Wyniki wyszukiwania

1. Pinky And The Brain

Drzewko zadan

https://sites.google.com/site/mygameartandpictures/quest-tree/graphical-quest-tree
  2. Pinky And The Brain

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Cóż, zastępców było wielu, z różnymi umiejętnościami :p Pewnie stąd też blokady na IPiki :D Ja tam mam stałe, niezmienne - 5zł dopłacam za ten luksus dostawcy - i o nic się nie martwię. Polecam :)
  3. Pinky And The Brain

Śmiechłem :D Przyjemnie mi się wczoraj PuciasWariat w nocy broniło. Inna sprawa, że jeden grajek dograł cztery grubasy w odstępach 40-50 ms od offów. Ach, cóż za skill :D
  4. Pinky And The Brain

Skrypty w Pythonie

Z tego co widzę aktualnie to twstats już padło i jakieś reklamy wyświetla. http://www.twstats.com/ Tym razem wygląda na to, że już na amen Domain Name: TWSTATS.COM Registry Domain ID: 1218947891_DOMAIN_COM-VRSN Registrar WHOIS Server: whois.namecheap.com Registrar URL...
  5. Pinky And The Brain

No i twstats padło...

No i twstats padło...
  6. Pinky And The Brain

A pomodkowałem sobie :D @markopolo19 jak chcesz daremkę to zaproś do przyjaciół na 141. Teraz już Ci zrobić mogę :P Mam tylko nadzieję, że zgodnie z obietnicą ilość rozkazów podskoczy ^^
  7. Pinky And The Brain

Ruchy wojsk podskoczyły, więc pewnie coś się szykuje.
  8. Pinky And The Brain

Skrypty w Pythonie

Nie będę kontynuować dalej tego tematu. Jeżeli Ci się udało przejść przez sito to mogę Ci pogratulować dwóch rzeczy: szczęścia niszczenia dobrej zabawy i sobie i innym
  9. Pinky And The Brain

Skrypty w Pythonie

No ktoś z supportu musi przeczytać każdą nową wersję js skryptu i zatwierdzić, że nie robi nic złego. Nikt nie będzie sprawdzać Pythona / KotlinJS'a, skoro finalna wersja kodu (wysłana do zatwierdzenia) może być inna. Oj, z tym się nie zgodzę :)
  10. Pinky And The Brain

Skrypty w Pythonie

Obstawiam jednak, że będzie problem z przepchaniem skryptów po takiej "kompilacji" - będą mocno nieczytelne. Ten Brythlon z tego co widzę robi mocno brzydki kod: http://brython.info/tests/editor.html
  11. Pinky And The Brain

Mi również Hannibala na forum brakowało :3 Od razu tak jakoś... żywiej :D
  12. Pinky And The Brain

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

22. Kim ty jesteś, żeby mnie zerować ;)
  13. Pinky And The Brain

19. A przez ten rok koledzy z Plemienia Ci różnych tricków nie pokazywali? "Obrona z cofki", "Dogrywanie szlachty", "Odpowiednia budowa off/deff/szablon do MK"?
  14. Pinky And The Brain

17. W Plemionach umiejętności to mniejsza składowa sukcesu niestety. Moim zdaniem już sam fakt, że na tym świecie tak daleko zaszedłeś można uznać za postęp :)
  15. Pinky And The Brain

15. W tej grze jest za dużo zmiennych, żeby po prostu "umiejętności grania" zapewniły sukces :P
  16. Pinky And The Brain

13. Jeżeli serwer jest zamknięty to odznaczenia przepadają niestety. Ja tak mam z wieloma serwerkami :/
  17. Pinky And The Brain

10. Szermet ma rację. Na 125 grając jako Badge pochowaliśmy odznaczenia, żeby jak randomy wyglądać. No ale ludzie już znają nicki najważniejszych osób z ekip :P
  18. Pinky And The Brain

Dyskusja o sytuacji na świecie 134

Hexon ma tutaj racje. Takie sprawy najlepiej przez system ticket'owy załatwiać (mam go podlinkowanego w stopce jako support).
  19. Pinky And The Brain

Maegor to przede wszystkim grajek. A moderuje przy okazji jak ma chwilę. Chyba, że bimber pędzi. Najpierw bimber, potem moderowanie <piwo>
  20. Pinky And The Brain

A to przepraszam. Wrócę później ;]