Wyniki wyszukiwania

1. Satynowa

Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Moim zdaniem przy tej akcji bronili sie o wiele lepiej i lepiej obstawiali atakowane wioski nić przy poprzedniej akcji. Ciężko jest powiedzieć jaki był procent skutecznosci bo nie wiem ile wiosek było planowanych do przejęcia . Wydaje mi sie ze teraz lepiej sobie dali radę Uważam również że...
  2. Satynowa

argument siły opanował lepiej niż siłę argumentów
  3. Satynowa

W grze się nie udało to na forum sobie chociaż odbije
  4. Satynowa

Chorelu TWststs już się naprawiło możesz sobie popatrzeć na jakich frontach grał Ebolak. Zakłądam że wiesz jak to zrobić. Z tego co pamiętam to Ebolak był jednym z wielu co pchali ten front aż doszli do Ares . Pytasz mnie jakie ma znaczenie że wypowiada sie osoba , która jest na tym froncie i...
  5. Satynowa

Widzisz Ebolak... słuchaj się kolegi to bedziesz w topce jak on a nie jakaś tam marna 8 pozycja na świecie, co Ty wiesz o zabijaniu? no co ?
  6. Satynowa

Bzdura Ale Hutę pozdrawiam i tak
  7. Satynowa

to mówisz że Speed miało teraz pierwszą akcje na serwie? ja mówiłam o calokształcie od startu . Tej akcji Nezus akurat nie rozpisywał teraz, już mi ptaszki na PW doniosły. W istocie to był jeden ptak, wlaściwie to wielkie ogromne ptaszysko było <tanczy>
  8. Satynowa

dla mnie to tak troche pojedynek Nezus vs Keymil wcześniej Nezus rozpisywal akcje dla Speed na innych światach efekty kazdy sobie sam zinterpretuje Teraz Nezus na zmiane z Knife"em (tak go nazywam) rozpisują akcje dla koalicji obsranych gaci, efekty sobie kazdy sam zinterpretuje ale oczywiście...
  9. Satynowa

stukasz w dno od spodu, Twój wybór
  10. Satynowa

jestem, z copikiem wymieniamy się aktywnością , ostatnie tygodnie po 73 wiosce copik rządził, ja sie ograniczałam do wysyłania ataków na akcje, za chwile znowu bedzie zmiana i tak do konca świata :D albo nas <hahaha>
  11. Satynowa

matko ten znowu wrócił :confused: Co jest z wami nie tak chłopaki ? Isu jest tak zajebisty że nie macie sie jak do niego dopierdolić wiec jedziecie po jego Bogu ducha winnej żonie? Bardzo po męsku <oczy> klasa sama w sobie
  12. Satynowa

yyyy Przeciez jemu nie chodzi o fakty tylko aby wsadzic kij w mrowisko :p
  13. Satynowa

A wszystko to by sie nie stało gdyby Sułtan i Chorel nie wylapali bana :D dziekujemy panowie <cisza><hahaha>
  14. Satynowa

O to do mnie ! nie wiem , nie jestem w temacie
  15. Satynowa

Ej! my was fejkami przejmowalismy , się nie spodziewaliśmy po prostu
  16. Satynowa

i ja Dupa, nie zdazyłam :rolleyes: @kmic mógłbyś skasować 5 postów nade mną ? sa nie na temat
  17. Satynowa

no tez jestem ciekawa jak to wyjdzie jaka polityka okaze sie lepsza czy rozwiazywanie plemion ktore stoja na drodze czy wyeliminowanie w walce plemion i przyjecie od nich dobrych aktywnych graczy którszy dziś święca triumfy razem z nami
  18. Satynowa

reasumujac Kamil miał świetny plan , pomyslał o wszystkim ale ktoś mu popsuł plan i rozegrał to lepiej i teraz jesteś smutny? @Brika @Snuffy83 przeproście
  19. Satynowa

Ale to Kamil cos tutaj pisał na temat sprytu, przewidywania, układania swiata kretami jeszcze przed startem swiata . Ti i Apk były po dwoch stronach świata , sprytem, układami i rozsądna polityką zmierzaja po wygraną. czemu Cie boli to co wódz Speed wczesniej podawał jako swój atut i mocną...
  20. Satynowa

rozwiniesz ?
Do góry