Wyniki wyszukiwania

1. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Przedwczoraj była akcja CV na Jazdę i Jazdy na CV. Nice try :*
  2. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Jazda z wirusem!
  3. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Strasznie Wojtek jesteś płytki. Juz gdzieś pisałem co Jazda zrobi z tymi 5 miejscami, ale widzę że czytacie to co chcecie i wybiórczo ściągacie informacje. Skoro już nam dzielicie blachy to czemu jeszcze się z CV nie skasowaliscie? Sprawicie przyjemność calej społeczności plemion. Druga...
  4. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

I cały świat to czyta jakie to TRD ma dramy xD
  5. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Fajnie się w TRD bawicie z tego co Fecra pisze. Kultury za grosz. Ja to mówiłem wiele razy, że największym ich problemem i wrogiem są oni sami ;)
  6. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Beczka z wami :D to jedyny Wasz argument. CV będzie bęcki zbierało w czasie od szczepionki i zaraz powiecie że to nie jest Wasz koalicjant?
  7. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Sytuacja od tamtego czasu się zmieniła, więc głupio porownujesz Wojciech. :)
  8. Koriv and Szroniu

Statystyki codzienne

Zaraz Szczepionka będzie miała więcej wiosek ❤️❤️❤️
  9. Koriv and Szroniu

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Jakis dzien dobroci chyba xD
  10. Koriv and Szroniu

Za 3 tygodnie
  11. Koriv and Szroniu

Spina w piaskownicy TRD. Najpierw koledzy, teraz nieprzyjaciele. Największym problem TRD to Dracon, a gracze tego plemienia przez 8 MSC tego jeszcze nie zauważyli
  12. Koriv and Szroniu

90% jak nie wiecej offow wraca, wiec o nawrotke nie trzeba sie bedzie dlugo prosic. Edit: @tita5 co tam w TRD? Co to za plemię KONIEC się tworzy?
  13. Koriv and Szroniu

Przeciez Dracon to chyba dalej świętuje, bo Cracovia w koncu jakies puchary zaczyna zdobywac.
  14. Koriv and Szroniu

Dostał ktoś bana bo widocznie zasłuzyl. Nikt nie bedzie czekal na to aż blokada zostanie zdjęta, bo atakowanie kogos w trakcie bana jest słabe. Takie błedy graczy trzeba karac i tyle. Ja nie wiem jak to sie stało, ze nagle wszyscy we współczesnych plemionach chcą podążać jakimś kodem rycerskim...
  15. Koriv and Szroniu

No i podpisuję się pod tym w 100% :)
  16. Koriv and Szroniu

Przecież dalej gracie szambo. Jesteście wrogiem, nie ma litosci, więc nie wiem do czego pijesz. Ja tylko mowie, że to element tej gry, który każdy wykorzystuje. Czy to odwet za nieczyste zagrania czy nie, jest to nieczyste które de facto swoje korzyści daje. Serio skończcie pierdzielic o tym...
  17. Koriv and Szroniu

Wojtek, Twoje wpisy są coraz bardziej żałosne. Wojna nie polega tylko na akcjach i obronie. Trzeba umieć też rozpracowywać przeciwnika, szachować go. Wy np to zrobiliście rozwiązując człon. Dał się AoS zwieść to zapłacili. Taka gra.
  18. Koriv and Szroniu

Mowilem, że będzie zabawnie xD
  19. Koriv and Szroniu

Moze byc calkiem zabawnie :P
  20. Koriv and Szroniu

Mad nie mógł presji wytrzymac. Wykonczyliscie biedaka :c