Wyniki wyszukiwania

1. pm161

Item do zmiany flagi

Żeby usuwało zamrożenie 24h, tak jak napisałem.
  2. pm161

Item do zmiany flagi

Przydałby się nowy item, który by umożliwiał zmianę flagi, pomijając 24h zamrożenie, które dostajemy przy jej założeniu. Ile razy nam się zdarzało założyć nie tą flagę, lub potrzebowaliśmy flagę na obronę tylko przez dosłownie 5 minut?
  3. pm161

Skrypty

Tylko że moje pytanie nie polega na tym, czy kod jest legalny, tylko czy działanie, które przedstawiłem na screenie jest legalne. Czyli automatyczne obliczanie moralów, statystyki dzienne, wykres graficzny w profilu. I odpowiedź "musimy sprawdzić kod" nie jest odpowiedzią na moje pytanie.
  4. pm161

Skrypty

Co ma "akceptacja" przez administrację do tego,czy będzie on publiczny bądź nie? Nie mam zamiaru go udostępniać, tylko pytam czy funkcje w moim skrypcie, które widnieją na skrypcie, są zgodne z regulaminem. Który nie mówi bezpośrednio jakie skrypty(ich funkcje), są "legalne". A tego zdania nie...
  5. pm161

Skrypty

Bez przesady żebym dawał autorski skrypt, którego nie ma w necie, żeby po chwili do niego wypłynął. Skrypt przedstawia to co na screenie, nie wiem co jest do analizowania w nim. Dodaje statystyki dzienne, które pobiera z rankingu, morale i wykres graficzny z pewnej strony. ot co. I pytam o...
  6. pm161

Skrypty

Witam. Z jednej strony chciałem się pochwalić, z drugiej strony zadać pytanie. Napisałem sobie skrypt, który dodaje dodatkowe statystyki do profili graczy: Pytanie - Jaka jest legalność takich skrypcików?
  7. pm161

13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

1. Należy 5 razy rozpocząć grę od nowa na jednym świecie. 2. 2012 3. 135 katapult
  8. pm161

13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

Tribal Wars ma 24 wersji językowych W 2004 roku Prawdopodobnie 5.0
  9. pm161

Wersja 8.35 - komentarze

@habebis inimicum tuum Drogi kolego, widzisz tylko ten plus, że na tym etapie gry, co Ty jesteś, wysyła się po 30 karet, a to Ci ułatwi sprawę. Teraz zamień się w rolę obrońcy, a nie atakującego, jak sobie teraz to wyobrażasz. Dostajesz 120 karet w 1 dzień, na rano. Co robisz? Może jeszcze...
  10. pm161

Wersja 8.35 - komentarze

No i w końcu nadeszła aktualizacja, po której otwarcie piszę. Kończę z tą grą! 8 lat grałem, ostatnie 2 lata to sterta niepotrzebnych dodatków. A ten dodatek, zmienia już zupełnie tą grę. Także nie ma co dalej kontynuować tego... Nie w tej grze się zakochałem, tylko w tej w tej sprzed 8 lat...
  11. pm161

Wersja 8.34.1 - komentarze

To ja zaproponuję, żeby każdy od razu, na początku świata miał 10 wiosek i w każdej po offie. Gdy to zrobie, to wprowadzicie taką zmianę? No raczej nie. Pomysły są z głów graczy, ale w innych głowach snują się plany, jak ten pomysł wykorzystać i na tym zarobić. Wracając jeszcze do mojej...
  12. pm161

Tylko dlaczego zawsze cierpią najstarsi gracze? Którzy grają tutaj prawie od początku? Bo na tym polega ich polityka. Nowy gracz = Nowa Kasa. Im więcej dadzą nowemu graczowi, tam więcej on da pieniążków... W sumie każda gra jest dla kasy. Można spojrzeć na CS GO i dzieci wydające kase na...
  13. pm161

OldBear, ale tak jest. Oni są pionkami :P Kmic dostaje od folksdojczów wytyczne. Przekazuje je reszcie adminów i się tego trzymają. Pełniłem podobną funkcję w innej grze, gdzie niemcy rządzą i powiem Ci że oni mają wywalone na polaków. Dla przykladu. W ich grę może grać 5 mln polaków i tylko 1...
  14. pm161

To pisał jeszcze wtedy Bryf. Doskonale pamiętam, jak mówił ze wiekszosc graczy nie wiedziała gdzie jest przycisk MAPA, dlatego została zmieniona pozycja tego otóż przycisku. Jeśli możesz mi powiedzieć, w czym przeszkadzało wam to, że ktoś sobie swój CSS miał? W PHP to jest jakieś 20 linijek...
  15. pm161

Te same durne statystyki, wyssane z palca przedstawialiście gdy zmienialiście pozycję przycisku MAPA. Wtedy niby 90 % graczy nie wiedziała gdzie jest mapa, dlatego musieliście przenieść je gdzieś indziej :D Promile to Wy macie, jak robicie te durne statystyki. Ja się mogę założyć, że jeszcze w...
  16. pm161

Jesli usunęli CSS, to tylko pokazali gdzie mają graczy. W 4 literkach. Nic tylko czekać, aż usuniecie stary wygląd mapy i dacie te nowe ikony wiosek, które w sumie jakiś ślepy robił... Bo bardziej syfiastych ikonek to ja nigdy nie widziałem. Goliash, zaraz Ci tutaj napiszę co i jak. W JS kod...
  17. pm161

Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej - komentarze

Druga edycja eventu, a Wy nawet nie potraficie polskich screenów dołączyć.
  18. pm161

Przywrócenie Placu

Przyszła kolejna aktualizacja, z kolejnymi "bzdurnymi dodatkami" a ten temat najwidoczniej InnoGames i nasz kochany support olał. Teraz widać, gdzie IG i Supporcik ma tych, za których żyje. Czyli graczy ;))))
  19. pm161

Wersja 8.25 - komentarze

Nie do końca 1 IF i opcja w ustawieniach. Ustawienia skądś muszą brać dane, więc i zapis do tego. A IF by czytał true or false.
  20. pm161

Wersja 8.25 - komentarze

Skrypt usuwa DIVa z minimapką. Jak zobaczysz, skrypt do grasemonkey ma restrykcje do wykonywania skryptu na 2 stronach. PROFIL GRACZA i PROFIL WIOSKI. I tak jak mówisz,skrypt usunie minimapke z przeglądu mapy, jeśli zostanie uruchomiony na stronie mapy. Lecz mój skrypt, jak mówiłem wcześniej...