bardzo dużo luk na froncie, szybko je zaczynamy wypełniać. Nawet jak posypało nam się na waszej akcji 200 wiosek finalnie i tak...
  12. Dżobi

Przecież to Pawlo przyszedł nas podszczypywać, a nie my jego. Dla mnie nigdy nie był on gorącym tematem i dalej nie jest. Ot po prostu uważałem go za kłamce bo już go pare razy złapałem na kłamstwie (chęć przejścia do tiktak) Pawlo zdecydował się zakończyć grę, po tym gdy rozmawiałem z nim o...
  13. Dżobi

Rangi są za ilość postów, a nie lajki
  14. Dżobi

będę znęcać się nad pingwinami ;x
  15. Dżobi

W sumie to już dawno nie uprawiałem propagandy
  16. Dżobi

Yton był pewny, że z nim będziesz grać
  17. Dżobi

do Ytona miałeś wskakiwać
  18. Dżobi

Z czego? W końcu się pozbyłem problemu. Miał wskakiwać na copa do naszych graczy, teraz już nie wskoczy :)
  19. Dżobi

Raczej jestem szczęśliwy, a nie zawiedziony xd
  20. Dżobi

Osobiście w głębokim poważaniu mam te 4 wioski, mnie one nie dotknęły. To nie mój rejon. Rozdysponuje ze stałek obok 4 zagrody deff i jakoś to będzie. Tu chodzi o coś zupełnie innego. Dziś w końcu zobaczyli wszyscy, jakim pawlo był człowiekiem. Okazało się, że miałem co do niego w 100% rację