Wyniki wyszukiwania

1. -one loser

Wyszukiwanie wsi

Jest mozliwos napisania skryptu który zaznacza wioski danego gracza jesli wejdziemy na mape i z kwadratu mapy po kliknieciu dostaniemy cordy?
  2. -one loser

Najlepszy obecny gracz sp

Dawno nie odswiezany temat. Biore tylko pod uwage polakow. Fajnieby bylo gdyby opisac czym sie wyroznia dany gracz forum sp troche przymarlo zrobmy cos z tym by to naprawic
  3. -one loser

Nowe rundy

Moze administracja pomysli nad nowymi rundami gramy non stop to samo xd. Macie tyle serwerow przeciez mozecie robic podobne rundy jak za granica xd Kto sie zgadza polubcie post
  4. -one loser

Sszu_kam

Szukam skryptu ktory wysyla ataki szybko sprawnie plynnie tyle zeby byl szybki! I nie przeskakiwaly co dwie wsie oraz byl szybki
  5. -one loser

Grafik rund

Kto podjalby sie rozpisaniem grafiku rund? Ewentualnie moze kazdy zrobi swoj grafik wrzuci tutaj i zrobimy ankiete ktory grafik najlepszy 3xw miesiacu long zeby byl i w grafiku dopisek jakie eko jaka wioska itd ma byc urozmaicone
  6. -one loser

Jak on to robi-ciekawe

Chodzi mi o otwieranie wsi 1;00
  7. -one loser

Siema

Polecacie jakiegos dobtego kompa do 2,5k typowo do gamingu by gry z 2018/2019 jeszcze pochodzily. Chce sie zmienscic ze wszystkim do 3200 minitor mulysz klawiatura . Da sie zrobic?
  8. -one loser

Liga sp

Co sadzicie o nowej lidze sp? Chcielibyscie taka znowu? Wypowiadajcie sie
  9. -one loser

Skrytpt do wysylania atakowszyk

Szukam skryptu by wysylal cale wojsko i odrazu zaznaczal wszystkie wojska i kordy z dana wsia znajde taki?
  10. -one loser

Karty oper

Jak zrobic by otworzyc 20 kart i aby nie przezucalo do rekrutacji. Kiedys tak nie bylo... otwierala sie 100 kart z atakiem tylko ok sie naciskalo i wysylal sie atak a teraz ustawiam nawet 5 to pierwsza juz zamiast ataku i potwierdzenia przerzuca do koszar
  11. -one loser

Skryptoteka

Chyba nie dziala, moge ktos by sie tym zajal wkoncu ! Tlumaczenie ze kazda wersja jezykowa ma wlasne zasady jest nielogiczna(chodzi o skrypty)... kazdy niemie. Ktory wchodzi na runde 4h nie zostanie zlapany na uwaywaniu nieleglalnego skryptu! Prosze o dopuszczenie do uzytkowania skryptow ktore...
  12. -one loser

Dlugie rundy

Witam chcialbym przeprowadzic ankiete dotyczaca tzw longow. Kazdy potrzebuje wolnego admini pracuja 24/7. Proponuje naszego kochanego admina odciazyc i ustawiac rundy dlugie raz na tydzien 2-3dni trwajace. Pytanie wazne. Wolicie tryb snu czy zastepstwo?
  13. -one loser

Odzznaczenia

Kto jest za odzaczeniami na rundach sp? Kiedys bylo bylo okej wieksza rywalizacja jest prawda? Kto za to zaznacza na tak kto na nie prosze uzasadnic odpowiedz
  14. -one loser

Jakie typy rund!wejdz

Zastanawialem sie ostatnio na jakich rundach lubicie grac moi przyjaciele. Jakie typy rund uwielbiacie czy nizsze eko czy wyzsze, wieksza wies mniejsza ilosc barb itd. W tej ankiecie tylko i wylacznie zaproponuje poczatkowy poziom wsi. Na dalsze ankiety polaczone z ta przyjdzie czas:) moze...
  15. -one loser

Polskie brazole

16. -one loser

Punkty premium

Jak za darmo zdobyc pp? Oczywiscie mowa o jakis ankietach. Nie moge tego znalezc. Pakietam ze kiefys to bylo. Teraz juz nie ma czy ja nie moge wyszukac?
  17. -one loser

Wyjadacze

Witam.. Kto z Was wielcy gracze na kontakt ze starymi wyjadaczami??chodzi mi o Kozia bestia stx puszek meff ojciec zumir polaknieumie ;) nie umiemgrac damianus vitor vialle ego kamil vamelia skatek gdzie się wszyscy podziali?? Osoby które stworzyły sp.. Dzięki takim gracza można powiedzieć że im...
  18. -one loser

coś nowego

Nie wiem dlaczego moj temat z grafikiem został usunięty... Ostatnio patzre na plemiona czeskie. maja naprawde ciekawe rundy. moze wprowadzilibyscie jakies zmiany? takie wioski maja opisane w zaplanowanych rundach tutaj i maja naprawde fajnie opisane rundy. moze suport wzilaby cos w swoje rece i...
  19. -one loser

Wywiad z LOSEREM

Wywiad z LOSER'em Chyba mało kto widział/wiedział o tym ze był kiedyś ze mna i z kilkoma innymi graczami przeprowadzony wywiad. Chce przypomnieć "nowym" jak i tym obeznanym graczą kuriera plemion:). Zapraszam i wystawiajcie opinie co do wywiadów:) Mozecie poznać nasze życie codzienne/realne...
  20. -one loser

Nagranie poradnika

Chciałem zapytać was czy bylibyście ciekawi jak grają topowi gracze? Chciałbyś widzieć oczami najlepszego gracza plemion co budowac i jak grac? Zagłosuj czy jesteś zainteresowany nagraniem poradnika przeze mnie. Wychodze z taka inicjatywa dlatego że w plemiona gram JUZ rekreacyjnie a nie tak...