Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o świecie 226

    XDDDDDDDDDDDDDDD tylko wez tam sie obstaw jak zawsze bo jestes noobem jakich mało XDDDDDDDDD bedzie orał kogokolwiek jak stefany by Cie wywiozły HAHAHA
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Kazda kareta klinowana, ale jak wyslalem z różnicą 1-2 min między atakami to wchodzilo jak w masło i to bez obstawy.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    POV: Kapeć x Keny
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Nareszcie się ustawi, teraz już po nas
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Brudne łapy masz od dawna zarzucając nam coś co sam robiłeś.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Prawda, ciężko yoviemu coś skubnac...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    To chyba oczywiste tak? 7% poparcia otrzymałeś to 7 akcji musisz wykonać. Szkoda że po 2 się zawijają xD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Byś go zobaczył to byś uciekł pod łóżko i narobił w pieluchę :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    W kbk
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Nic nowego, haha Chłopak gra pod siebie żeby w topce być, Zjada darmy i nic poza tym. Ale mamy szczęście że nie był ustawiony, jak się ustawi to nam pokaże
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Kapejuś coś cicho jak pierwszego dnia juz na minus jest :D
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Tak tak, pokazujesz jakim jesteś hipokryta i płaczkiem. Zarzucasz komuś coś co sam po cichu robiłeś a że Ci nie wyszło to szukasz winnych dookoła hahaha Miernota
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    chłop co sam się grilluje xD Z immo się dogadywał za naszymi plecami i mieli podpisany tylko z nimi PON i nic wiecej. czekaj... czy to nie jest przypadkiem tak jak z nami ? MIELISCIE PODPISANY TYLKO PON I NIC WIECEJ kosiarzu XDDD
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    udowodnij kose, jakiś punkt który Arda złamał.? Bajki to możesz pisać tam swoim co Cię szukają
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    wbiłeś wypowiadając PONa sziszy. Ugadywałeś przecież coś innego z Ardą, więc kosiarz z Ciebie dobry. kubańczyk honor wybierz jedno
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    a to kolejny raz kose wbileś? nowe, nie znałem
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    A to mielibyśmy Was się pytać o zgodę? XD łączył nas PON a nie sojusz, mogliśmy się podpisać z każdym i nic Wam do tego. Splakales się z tego powodu strasznie, skoro się dowiedziałes o tym to mogłeś nam utrzeć nosa i połączyć siły z kbk na nas i tyle
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    20.10 28.10 Później już my dołączyliśmy do wojny i już było z górki prawda?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 216

    Nie no chłop pokazuje pokonanych po z czasie gdzie nie mieliśmy na czym nabijać pokonanych jak każde plemię się ładuje po 1 akcji. Jak Was biliśmy to byliśmy w pokonanych Agro top1. Wy asy zniszczyliście ? Dobry żarcik
  20. Dyskusja o świecie 218

    Czy wielkie i potężne Alpaki już wygrały ?
Powrót
Do góry