Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

"Wstydzi sie" Jakis nieśmiały kutasek chyba.. Heh Nudny ten swiat taki pod Maslo. DAWAJCIE dogadajmy sie wszyscy na maslo? BADGE --> zweryfikowane mistrzowie w rozsypce MASLO --> grajki jak wszędzie ale spac muszą Ktooo za?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

BADGE --> Ruszyła Maszyna i nikt jej nie zatrzyma. Zatrzymała albo zatarła sie sama. Koniec wojny.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Jakieś DYMY?? jakieś akcje? --_--
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Mowie juz po 1 akcji Badge na nas... A nikt nie chce uwierzyć.. ZE Maslo sle nam deffa
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Chłopak... Choćby połączyć sg z toporkami to wciaz badge ma więcej wiosek woja terenu.. A 2 plemiona inaczej działają jak jedno więc mogą byc + i - ...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Chłopak czy ja kogos skreslam? Informuje ze plemię 3x wieksze od nas bylo + 25. Teraz -10 Nie ekscyctuj sie tak. A ja pytam jak plemie z tak słabymi statami jak my zdołalo wgl wyrównać w tej wojnie.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

SG VS BADGE Obecnie badge zajęte przejmowaniem swoich graczy :D i to z trudem im idzie. Współczuje Kac bo włożyłeś mase czasu by ten statek załatać.... zobaczymy czy nowy GÓRU sobie poradzi
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Bo faworyt jest tylko jeden na ten świat. DELMA Masło Maarka noi Narka.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Obrona Badge --> moja perspektywa Dzielna walka ! to sie chwali , bez żadnych pyskówek i wgl to sie ceni. Chyba tylko 1osobe wyrzucili podczas ataków. Deff, widzieliśmy od początku że gdzie indziej siedzi wiec front z nami mają pusty --> każda wioska atakowana wyczyszczona Mają graczy...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Dzieki dzieki za szczere podsumowanie. Nie na duza skale bo tylko 12-15 karet Jakies 5klinow bylo. Wy pykneliscie na nas pierwsza na ponad 25-30karet chyba. Wiec rozmach wiekszy.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Ja tam widzę 3 koleszko :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

A co co kaman z tymi 12członami? 10000000osób w plemieniu? bo ja widzę to SG ma 3 człony
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

A czemu nam ma sie noga podwinąć? Znów próba kartaczenia sie szykuje? Hmm Dopilnujesz tego? Hmmm Walka walka i jeszcze raz walka. To ona zweryfikuje wszystkoo.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Nie rozumiem jednego... My tacy słabi.. Masówkarze, układamy się z każdym, nie sprawdzeni w walce, ze słabymi statami, zzz kretami i graczami którzy do was dochodza od nas... My Nadal żyjemy i po 3 juz waszej akcji i widocznej przewadze na froncie ... Nie zakończyliśmy gry.... Czekaj cos...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Zapytajcie 6p i Delmy :)) obstawili nam 5wiosek bunkry 80k minimum jednostek :) Każdy chce was zjechać... Takie chojraki Tmy i toporki mają nakaz słać każdego pika do nas... szkoda ze kret nie donosi wszystkiego <tanczy>
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Dzieki @Emkej95 , nie chciało mi sie tego tlumaczyc. W skrocie Wojtek. Dobre z Ciebie chłopczysko... Ale nie dyplomata. Tyle w temacie. To wy byliście najsilniejsi na naszym k na poczatku. Tak apropo
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Mrr wpadła tutaj :) BEDZIE SPAM , mówie WAM
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Nie nie , nie zależy mi na przekomażaniu ... Tylko na czystej i dobrej walce gdzie offy rozpierniczaja bunkry a kontry czy kliny ratuja linie frontu... Sorki.. zapomniałem że juz to się skończyło z waszej strony. A ledwo co zaczęlismy heh ... ehh chorągiewki szykujcie bunkry
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

jeszcze...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Troszkę mnie chłopaku podkurwiłeś swoja postawą , wykorzystując nas w walce z XD ale... taka gra i na dodatek, mlaszcząc sie na ts.. wiec coś Ci pokaże... A to nawet akcja nie była. Nie ma tego w statach bo wojne wypowiedzieliście zaraz przed wejsciem waszej akcji.. a mi staty koło sutka latają...