Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Po to samo po co wy do swoich darm, z ta różnicą że dyplomacja zaczęła grać jakąś rolę dopiero teraz, wasze darmy blokowały nas w farmie, a wam ją dawały, praktycznie od razu po starcie serwera.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Podszkolić... póki wasze darmy nie zorientowały się ze grasuję to byłem gdzieś tam w top 10 farmy, szybko spadłem z wynikami jak zaczęły mnie blokować defem. Tak czy inaczej, pomijając już inne plemiona na 5 członów, my tu walczymy w nierównej walce. Nie mamy darm, nie mamy miliona znajomych...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Może inni nie leca na taką skalę? Kogo farmić nie próbowałem to wojsko było a surki znikały. Oczywiście pod flagą ogórków, amatorów czy kociaków diakona. Poza tym to wy piszecie że jesteście najlepsi i bez darm możecie wszystkich rozwalić, to się trochę kłóci z tym co robicie. Anyway pokaż mi...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

W dalszym ciągu szczycicie się statami, ale możesz wierzyć lub nie - dużo łatwiej jest być top agresorem kiedy z kilku wiosek w okolicy masz paręnaście czy parędziesiąt k surki bo to twoje darmy.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

To jest tak jakbyście przyszli na paintablla z prawdziwym pistoletem i chwalili się że wygrywacie 1 na 20, a osoby które próbują zwrócić uwagę że nie do końca na tym polega ta zabawa to płaczki i mają ból pupy. XD Keymil nikogo nie obchodzi to czy wygraliście jeden czy pięćdziesiąt światów bez...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Cały czas mieszają się wam wersje usprawiedliwień. Najpierw piszecie że z darm może korzystać kazdy i przecież to jest równa gra, a parę postów dalej przyznajesz że ziomek ziomkowi pilnuje darmy i nie daje się innym farmić. O to mi cały czas chodzi. Nie mówcie że gracie fair, na pewno nie w...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Rozumiem, że te darmy to też wasze ziomki których na każdy świat ze sobą zabieracie bo jesteście tak zżyci? Ciekawe co na zlotach z nimi robicie w ramach rekompensaty. Tak, tylko że darmy jak ja leciałem to robiły unik surkami i stawiały wojo. Czujesz tą nierówność? A nie, nie czujesz bo Tobie...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Nie musi mnie nikt pamiętać. XD O plemionach przypomniałem sobie przypadkiem i przyszedłem tu dla zabawy, za jakiś czas mi sie znudzi i zapomnę znowu na parę lat. Nie pierdzę pod siebie żeby tylko wygrać jak darmiarze, którzy ponoć przyszli tu dla zabawy XDD. A płaczę sobie tu bo ta nieczysta...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Keymil, czemu twoi gracze uciekają do waszych darm po obstawe? Możecie upaść jeszcze niżej? PRO SPEED Tak, będe tak wracał za każdym razem gdy mnie "wyjaśnicie". Wyjaśnić to możesz 1 na 1 lub plemię na plemię. To co wy robicie wygląda jak stadko sebixów zaczepiające jedną osobę. Czekam aż ta...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

A jak już bierzecie do siebie darmy żeby was obstawiały to nie wyrzucajcie, a zostawcie u siebie albo po prostu doróbcie dwa człony o nazwie OBSTAWA SPEED żeby cały świat mógł się pośmiać że uczciwie plemię na plemię wymiękacie to się darmami obstawiacie. XD
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

SPEED, czemu własne darmy bierzecie do plemienia? Brakuje wam deffa? kari843 dużo tego defa nie ma, już nie upokarzajcie się tak. BedeKozak, twoja darma to wypowiedz się, napisz że znowu się czepiam bezpodstawnie oczywiście. <lol> Żałosny styl gry, widać jak wyglądają te "legendy".
  12. Przegląd plemienia - komentarze odnośnie planu zmian

Wszystko spoko tylko kiedy to się pojawi? XD
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Okej, więc SPEED trzyma pod swoimi skrzydłami ludzi którzy hodują sobie darmy w dużych ilościach. A szkoda, bo z fajnej gry robi się przepychanka między dwoma kolosami i próba udowodnienia wszystkimi możliwymi sposobami kto jest lepszy.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Radens, trochę wylewam frustrację. Nie śledziłem forum i nie wiedziałem że zbiera się tu taka ekipa, liczyłem że na tym świecie się pobawię. Gdyby to było 40 osób i każdy by miał darmę nie byłoby źle, ale jak "mieszkasz" wioska w wioskę z plemieniem które od startu ma 200 członków, a otaczają...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Jasne, nie mam bezpośrednich dowodów na to że to są akurat wasze darmy. Jednak nazwy jakie od początku miały, wiadomość od jednego z członków i sama aferka która od początku jest na forum, a nawet to że sami się przyznajecie że "niestety" niektórzy nadużywają tego, ale zezwoliliście na początku...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Serio próbujecie robić z ludzi debili. Wyobraź sobie taką sytuację. Jest 5 wiosek blisko Ciebie, skanujesz je sobie każda ma 20 piki 20 miecza i full surki. Zbierasz 2/3 dni jakieś wojsko żeby bez strat to rozbić i w tym czasie cały czas skanujesz te wioski. Ze skanów wynika że nikt nie gra bo...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Pasowałoby wam na tym zakończyć i przyklepać to że wasze darmy przypadkowo zaczęły grać dopiero po rozbiciu, a do tego czasu każdy skan wchodzący pokazywał 0 akcji w wiosce. Tak jak pisałem, niesamowity przypadek na kilka wiosek które przypadkiem znajdują się w plemionach o nazwach związanych z...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Nie chce mi się bawić i wrzucać rapki. Wszystkie te wioski póki skanowałem trzymały 20pika 20miecz bez muru full surki przez nawet dwa dni. Zacząłem rozbijać to nagle się wszyscy pobudzili, stawiają murki i robią def ta? Co za przypadek niefortunny. Na jednej wioseczce według raportów...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

No właśnie, róbcie debili z ludzi dalej. Ja się tylko czepiam, a gość się tylko broni protekcją SPEED. Jeszcze gdyby to był świat z giełda premium bym uwierzył że gra dla PP. Jak było pisane wiele razy tutaj, gratki, wygraliście świat. Na następny weźcie 500 osób + "amatorów" udających wasze...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Kociaki Diakona - 33 członków Amatorzy - 21 członków Wolniutcy? - 37 członków Wszystkie człony SPEED - 183 członków No silna ekipa, widać pokazują charakter i wolę walki. Jaki jest sens takich światów? Niech mi ktoś wytłumaczy czy tu za wygranie świata dostaje się jakiś hajs czy cokolwiek...