Wyniki wyszukiwania

1. chelseafan69

Dyskusja o sytuacji na świecie 155

a może i BS podbiorą :rolleyes:
  2. chelseafan69

wioski jeszcze wpadną, a RO 10M do RA ponad 6M <boks>
  3. chelseafan69

Cios za cios ;) Dziś Nemnes rozbija bank z PP hehe, ale jest wesoło na froncie ;P
  4. chelseafan69

czyli obiecanki cacanki Tadzia, że po 148 nie będę znowu w topce RO :mad: Tam wszyscy chcieli bić NP, a tu każdy ostrzy zęby na BS hehehe czyli niedługo dogonię mojego przyjaciela frontowego @Krzykol'a :)
  5. chelseafan69

Rozumiem, że BS to wyznacznik?:D Czujemy się prześladowani <rotfl>
  6. chelseafan69

że niby kiedy "wszystkim" XD PS. Legion Ty dobry wróżbita jesteś nie mając żadnej wiedzy o tamtym froncie i przewidując 5 naszych przejęć ;)
  7. chelseafan69

Nie żebym namawiał VG i PinWiny, ale ja to chce zobaczyć bardziej niż ew. blaszkę <rotfl>
  8. chelseafan69

tak czuje, że Dżobi od początku chciał dobrze zrobić BS :) To na co nie zgodził się NATANIEL podczas rozmów o fuzji DAŁ NAM Dżobi 3 dni po...czyli najlepszych graczy i masę terenu pod rozwój dla północy, gdzie same warzywa zostały z BMTL xDD Obie strony zadowolone hehe Wybaczam mu tych...
  9. chelseafan69

Zagrać z nami Ci nie będzie dane, ale przeciwko nam na froncie owszem :rolleyes: Myślę, że będzie dobra walka ;p
  10. chelseafan69

Ale Dżobi jak dobrze wiesz w takim superanckim plemieniu jak BS tego problemu "na akcję Ci nie daje offów " nie ma ;)
  11. chelseafan69

Ranking wojen często bywa przekłamany :) zdublowane wypowiedzenia, wojny z plemionami typu "zbieramy PP" itp.
  12. chelseafan69

Po prostu tak często krzyczycie o FAKTY więc rzucam Wam liczby, które nie kłamią (chyba?) :) płaczecie, że wygrywamy rekrutacją, a prawda w oczy boli, że niestety, ale od samego początku WALKĄ. A najlepszy jest ten marny krzykacz Xarnom co wyskakuje mi tu z RA rzędu 60k... chłop by w członie...
  13. chelseafan69

Masz rację smutne, że "najlepszy" najbardziej agresywny człon Marzycieli ma MARNE 11m :D
  14. chelseafan69

@Dżobi nie chce mi się wklejać całości, ale około 18 M na tych bezbronnych i słabych jak to ująłeś :)
  15. chelseafan69

Hahaha śmieszny jesteś :D dograć odbitkę gdy kropki Ci pisały wcześniej to jakieś osiągnięcie ?:D nie bądź żałosny heh nawet średni gracz teraz to robi na porządku dziennym.
  16. chelseafan69

1. Skończył Miksa i praktycznie całe NP to i ja skończyłem. Ja z wrogami się nie układam. 2. Nie wiedziałem bo rzucił kontem :D 3. Nie byłeś. 4. Nie przejąłeś ani 1 wioski kiedy grałem. Liczysz odbijanki po wioskach kropek? Śmiech bo to wioski kropek były :) w moim posiadaniu 1sek ?:D Bo były...
  17. chelseafan69

Małpa to młot i to się zgadza ;) W pewnym sensie Cie nawet rozumiem, cieszysz się jak dziecko bo przejąłeś moje wioski, gdy skończyłem grać. To naprawdę duże Twoje osiągnięcie.
  18. chelseafan69

Serio? To jakaś nowość haha on miał bardzo daleko do frontu macierzystymi wioskami kolego. Wbil na darmy na front, w każdej wiosce po 10z i sie cieszył. Zjadł 100 czy więcej darm to i mobil sie zrobił na świecie x2, ale to już późniejsza faza.
  19. chelseafan69

Wcale nie byłeś obstawiony haha jak po 5 offow na wioskę od np. Miksy muru nie widziały. 10.darm? Dobre haha pochłonąłes z. 100 darm więc chyba problemy z matematyka. Tak miałem ja łatwiej zwłaszcza, że kropki dawały Ci info kiedy i gdzie wchodzą grube i wystarczyło dograć offa. Faktycznie...
  20. chelseafan69

Małpa miałeś chyba jakiś mokry sen... Obudź się. Miałeś wioski na plus? Chyba odbitki po kropkach,sam nic nie podbiłeś. Wskoczył na darmy na front po 10 zagród i będzie mi pisał, że miałem deffa haha Pierwsza wioskę mi podbiłeś jak NP wywiesiło biała flagę i sam skończyłem grac. ANI 1...