Wyniki wyszukiwania

1. KayaNaPaczaju

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Trzeszcza to Ci zwoje jak probujesz coś mądrego wymyślić:) Ps. Darmy mają więcej klasy od Ciebie a już na pewno są inteligentniejsze xd Idź se pogadać ze smuteczkiem bo tam w całej okazałości możesz się zaprezentować;)
  2. KayaNaPaczaju

Teraz się możesz tłumaczyć ile chcesz i tak Ci nikt nie uwierzy :)
  3. KayaNaPaczaju

Oto przykład kłamstw kanara. Przed s137 pisałeś do Kayi notorycznie żeby Ci darme zrobiła więc całkiem śmiało mogłeś pisać do innych. Twoje słowa są tyle warte ile zeszłoroczny śnieg kanarku;)
  4. KayaNaPaczaju

Bawi mnie to po prostu jak Rajmunda wspieracie kiedy on bez żadnych skrupułów chamsko postąpił wobec pacika i nie będzie litości dla takiego grajka z mojej strony na pewno. Nie znam Rajmunda bo być może da się go lubić ale jego zachowanie wobec pacika było niefajne. Robicie ofiarę z kogoś kto...
  5. KayaNaPaczaju

Jaka wrażliwość emocjonalna na tym fo ostatnio panuje... jak obrona ucisnionych potrafi jednoczyć:) Może i sam poszedłbym do psychologa zapytać o kilka spraw, ale niestety nie mam czasu na to i każdego dnia staram się sam radzić sobie z presją dnia codziennego. Klienci , inwestorzy , terminy...
  6. KayaNaPaczaju

Kto pierwszy jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
  7. KayaNaPaczaju

Czytałeś to pw w ogóle ? Jesli nie to rozpędz się i walnij baranka o ściane bo głupoty piszesz .
  8. KayaNaPaczaju

Jazda z psami aleś się wyniósł na wyżyny inteligencji... rodzice muszą być z Ciebie dumni że starasz się pokaztwac na fo innym gdzie ich miejsce. A tak serio... to uderz się w czoło człowieku bez wyobraźni i lekkiej dawki humoru. Fo jest było i będzie miejscem tanich spin . Tylko Idiota...
  9. KayaNaPaczaju

Rajmund sam się przyznał że chodzi do psychologa zatem śmiało można założyć że ma problemy natury emocjonalnej. Gdy czyta się to co Rajmund pisze na pw stwierdzam że obecny psycholog niezbyt mu pomaga- może trzeba go zmienić? Zaczynamy się trochę martwić o niego... W sensie o psychologa bo...
  10. KayaNaPaczaju

Wszystko jest sprawą otwartą - ale Jutro będzie futro ;)
  11. KayaNaPaczaju

Lepiej być pewnym siebie niż być niezrównoważonym jak Rajmund. Paczaj Coelho
  12. KayaNaPaczaju

Krecik spotyka swojego kumpla Krecika i mowi do niego " Ooo stary jak ja Cie dawno nie widziałem " :P
  13. KayaNaPaczaju

Skończcie już te wywody na pół strony... ta spina między PONY a NWE słaba i nieciekawa... fabcio nieśmieszny... świetlisty sztywniak.... Wrzućmy coś ciekawszego - może jakaś spina Głody vs Fast?
  14. KayaNaPaczaju

Potwierdzam:) czy to p! Czy Speed to przyjemność wstawać w nocy I się bić z nimi. Hmmm to taka walka kto jest wytrwalszy i ile nocek zarwie :)
  15. KayaNaPaczaju

Chcieć a móc to dwie różne sprawy kolego ;D pozdrowionka z Głodów ^^
  16. KayaNaPaczaju

Ty za to przebijasz wszystkich :)
  17. KayaNaPaczaju

Twoje wypowiedzi wskazują na zupełnie co innego
  18. KayaNaPaczaju

A Ty traktujesz tu cokolwiek na poważnie kakao?
  19. KayaNaPaczaju

Czujesz Czujesz się obrażony tym co napisałem ? Xd
  20. KayaNaPaczaju

Nwe nie wytrzymaloby miesiąca w walce 1 vs 1 na Nas.