Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

APK zazdrosne? ;) Możecie dołączyć do zabawy.. @Snuffy83 zapraszam na pw ^^
  2. Dzień Dobry Misiaki

Nic tak mnie nie irytuje jak wypowiedzi wyglądające na mądre. Mnóstwo tekstu, pseudofaktów, analiz sytuacji, które nie miały miejsca albo są po prostu absurdalne. Nie daj Boże ktoś ci jeszcze w te brednie uwierzy. Strachem nazywasz reakcje na Wasze działania? Fajny synonim ;) Piszesz o...
  3. Dzień Dobry Misiaki

O to chodzi by mieć równe szanse nie? xD
  4. Dzień Dobry Misiaki

A tu mnie przeceniasz.. nie mówię o akcji Kresek. W sumie nie mam pojęcia gdzie lecą. Pewnie Wy bardziej wiecie niż My xd Miałam na myśli dalszą przyszłość i tylko Bellum.
  5. Dzień Dobry Misiaki

Faktycznie trochę za długo już mnie znasz :/ Dzięki, postaram się by były efekty z wniosków, żebyś był zadowolony i nieznudzony grą.
  6. Dzień Dobry Misiaki

Nie chodzi o brak kreta, bo info dalej mamy, ale nie wszystkie komendy. Ilość offów co wpadła nie zgadzała się z tym co mieliśmy z infa przed obroną. Ale spokojnie wyciągniemy wnioski i następnym razem obstawimy nadmiarowo :) każdy popełnia błędy ważne by ich nie powtarzać ;)
  7. Dzień Dobry Misiaki

Dokładnie 12,5% ;)
  8. Dzień Dobry Misiaki

Tak, bo to mój pierwszy świat był :) Uczyłam się dopiero ;)
  9. Dzień Dobry Misiaki

Nie fakty pseudo naukowe tylko głownie moja opinia co zaznaczyłam w poście. Faktem jedynie dla mnie jest to co pisał Kwas do Marko na pw. Tak pisał - tzn. tak było. Fakt, mógł mieć co innego na myśli, ale niestety w dyplomacji wszystko traktowane jest dosłownie. Rebels nie dostanie...
  10. Dzień Dobry Misiaki

Przecież Czocher widział tylko PW Marka z tobą, tak samo jak ja. W co tu nie wierzyć? W fakty? Może miałeś coś innego na myśli, ale jednak tak to wygląda jak napisałam :/ Ja ciebie nie atakuje tylko stwierdzam fakty, które widziałam. Sory jeśli to tak odebrałeś.
  11. Dzień Dobry Misiaki

Moim skromnym zdaniem Fine nie popełniło błędu wypowiadając Nas. Mieli wybór albo my albo AK. Tylko debil by wypowiedział AK w takiej sytuacji, kiedy ma plemie do wyboru bite z każdej strony i wystarczy się dołączyć do darmowych wiosek i tu się zgodze. Bellum prawdopodobnie, by walczyło długo...
  12. Dzień Dobry Misiaki

Każdemu plemieniu, nawet najgorszemu, najbardziej nieuczciwemu, kosującemu, rekrutującemu należy się wypowiedzenie. Czy to Bellum, czy Fiesta, czy EM, czy AK, czy Fine, czy Witam, czy SO. Nie ma znaczenia. Jeśli złamane są warunki PoNu daje się wypowiedzenie. Po to jest ustalane. Jeśli warunki...
  13. Dzień Dobry Misiaki

A witam kumplu, tak od początku. No to dziwne, bo mówiłeś coś zupełnie innego. Wrzucasz skrin przemyśleń szaraka xD Co ma to na celu? Desperacja by każdy Wam współczuł? Dobra.. współczuję. Możesz zakończyć płacze. Powodzenia w przyszłej wojnie.
  14. Dzień Dobry Misiaki

A dziękuję dziękuję ^^ Buczki jak pies ogrodnika, sami zapek nie chcieli, a innym żałują :)
Do góry