Wyniki wyszukiwania

1. laquero

Dyskusja o sytuacji na s137

Delma od samego początku była plemieniem, które opierało się na kilku solidnych frontowcach takich jak: TTN, Amarenka, Bebikson, Ronal, CoTy czy Piękny. Bardzo dużo graczy to były po prostu deffówki zebrane gdzieś z poprzednich światów, czy w późniejszym etapie zrekrutowane od BHO. W identycznej...
  2. laquero

Oficjalnie 31:10 dla SSS, natomiast jeśli policzyć z kontami rozbiórkowymi po Art to 57:11 dla SSS, RA 27.3kk do 56.6kk RO. Jeśli natomiast dodać piske i wojseny to koalicja vs delma wychodzi 77:24.
  3. laquero

Mapy + Gify by Sh4Me!

Gifa ktoś może zrobić?
  4. laquero

Not even close, swoją drogą, jak to jest wysłać 50 offów i nic nie przejąć? Nakarmili Cię masą darm, a Ty nie umiesz nawet dograć grubych pod offy <lol>
  5. laquero

Chcemy trochę dać Wam fory, bo gdybyśmy grali tylko na swoich kontach to byśmy już zamykali świat <cisza> Kappa
  6. laquero

Tak, tak, my bez parowania deffa nie potrafiliśmy nic przejąć, Wy bez deffa SSS odbijaliście nasze akcje, Arty nie dostały kosy, a no i HoldOn nie rzucił kontem tylko wyjechał za granicę w delegację i nie mógł grać <lol> A Delma nie wyszła na FO, tylko sami zaczęliście ze swoim bólem, czuliśmy...
  7. laquero

Spokojnie ziomki, to dopiero początek, Rudy pobierał nauki u mistrza Smuteczka ]:->
  8. laquero

Ja jak zobaczyłem Lady Wiki to wiedziałem że to będzie klapa <hahaha> A swojego najlepszego grajka, oprócz kojuma ofc, Lady Monisie stransferowali do P, więc już w ogóle przegrali sobie świat <shrug>
  9. laquero

Piska nigdy tyle nie nabiła nikomu xd Nie jest to dużo, jak dochodzą Ci systematycznie w ciągu dnia. Ale jak idziesz spać sobie o 3 z myślą, że masz luzik rano, a o 6:30 wstajesz i masz 1k ataków nieopisanych to troszkę jednak chaosu wprowadza :)
  10. laquero

Nijoszi i Piękny, całkiem izi jak już musisz czytać ten nick kilkadziesiąt razy w ciągu dnia <oczy>
  11. laquero

Niyoshi to kobietka akurat jest z tego duo <foch>
  12. laquero

Primokles siedział sam na koncie, ale z tego co wiem nie tylko jemu zgotowaliście taką pobudke <boks> Pech chciał że przejął wioski i ich nie obstawił wcale, ale dobra robota z waszej strony, ciężko się bronić przy takiej liczbie ataków i mając do dyspozycji tylko swój mobil :(
  13. laquero

No cóż, P! spamują, a karawana jedzie dalej <cisza>
  14. laquero

Nie wiem w jakich plemionach grałeś, ale nie porównuj ich proszę do DELMY. Wszyscy od nas szanują decyzję TTNa i nikt nie będzie miał żalu do niego jeśli przegramy świat z sytuacji 30/70. Ja osobiście już swoje wygrałem w tej grze, gram tutaj dlatego że są super ludzie, a jak przy okazji wygramy...
  15. laquero

Jak próbować zgasić kogoś i zaorać się w jednym zdaniu xD Po 1, post pisałem o 16:30, po 2 przecież czarno na białym jest napisane, że nie mam dostępu do wojny art z sss i moje spekulacje były tylko i jedynie na podstawie mapy <sciana>
  16. laquero

Nie jestem przekonany czy to kwestia lenistwa, ale niech Ci będzie <tanczy> Chce zobaczyć Wasze 2k(?) offa w akcji, myślę że po tej akcji zjemy już całe Arty i zostaniemy tylko 3v1 z Wami, PiSką i WojSenami. Dopiero po Waszej akcji będzie można ocenić czy świat jest przesądzony czy nie <help>...
  17. laquero

Rozjuszyłeś go wtedy prawie tak jak my kojuma na akcji XD
  18. laquero

Właśnie to robisz, szukasz atencji na FO. Dodatkowo sama się zaorałaś. Masz rację czasami cofali offy. Tak samo jak nam czasami się zdarzy ich nie cofnąć XD
  19. laquero

Tak, nie wiem czy widziałem w tej grze gorszy ściek niż Arty, a trochę grałem i widziałem, po prostu tragedia, że oni dotrwali w ogóle do takiego etapu, a Fuji to nigdy więcej nie powinien zabierać się za dowodzenie, koleś nie ogarnia własnego konta mając w sumie 3? 4? copików, a udaje że...
  20. laquero

Eksperymentalnie, w niedobitki z Art i jeszcze świetnie rozpisana akcja przez nietuzinkowego gracza pepovskyyy. Jedynie co Wam wyszło to chyba fejki, ale nie mówię o jakości, tylko o ilości ;P Przejęliście kilkanaście (kilkadziesiąt?) diod po Art, nie wiem dokładnie jaką ilość bo nie siedzę w...