Wyniki wyszukiwania

1. Jacq

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Problemy techniczne i nie można się zalogować. Zaczynamy z wysokiego C
  2. Jacq

Mapka

ma ktoś mapkę może? aż jestem ciekaw jak to wygląda
  3. Jacq

Wyciąganie koordynatów graczy z Mapy

Witam, jest jakiś legalny skrypt do wyciągania cordów graczy z mapy? Żeby sobie można było zaznaczyć obszar i wyciągnąć cordy? Ułatwiłoby to planowanie akcji
  4. Jacq

Kartografia

To jutro wieczorkiem można walnąć pierwszą mapkę :)
  5. Jacq

Szybsze Światy

Przychodze z bardzo prosta propozycja, otóż chciałbym aby zaczęły powstawać szybsze światy, światy z prędkością 8 bądź 10. Dzięki temu urozmaicimy nieco Plemiona i dużo graczy wróci by spróbować szybszego grania ;) Światy byłby zupełnie normalne, wyróżniała by je tylko większa prędkość...
  6. Jacq

Propozycje

Jest mnóstwo bardzo ciekawych i popularnych propozycji, które od lat siedzą w dziale i się kurza. Może szlachetny support się ruszy i zrobi coś nowego?
  7. Jacq

Najlepszy Gracz

Tego tematu brakowało. Kogo obstawiamy? Ja ozjasza ;)
  8. Jacq

Mogę zrobić avatara, lub logo w zamian za PP ;) można pisać pw
  9. Jacq

Kartografia

To i mapki wrzucać można ;)
  10. Jacq

Analiza Plemion

Czekam na analizy ;)
  11. Jacq

Dyskusja o sytuacji na świecie 144

To zaczynamy :) Witam wszystkich
  12. Jacq

Poradniki

Ma ktoś może poradniki dot światów z Giełda premium? Zależy mi by je znaleźć i wrzucić na fo plemienia ;)
  13. Jacq

Ban dość ważne

Witam powiedzmy, że gracz X dostał bana za 2 konta na świecie y. Gracz ten postanowił zagrać coopa, więc usunął swoje konto i zostało mu konto które jest zbanowane i do likwidacji (bo podczas bana gracz wybiera konto które będzie miało ub i konto które będzie usunięte). I czy gracz x może grać...
  14. Jacq

Potrzebuję dobrego szablonu do Mk

Witajcie, używałem szablonu standardowego i zacinał się, wioski się nie budowały i wszystko stało w miejscu. Ostatnio użyłem szablonu do MK od Kermitta, tu tak samo niektóre wioski działały a inne nie. Mam prośbę, dałby ktoś radę podesłać w pełni działający szablon do budowy wiosek w MK? Żeby...
  15. Jacq

Cześć, moim hobby jest grafika i robię godła/avatary na zamówienie (za PP) Znajdziecie mnie na Arkadiusz 3 pod nickiem Jacq. L