Wyniki wyszukiwania

1. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Jakiś czas temu misie pisały że mają od Was propozycje sojuszu i że zamierzają go przyjąć. Najwyraźniej coś nie pyklo więc spytałem PS Naprawiam swój błąd i wrzucam staty wedlug TWstats Strona: 1: Plemiona: MIŚ, MIŚ?, FF Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA?
  2. rotescorp

sojusz z miskami się skończył?
  3. rotescorp

do wojny z miśkami mogłem ich wpisać ale jestem leniwy i mi się nie chciało xd zresztą paka chyba zna staty wojen które prowadzą lepiej niz ja to nie wrzucałem :D
  4. rotescorp

według TWstatsów: Strona: 1: Plemiona: Szale!, Szarik Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA?, STR, STR., STR1 Strona: 1: Plemiona: AG, NBNW, NBNW!, NBNW?, MnW Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA? Strona: 1: Plemiona: NBNW, NBNW!, NBNW?, MnW, AG Strona: 2: Plemiona: MIŚ...
  5. rotescorp

nie wiem o co chodzi ani gdzie są te darmy, ale biorę <3
  6. rotescorp

W sumie to misie i tak utrzymały się dłużej niż spora część osób zakładała :)
  7. rotescorp

żeby szybciej zrobić Karczma Globalna v3 na Arkadii <3
  8. rotescorp

Jako że stara karczma globalna nie wytrzymała próby czasu to wysłane zostały zapki do nowej :)
  9. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

zapraszanko działało normalnie :D
  10. rotescorp

Ciekawa sytuacja teraz będzie miała miejsce na poludniu mapy. Tajemnicy i NHH zamykaja się praktycznie wszystkie fronty. Wkraczamy w kluczowy moment swiata I decyzje podjęte tam beda miały skutki dla dalszego biegu świata :D
  11. rotescorp

Ale dzisiaj jeszcze dojść nie możesz bo najpierw musi być 5 wiosek z akcji A dopiero potem 10 z rekrutacji :D Musimy trzymać sie pewnych zasad rządzących światem ;)
  12. rotescorp

Classic- dyskusja przedstartowa

Skoro świat Classic to może większe wioski startowe? :) PS bardzo fajnie że powracają nowe warianty światów. Zapewne sam nie zagram ale idea i inicjatywa jak najbardziej na plus!
  13. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

ja się moge ustosunkować :) Napisał Ci przecież wyraźnie, że byłby przeciwny gdyby wiedział. Raz jak widać przeżył. Drugi raz możliwe ze tez by przeżył. Przy którymś z kolei razie (wraz z innymi szemranymi interesami) jak widać nie przeżył i opuścił plemię. Chyba każdy ma swoje granice...
  14. rotescorp

przecież Szaliki z ZBA mają wojnę xd
  15. rotescorp

5 wiosek z akcji 10 z rekrutacji tak w skrócie jak sami w profilu piszą :D
  16. rotescorp

@NeverPlease ale przecież nasz czlon który graniczył na obrzeżach z Waszym to też byli ludzie z lapanki. To że przyjęliście i hodowaliscie te wszystkie warzywa to było po to aby nas opóźnić bo jednak zawsze jakąkolwiek kontrolę ma się nad takim kontem. Ja wiem ze tam były warzywa ale Wy nic z...
  17. rotescorp

Desmond, Airi i jedynka to robotę robili fest :) Złego słowa powiedzieć nie mogę
  18. rotescorp

A te komendy które mi udostepniales to ma się rozumieć też był element misternego planu? :D Weź nie ściemniaj. To że kręciłeś to wiadomo było ale z przypisywaniem sobie zasług poleciałeś fest. Jakbyś miał tyłu kretów i nas tak rozpracowanych jak mówisz to byśmy się na akcjach na Trd? odbijali a...
  19. rotescorp

Widzę, że myśl że to Twoje akcje nas poskladaly ułatwia Ci zasypianie więc nie będę dłużej wyprowadzać Cię z błędu. Niestety jednak mam nad Tobą tą przewagę że ja znam powody dla których wywiesilismy biała flagę. Ty możesz jedynie się domyślać i rzucać swoimi przemyśleniami. Wojnę z nami...
  20. rotescorp

na Twojej akcji tak ustawiles fejkomat ze na jedna wioskę jeden1122 leciały 104 ataki A na wioskę 2 pola wyżej też na froncie całe 0 :) To są opinie Twoich graczy. Uczepiles się tego overlorda a dokładnie to samo pisali inni :) ustosunkowalem się do wszystkiego. To że moje odpowiedzi Cię...