Wyniki wyszukiwania

1. Xevizz

[KONKURS] - Budowla w minecraft - pula nagród 1200PP

Hej ho użytkownicy. Postanowiłem zorganizować mały konkursik ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Konkurs polega na zbudowaniu budowli w minecraft związanej z grą przeglądarkową plemiona. Budowla może dotyczyć samej gry, lecz także samej społeczności, jeżeli ktoś ma jakąś fajną wizję artystyczną jak to przedstawić w...
  2. Xevizz

Ujednolicenie regulaminu.

Sporo osób wczoraj/dzisiaj wyłapało bany za używanie na avatarze wizerunków osób publicznych - podkreślam PUBLICZNYCH Między innymi: - jeden gracz musiał zmienić nick z "Robert Biedroń Tribute" oraz zmienić avatar. Dostał bana na 24h - Plemię A.P.K również straciło swój avatar, na którym była...
  3. Xevizz

Widoczne archiwum starych światów

Hej, moglibyście pozwolić nam graczom na podgląd starych wątków z skończonych już światów, co byśmy mogli sobie powspominać co to kiedyś było, jak i zacytować stare brudy. nie trzymajcie ten ambrozji tylko dla siebie, to bardzo chciwe! (Na niemieckim forum, wszystkie archiwa starych światów są...
  4. Xevizz

Asystent farmera premium (XD) - więcej szablonów

Cześć, Moglibyście wprowadzić wersję premium asystenta farmera, która by zawierała więcej konfigurowalnych szablonów, a nie tylko 2 (A i B) Jestem skłonny płacić za to nawet tyle, ile za konto premium xd. Możecie również dodać to po prostu do zwykłego asystenta farmera.
  5. Xevizz

Dodano światy 100+ na twstats [ALE JAZDA]

Nie wiem czy piszę to z opóźnionym zapłonem i każdy z was już to wie, ale jak to zobaczyłem teraz to normalnie nie mogłem usiedzieć z wrażenia, najlepszy wigilijny prezent jaki mógł nas spotkać, spójrzcie no: https://pl.twstats.com/pl142/index.php?page=player&id=7115938 Można bezpośrednio...
  6. Xevizz

Nie utrudniajmy farmienia! - Ochrona 1:10/1:20 od konkretnego pułapu punktów

Proponowałbym, żeby ochrony typu 1:10 i podobne działały od konkretnego pułapu punktów np. od 300 Tzn. : -Gracz ma 100 punktów, a inny gracz mający np. 1500 punktów może go atakować, pomimo tego, że przekroczył pułap 1:10. -Gracz ma 300 punktów, i wtedy już inny gracz mający np. 4000 punktów...
  7. Xevizz

Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

Hejka, natrafiłem na francuskim forum na pewien ciekawy temat, z maja 2018r. - chciałbym go tu przytoczyć i prosić o wasze opinie na ten temat, może nawet polski plemiona team się wypowie w tej kwestii ;), oto temat --> https://forum.guerretribale.fr/index.php?threads/big-world-suggestion.48589/...