Wyniki wyszukiwania

1. Krajt

Najlepszy gracz świata unikatowego 158

i tylko za to chyba
  2. Krajt

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Tylko raz? :(
  3. Krajt

Tyle w temacie. Atak został wysłany jeszcze w wypowiedzenie, bo mój gracz nie ogarnął daty z rozpiski na akcję. Z naszej strony były chęci zorganizowania ataków jako odwiedzin, dalej nie wiem jak się to potoczyło. Ten 1 grubas to był dedykowany fejk, także ktoś pomylił daty :) Zdarza się. Na...
  4. Krajt

Spytaj go (BBB), jak jest uczciwy to się przyzna, że nam to powiedział na discordzie Stokroteczko ;] Nie wiem za co mi dziękujesz, ale dziękuję za to, że dziękujesz. I miłego dzionka życzę.
  5. Krajt

No proszę, a jednak można. Nigdy nie kretowałem, a miałem parę propozycji na kilku światach ;]
  6. Krajt

Spytaj BBB :)
  7. Krajt

Dobrze, że kretowanie w Twojej opinii jest cool, bo jakoś z tym problemu nie miałaś. A wiemy, że to robiłaś Stokroteczko ;] Wygodnie Ci w Moon? Mam nadzieję, że przycisk "rozwiąż plemię" wciskałaś w białych rękawiczkach, bo to Ty miałaś prawa w Bandzie jako ostatnia.
  8. Krajt

To nie ten Avas. My TEGO Avasa w plemieniu nie mamy i mieć nie planujemy <lol>
  9. Krajt

Jak się znasz na stolarstwie to weź coś nam poopowiadaj o dyplomacji, wymienisz się potem z Nowakiem i będziecie na podobnym poziomie wiedzy o wspominanym temacie <lol>
  10. Krajt

1k, dobrze napisałem :) To rozumiem, że o stolarstwie też się wypowiadasz nie mając o nim pojęcia, bo przecież samobójców też oceniamy. Faktycznie ma to sens.
  11. Krajt

Musisz się najpierw nauczyć odróżniać Artemidę od Lewego, bo ten drugi chyba z jakiegoś konkretnego powodu pisze z oddzielnego konta na FO :rolleyes: A nie, sorki. Raz pisze z jednego a raz z drugiego, przecież to logiczne xd
  12. Krajt

Tak z ciekawości, czy na jednym ze światów, na którym miałeś więcej niż 1k punktów (bo na Twoich TWS jest takich zdecydowana mniejszość), grałeś jako dyplo że się tak wymądrzasz?
  13. Krajt

Analiza

To była ich własna, niezależna decyzja. Brać do siebie plemie skazane na porażke, z którym walczymy, jednocześnie mając z nami PoNa.
  14. Krajt

No chyba, że jesteś oddelegowanym FOntowcem ds. wizerunku Kartonów/Forzy/Jutra/Stefanów/Smuteczków/wstawtuplemie
  15. Krajt

Nieee, na plemionach nowe grafiki wiosek na mapie, o to mi chodziło xD
  16. Krajt

Analiza

Widzisz Świetlik, kmic ma gdzieś Twój bojkot bo nawet nie zadał sobie trudu żeby ogarnąć dlaczego go w ogóle przeprowadzasz xd
  17. Krajt

Jak Wam się podoba nowa mapa? <lol>
  18. Krajt

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

Co się stało z mapą? :O
  19. Krajt

Analiza

Też chętnie poczytam, sporo się pozmieniało od czasu ostatniej analizy ;]
  20. Krajt

Kmic to ty?