Wyniki wyszukiwania

1. Lodar93

[Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

Jest to dedykowany temat dotyczący skryptu ze skryptoteki dopuszczalnych skryptów, więc pewnie nie jest legalny xdd
  2. Lodar93

Wzor na czas budowy budynkow.

Pewnie dopiero gdy zatrudnią nowego, bardziej ambitnego człowieczka
  3. Lodar93

W przeglądarce z telefonu działa jeśli uruchomisz np. chrome w wersji na komputer (taka opcja w ustawieniach bodajże). Co do apki to ja osobiście nie umiem tego zrobić w ten sposób, może pierwotny autor dał by rade <shrug>
  4. Lodar93

Steam Tribal Wars

Witajcie, Jak wszyscy wiemy, istnieją w Internecie różne generatory rozpisek do plemion, które generują nam gotowe linki do placu. Np. jeśli wejdziemy w taki link : "https://pl152.plemiona.pl/game.php?&village=4133&screen=place&x=529&y=488&from=simulator&catapult=50" Przeniesie nas do placu...
  5. Lodar93

A Pokaż ustawienia skryptu oraz stan surowców w wioskach przed użyciem
  6. Lodar93

Można użyć grup do zawężenia ilości wiosek z jakich ma lecieć surka.
  7. Lodar93

Ciężko mi odpowiedzieć co jest nie tak. Gdy ja używam tego skryptu codziennie przed snem aby dostarczać surowce do wiosek, wszystko działa tak jak należy :(
  8. Lodar93

Mi tam działa poprawnie. Wchodzisz w rynek, zakładka wezwij, klikasz skrypt i masz wypełnione pola do wezwania surowców, wystarczy potwierdzić.
  9. Lodar93

Wzywanie szlachciców jako wsparcie z poziomu placu

60 głosów za, 5 przeciw. Liczę że to jednak przejdzie bo znacznie ułatwi uniki i chowanie wojska. Implementacja raczej prosta więc zysk o wiele większy niż potrzebna praca
  10. Lodar93

@myszolekk a coś więcej? Bo mi działa poprawnie Zwróć uwagę że wyszła nowa wersja na forum i może po prostu jej nie zaktualizowałeś: javascript: var Supply = { MAX_STORAGE_FILL_PERCENTAGE: '0.50', MINIMUM_RESOURCE_REQUEST : '1000', RESOURCE_SAFE : '100000' }...
  11. Lodar93

Wzor na czas budowy budynkow.

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem, bo chciałem obliczyć mur na 152 świecie i coś mi nie gra xD "https://pl152.plemiona.pl/interface.php?func=get_building_info": <build_time>1800</build_time> <build_time_factor>1.2</build_time_factor> Załóżmy że mamy ratusz na poziomie 20, czyli 38% Mur...
  12. Lodar93

Zliczanie powtórzeń osiagnięcia Szczęściarz oraz Pechowiec

Witajcie! Odkąd gram na plemionach zawsze słyszałem od znajomych że wbili Szczęściarza lub Pechowca kilka razy, a druga osoba ani razu. Rozmawiając o tym zawsze zastanawiamy się ile razy już udało nam się zdobyć te 2 osiągnięcia. Co powiecie na to, aby te osiągnięcia dostały możliwość...
  13. Lodar93

Opcja "podgląd" w zgłoszeniach do supportu

WItam, Proponuję dodanie możliwości podglądu zgłoszenia do supportu przed jego ostatecznym wysłaniem. Czasem zgłoszenia są długie i wymagają sporo pracy aby były czytelne. Taka opcja na pewno pomogła by zgłaszającemu oraz w efekcie samemu supportowi. Same zgłoszenia stały by się też bardziej...
  14. Lodar93

Za zgodą autora lekko zmodyfikowałem skrypt i dodałem w nim nowa opcję - rezerwacja surowców. W zmiennej "RESOURCE_SAFE" wpisujemy liczbę surowców którą skrypt ma zawsze zostawiać w wiosce. Jeśli np. ustawimy "RESOURCE_SAFE = 100000;", skrypt nigdy nie weźmie z wioski tylu surowców, aby ich...
  15. Lodar93

Prawa autorskie skryptów

Owszem, coś w ten deseń. Tyle że i tak trzeba by pisać zgłoszenie do supportu o zatwierdzenie nowych skryptów. Chodzi tylko o to, aby nie trzeba było prosić się o zgody, szczególnie w przypadku gdy nie ma jej kto dać (jeśli już nie gra w plemiona i nie uczestniczy w tej społeczności). Support...
  16. Lodar93

Prawa autorskie skryptów

Witam wszystkich graczy :D Szukałem na forum czegoś w stylu tej propozycji i nie znalazłem, dlatego wybaczcie jeśli to dubel. Moja propozycja nie dotyczy stricte gry, a raczej fragmentu regulaminu. Propozycja ta też niestety przyda się tylko garstce osób. Mianowicie, chodzi o prawa autorskie...
  17. Lodar93

"Scalanie" / "Rozdzielanie" poziomów rozbudowy budynków w MK

Pomysł wydaje się ciekawy. Sam osobiście mam problem z wprowadzaniem zmian w tych szablonach gdy mam np. ratusz+10 i chciał bym coś wstawić pomiędzy te 10 ratuszy. Muszę wtedy to kasować, dodawać 2 (lub więcej) pozycji ratusza i przenosić je w odpowiednie miejsce. Myślę więc że dodatnie tego...
  18. Lodar93

MK Dostawy - nowe opcje

Witajcie! Na forum jest już tyle tematów że ciężko się połapać czy taki pomysł był czy nie, więc jeśli ktoś go przede mną przedstawił to wybaczcie <beczy> Przychodzę do Was z pomysłem dodania nowych opcji do zakładki "dostawy" w Menadżerze konta. Aktualnie można tam dodawać harmonogramy dostaw...
  19. Lodar93

[Pasek] Planer ataków/klinów

http://prntscr.com/sqe4bs support nie pozwolił mi tego używać i nie mogą tego wstawić puki autor się na to nie zgodzi, wiec chyba RIP skrypt
Do góry