Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Najbliżej mi do stanowisk Krajta i Fookmana. Z tym drugim zgadzam się, że kto sieje burzę ten zbiera wiatr. Natomiast z tym pierwszym zgadzam się, że nie chcę już na przyszłych światach startować pod szyldem Jutra, ani z niektórymi graczami którzy po prostu zachowali się perfidnie i po świńsku...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ty nie pokazałeś :(
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie będę oceniał procentowego wkładu Jutra i Forza w ewentualną wygraną świata bo po prostu nie mam tak rozległej wiedzy (co się działo u nas w radzie, u sojusznika, u przeciwników, jakie były plany, kto nawalił bardziej, kto mniej itd) ani nawet nie śledziłem każdych posunięć na tym świecie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie napisałem, że niezastąpiony. Jednak na to, aby nagle wskoczyć w buty prowadzącego plemię może sobie pozwolić bardzo niewielu graczy bo to jest mocno czasochłonne. No chyba, że wszystko chodzi jak w zegarku wtedy wiadomo, nie trzeba ogarniać całego bajzlu, ale zakładam, że to nie w tym przypadku.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Potwierdzam. A to z tego powodu, że o ile pamiętam na Diakona nie było jeszcze żadnej akcji :) Fookman, co do zastąpienia Pacika to raczej nie ma zbyt wielu ludzi mogących nagle poświęcić masę czasu na ogarnianie plemienia, zwłaszcza, że jak sądzę jest co robić. I dla tych co się jednak starają...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Tak jak napisał mlgbrutale. Widzisz tych co wtedy tu pisali ("pajacowali")? Nie poszło więc ich nie ma. Zostali ci z którymi można było i nadal można prowadzić konwersację mniej czy bardziej udaną - jak z każdym normalnym człowiekiem. Oczywiście możesz pisać dalej w tej sztancy, którą przyjąłeś...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Dajcie spokój już tym Głodom. Ci co rzucili kontami i tak mają wywalone i nawet tu zapewne nie wbijają. A tym co grają nadal mimo tego, że sytuacja odwróciła się na naszą korzyść należy się szacunek.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Myślę, że za wcześnie by tak pisać. Nie wiem jak to wygląda od środka, ale z mojej perspektywy raczej nie ma kogoś kto by ten bajzel ogarnął i pociągnął wózek. Z resztą Pacik wygląda na nieaktywnego/niezbyt aktywnego co by potwierdzało tą tezę.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

E tam jutro to będzie futro. Błagam nie wywołujcie Blacka :D
  10. Opcja przenoszenia

Jeszcze coopa zlikwidować. Gdzie tam nawet jak ktoś nowy by wbił na grę (rzadko się zdarza) myśli o tym by grać z coopem? :D Od razu to zaburza szanse na rzecz starego wyjadacza
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Black i Ty masz czelność coś zarzucać Sayyidowi? On chociaż gra ze swoimi, a nie zawinął kitę na tym świecie gdy pierwsze problemy się pojawiły <lol> Przecież z każdym postem kompromitujesz się co raz bardziej, jesteś jakimś masochistą. Ale nie będę Cię wyganiał bo chociaż można z Ciebie się...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Ty to już dawno zapowiadałeś, że jakieś krzyze latają od Sverów na Minionki czy tam odwrotnie to powinieneś się skasować ;) Po prostu proszę Cię zostaw Ty Sverów w spokoju. Minionki przy okazji też.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Acha czyli jak ktoś z Jutra coś napisze to znaczy, że tak myśli Rajmund :D Weź skończ wąchać ten klej. Powiedz jeszcze jak te 99% ustaliłeś ;) Poza tym oddziel FO od gry bo na FO to można sobie trąbić ile wlezie tylko co z tego skoro w grze będzie inna rzeczywistość. Masz przykład siebie - tutaj...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ty widzisz co piszesz? Przecież zdanie po zdaniu sam sobie zaprzeczasz. No chyba że Rajmund Ci na PW "bredzil" w co ciężko mi uwierzyć ;) A druga sprawa skończ już z tym prehistorycznym światem tu jest dyskusja o 145 i myślę że mało kogo interesuje co Ty tam robiłeś na jakimś innym świecie. Na...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Nieprawda, mnie nie przenieśli xD A druga sprawa który to już raz piszesz o wojnie Sver z Minionkami? Bo z tego co kojarze od początku świata
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

A tak było? (Chodzi mi o sam moment akcji i pytam bez uszczypliwości)
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Swoją drogą podobno to z Talmudu. Piszę podobno bo Talmudu nie czytałem, ale to by znaczyło że /nasz/ prezydent się ujawnił? :)
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

BZDURA O co chodzi, konkrety? :) Byłem i jestem nadal, co prawda daleko mi do Twojej aktywności w tym temacie, ale śledzę. Stękam? Nie wiem do którego posta się odnosisz konkretnie. Nigdy nie robiłem z siebie Boga tej gry, nigdy nie ubliżałem przeciwnikom (nawet "ubierając zniewagę w inne...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ale pisał z szacunkiem, "Ci" z wielkiej litery...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

"Ten ma wielu wrogów kogo boi się wielu". ;) A tak poważniej to apeluję trochę spasować, potyczkę dnia dzisiejszego wygraliśmy, ale jeszcze dużo, dużo wiosek do przeciwnika należy i wiele się może wydarzyć. Nic nie jest rozstrzygnięte. Ja osobiście cieszę się, że chłopaki z południa mogli w...