Wyniki wyszukiwania

1. Akceptowanie wyświetlania komend i notatek

W sumie od tej strony nad tym nie myślałem. Ale myślę, że dodanie takiej opcji byłoby jak najbardziej na miejscu. W sumie można by po prostu zrobić tak by akceptacja wyświetlania notatek/komend była automatyczna i odrzucenie tego byłoby robione ręcznie. W obecnej formie potrafi to być uciążliwe...
  2. Akceptowanie wyświetlania komend i notatek

Witam Jak wszyscy wiemy, do wyświetlania komend i notatek naszego przyjaciela czy współplemieńca nie wystarczy tylko udostępnienie nam danej rzeczy, ale także akceptacja czy chcemy to widzieć czy nie. Moim zdaniem jest to po prostu bez sensu a tylko sprawia problemy przy np. dołączaniu nowych...
  3. Skryptoteka

Popieram Pamiętam kiedyś znalazłem skrypt do automatycznego synchro, legalny w niemieckiej wersji plemion. Skrypt ten został nielegalny, nawet po wprowadzeniu narzędzia do automatycznego synchro. Różnica jest taka, że skrypt o którym mówię pozwalał na wysłanie ataków z dowolnych jednostek a...
  4. Ustawienia świata na życzenie graczy

Myślę, że osobie pytającej chodziło o ZAPEŁNIONE kontynenty. Najnowsze światy 119 i 120 mają zapełnione kolejno 4 kontynenty (niecałe) a drugi ma łącznie jakieś 8 kontynentów (4 pełne i 8 połowicznie zapełnionych) A światy mają już 13 dni. Dla porównania świat 100 ma całkowicie zapełnione 32...
  5. Światy 119 i 120 - dyskusja przedstartowa

Świat 119 po prostu miodzio. Gdyby tylko zamiast paczek były monety, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Jakbym miał czas i ochotę farmić to może i bym się skusił. A 120 to po prostu jakaś mieszanka wybuchowa. Nieograniczone farmienie przy takich prędkościach? Nie mówiąc już o rozwijającym...
  6. Lagi na grze, spowodowane chatem. Propozycja rozwiązania

I znowu czat.. Ileż to propozycji, pytań i zgłoszeń przewinęło się w ostatnim czasie, w sprawie czatu.
  7. Asystent farmera-przegląd raportów ze stratami lub murkami itp.

Witam Czy zdarzało się wam w asystencie farmera, szukać rapków i żółtymi lub czerwonymi kropkami, albo rapków wiosek, które są zeskanowane i mają murek? Na pewno. Jest nawet funkcja uwzględnienia raportów z pełnymi lub częściowymi stratami. Nie mniej jednak, te wioski zlewają się z pozostałymi...
  8. Ukrywanie wiosek z banem za multi

I tak zauważę, gdy będę chciał daną wioskę zaatakować, bo mi wyskoczy komunikat, że gracz jest zablokowany i nie można go zaatakować.
  9. Katapulty w obronie

Jeśli masz ogień olimpijski, to tak, opłaca się. Z tymże nie na wszystkich światach ogień olimpijski zwiększa siłę obronę katapult x 10
  10. Wydarzenie: Atak hordy - komentarze

Musisz mieć ratusz, kuźnie i rynek na full, zbudowany pałac i odpowiednią ilość monet. Surka jest niepotrzebna.
  11. Rozbudowa wioski off/deff

na pewno chodzi o świat 13? standardowa rozbudowa to ratusz 20 (lub wyżej, jeśli wioska na froncie, szybciej mur w razie czego postawisz) koszary, stajnia na maxa warsztat 2-5, zależy ile taranów robisz, tak żeby mniej więcej rekrutowały się tyle samo co piechota i kawaleria. Jeśli wioska z...
  12. Światy bez eventów

Ej, a czy dobrym pomysłem byłoby utworzenie nowej opcji przy nowych światach, która dotyczyła by ewentów i w zależności od ustawień, na danym świecie eventów WCALE by nie było, lub byłyby "normalnie" (choć ostatnia częstotliwość eventów normalna nie jest...). Ewentualnie można by to podpiąć pod...
  13. Taran i katapulta w AF?

Zbijanie murków w barbach to też element farmienia. Taka opcja NIKOMU by nie przeszkadzała. Kto by nie chciał, to by nie używał.
  14. chat plemienny / udoskonalenie / ograniczenie

Czyli nie jestem jedyny, który ma problemy z czatem. Drogi supporcie. Czat plemienny jest tematem bardzo często poruszanym i ZAWSZE chodzi o to samo i teraz kolejne osoby zgłaszają problem z niewyskakującymi wiadomościami na chacie, co ja już jakiś czas temu do was zgłaszałem. Może zamiast...
  15. Wydarzenie: Atak hordy - komentarze

Czekałem na ten event całymi tygodniami... Chciałem napisać "miesiącami" ale poprzedni event zakończył się ledwo 3 tygodnie temu...
  16. Wydarzenie: Atak hordy - komentarze

E tam na miesiąc. Wszystkie jarmarki, godła i ratowanie rodziny królewskiej dać na stałe!
  17. Wydarzenie: Atak hordy - komentarze

O fajnie, kolejny event... Dawno żadnego nie było..
  18. Kosz

*Przynajmniej, nie bynajmniej. Po drugie, w sumie to nawet dobry pomysł. Po trzecie, musisz dać ankietę, bo zaraz Ci skasują temat.
  19. Własne skróty klawiaturowe

Osoby głosujące na nie. proszę o napisanie co jest nie tak z moim pomysłem, byłbym wdzięczny.
  20. Ukrywanie wiosek z banem za multi

Osoby głosujące na nie, proszę o uzasadnienie swojej decyzji, chciałbym wiedzieć, co jest nie tak z moim pomysłem i go udoskonalić.