Wyniki wyszukiwania

1. FabcioZiomekPL

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Co tam nowego, bo dawno mnie tu nie było: streści ktoś co się działo na na mapie/FO?
  2. FabcioZiomekPL

Statystyki Aktualizacja
  3. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF STATISTICS USA?

Nie gram bo nie mam czasu przez moj nowy temporary internship + do tego college, a coop'y poszly na classic'a. Za takie siano to kazdy z was by rzucil te plemsy i wycisnal z tego ile sie da. 31$/hr + doswiadczenie na 3-cim roku studiow za pomaganie profesjonalnemu inzynierowi zbierajac date z...
  4. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Wrócę na chatkę to coś zcraftuje bo właśnie w Subway’u jestem :D Turkey Breast czy Steak? Green peppers czy yellow? Mozarella, Pepperjack czy cheddar? Lettece, onions to standard.
  5. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF STATISTICS USA?

Bez czlonow darm. Aktualizowac raz w tygodniu?
  6. FabcioZiomekPL

„Ubieram sobie dres do futra, nigdy nie można być pewnym JUTRA” ~ Kizo z przekazem ;>
  7. FabcioZiomekPL

No pewex, ja dobiegam do furtki w 5 sekund, a ty? Dzielone z *SE2*, -PD-, =PD=, Głód, ID2, IRRLE, SE, ~X~
  8. FabcioZiomekPL

Szybki opis zmian: • SMILE po pojedynczych podbiciach ze strony TD & 90N rozeszlo sie po okolicznych plemionach co mozna zobaczyc na mapie. • Kilka lepszych jednostek z BORN przeszlo do MOON i rozwiazalo plemie. • Swoja pozycje po ostatnich zmianach umocnilo KORPO (rekrutacja) oraz 90N tworzac...
  9. FabcioZiomekPL

O kurde, a Ja, Marko i Nero myslelismy ze to na serio. Ale nam teraz glupio :|
  10. FabcioZiomekPL

Next Next
  11. FabcioZiomekPL

@Nero Claudius Kto nastepny?
  12. FabcioZiomekPL

O tak? @markopolo19 (Wiadomo, z przymrozeniem oka :D) Dawaj rozszerzamy to dalej 4FUN, ciekawe do jakiego punktu dojdziemy.
  13. FabcioZiomekPL

Mmmm, prawie jak na 152 takie szybkie koalicje. Wiadomo cos o Ug&A bo sa w srodku tego mlynu? Co na to North/Awa/Wara/Mucia/Gng?
  14. FabcioZiomekPL

Powiadasz, ze BadBunnies & Glod sa podpisane przeciwko FORZY? Dopisac tam NP & WAT & IMP?
  15. FabcioZiomekPL

Jakies jeszcze zestawienia zrobic?
  16. FabcioZiomekPL

• Mapka nie uwzglednia ukrytych czlonow FORZA + ich darm zamieszczonych przez @ikke100 (Sorry @Lord Miksa , moze na nastepnej) • Mich & Mucia zaznaczylem jednym kolorkiem, gdy juz wam sie uda przelamac NIP, to wtedy jeden z was otrzyma po nich kolorek. (O ile sie wam uda) • To samo tyczy sie...
  17. FabcioZiomekPL

Najładniejszy gracz jubileuszowego s158

kreonoMAX FORTE @Kreonomaxx dawaj maleńki, po zwycięstwo!
  18. FabcioZiomekPL

Nie wyrzucą, dostałem internship 31$/hr za wysokie wyniki już na 2-gim roku, gdzie po 4-tym mam zapewnione 95k$ rocznie, w tak młodym wieku. Rozumiem, że na twoim poziomie intelektualnym 1500zł to może być majątek, bo byś musiał 3kę dzieci wychowywać, ale uwierz mi wspominając kogoś kto jeździl...
  19. FabcioZiomekPL

Śmieszne jest to, że próbujesz bronić takich person. Musisz zacząć odróżniać grę od realiów Kuos, pedofila też byś bronił bo to nie tobie dziecko porwał? Adwokatów jeszcze rozumiem, ale ty nim nie jesteś z tego co mi wiadomo. Dzięki, już mi odpowiedziałeś.