Wyniki wyszukiwania

1. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Na 133 Speedki też straciły jeden człon w podobny sposób, czyli poprzez skill dyplomatyczny głowicy termojądrowej. Drugi człon w tym czasie wygrał świat. Czasem lepiej po prostu rozpoznać kiedy obrona nie ma sensu. Po co pakować ogromne zasoby wojska w zabezpieczenie dołu, gdy na górze to samo...
  2. ShadowBlackWolf

Bonus dziennego logowania na światach bez premium

A mi się podoba :) Uspokajam ludzi - bonusy nie są losowe (przynajmniej do tej pory nie były). Każdy dostaje dokładnie to samo. Przy czym ma tutaj wpływ data startu - każdy odbiera swoją dziewiątą nagrodę w dziewiątym dniu swojej gry. To znaczy, że jeżeli ktoś zaczął 3 dni później od kogoś, to...
  3. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Wiem że to troll, ale tacy ludzie faktycznie istnieją xD Mam takiego znajomego, który cały czas próbował mi wmówić, że światy z giełdą są bardziej skillowe niż bez. Ponieważ dzięki bonusom masz więcej sposobów na zoutplayowanie przeciwnika i trzeba inteligentniej zarządzać zasobami. I można...
  4. ShadowBlackWolf

Classic- dyskusja przedstartowa

Akurat tutaj jestem dumny z supportu. Ładnie wchodzili w interakcję z graczami w tym temacie i słuchali się wszystkich opinii. Niektóre ustawienia świata nawet zostały lub pewnie zostaną zmodyfikowane. Dobry krok naprzód.
  5. ShadowBlackWolf

A ja się cieszę, że blaszek nie będzie :) Bo blaszki (celowo z małej litery) to moim zdaniem jedna z najgorszych rzeczy, które przytrafiły się tej grze. Ludzie zaczęli biegać za tymi blaszkami za wszelką cenę. Ile to było kos wbitych, wywalonych ludzi z plemienia w ostatniej minucie świata by...
  6. ShadowBlackWolf

[KONKURS] - Budowla w minecraft - pula nagród 1200PP

Proszę, oto moje zgłoszenie To ikonka mojej wioski na minimapie A zaraz obok jest ikonka wioski mojego kolegi @Xevizza który wystartował obok mnie.
  7. ShadowBlackWolf

Ale poryty ten świat... i to właśnie lubię :) Naprawdę podoba mi się możliwość ustawienia własnego bonusu nocnego, 80 członków w plemieniu, brak samouczka i zapraszania, brak morale. Nawet reguła zagrody mi się podoba, nie widziałem świata z tym ustawieniem od wieków - ale lepiej by było dać ją...
  8. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Tam w niedzielę. Najbardziej mnie boli, że w hutę żelaza... Serca trzeba nie mieć.
  9. ShadowBlackWolf

Lajklandia

Brakuje mi 5 lajków do równego tysiąca Pomóżcie, a zrobię memetage part 3
  10. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Ciekawostka. W tym samym temacie, nieco wyżej. Post, który po przetłumaczeniu brzmi mniej więcej tak: Ustawienia świata 182 zostały delikatnie zmienione ze względu na Wasze uwagi: ataki na członków własnego plemienia będą umożliwione, gdy nie będzie można go opuścić Czyli w Niemczech...
  11. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

No powiem tak. To serio jest jakiś żart. Ostatni gwóźdź do trumny tej gry... Mimo wszystko rozumiem tutaj reakcję supportu, bo najprawdopodobniej nie leżało to nawet w ich kontroli. Te bonusy i sposób ich przyznawania zostały opracowane przez marketingowców w Niemczech, pod niemieckie serwery...
  12. ShadowBlackWolf

Prawie tak samo fajny jak Ty, @Rinne!

Prawie tak samo fajny jak Ty, @Rinne!
  13. ShadowBlackWolf

drugi

drugi
  14. ShadowBlackWolf

Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

> Max. dystans szlachcica: 50 pól Latanie po ile? xd Ja zawsze stałem murem za sposobami ograniczenia durnej śmieciogry, do której już przyzwyczaiły nas Plemiona 2k20. Uważam między innymi, że wyłączenie możliwości przeniesienia to jedna z lepszych "nowości", która pojawiła się w...
  15. ShadowBlackWolf

Zgadzam się, @Rinne jest super.

Zgadzam się, @Rinne jest super.
  16. ShadowBlackWolf

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

No jest ¯\_(ツ)_/¯
  17. ShadowBlackWolf

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

Napisałem już taki skrypt i został odrzucony. Z komentarzem, że nie po to została zmieniona grafika na nową by przywracać starą xD
  18. ShadowBlackWolf

Karczma "Pod Witającą Brzozą"

Witam graczy
  19. ShadowBlackWolf

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Nie podlega przecież wątpliwości, że gdyby nie kosa od Speedalsów i deff od APK, to GsO? by już wybierało zwycięski skład. Z hoinki się wszyscy urwaliście. Boicie się sprawiedliwości, która już nadchodzi.