Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Eeee a co ja tam robię?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ciebie też by mogli zawinąć
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Coś czuje że jeszcze zatęsknicie za moimi argumentami xD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Wypowiadasz pona, czekasz 7 dni i wjeżdżasz. Ja za to słyszałem że Sabat knuł za ich plecami- dlatego nie ma sensu prowadzić takich dyskusji. Jest jeden fakt który się liczy czyli niedotrzymanie okresu wypowiedzenia. Więcej już nie pisze, wyczerpałem się w temacie xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Ty othar na siłę próbujesz Waszą kosę rzucić na jakieś tło typu jak się zachowywały stefany, co stefany zrobiły z indianami. Zrozum że nie ma żadnego tła, jest jeden jedyny FAKT że nie dotrzymaliście okresu wypowiedzenia który był- choć niektórzy uważają że go nie było, pozdrowienia tutaj dla...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Zatem czytać nie umiesz, mówiłem że skoro Stefany tak postąpiły z indianami to wbiły kose- tak jak Wy wbiliście im teraz. Nie wiedziałem nawet o takim plemieniu jak indianie xd Biedny sabat bo się na nich uwziąłem, wybacz.. A teraz dawaj argumenty do mojej wiadomości powyżej - choć uprzedzę Cię...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Pakt wchodzi w życie wraz z dniem 18.03.2020 00:01 i obowiązuje do 18.04.2020 00:01. Brak możliwości wypowiedzenia Paktu w trakcie jego trwania, za wyjątkiem rażącego łamania warunków paktu przez jedną ze stron. Od 18.04.2020 00:01 do 25.04.2020 00:01 trwa tygodniowe wypowiedzenia, podczas...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Skarbie, mój argument jest prosty- jeszcze raz jak nie rozumiesz- pogrubię. Mieliście podpisanego pona tymczasowego po którym miał być OKRES WYPOWIEDZENIA 7 DNI, to logiczne że jak nie wytrzymaliście do końca tego pona i zerwaliście wcześniej to te 7 dni wypowiedzenia i tak obowiązują. No...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Ale to jest cringe, stary.. Powinniście zerwać pona, odczekać 7 dni ewentualnie dogadać się na krótszy okres i ich zjechać ;)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

I kto mi coś wyjaśnił? Ty mi wpajasz wraz z innymi z Sabatu swoje racje, równie dobrze Stefany mi podały swoje racje. Ja akurat kieruje się subiektywną oceną i własnym rozumem z tego co mi przedstawiły obie strony. Nikt bezstronny tu nie napisał że nie wbiliście kosy, cygan nie gra z Wami a...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Tabaluge to akurat ja i kłosik ładnie wyjaśniłem mimo że się nie znamy i nigdy nie rozmawialiśmy to mamy te same informacje i to samo zdanie ;d widzisz Ty nie umiesz normalnie rozmawiać, szukasz zaczepienia byle gdzie jak z tabalugą. Kij z tym że 10 stron wcześniej o Sabat się wypowiadałem...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

To nie jest tak VonDee że Stefanów nie obowiązywał- oni wbili kosę taką samą jak Wy teraz XD Ciesze się że w końcu jasno mówisz, zrobiliście to samo. Ich zachowanie i Wasze tak samo nazywam. ' Nasz był podpisany od 18.03 do 18.04 i gdyby wygasł normalnie to obowiązywało wypowiedzenie do 25.04...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Jest kilka rodzajów kos, jedną poznałeś, zostań na świecie dłużej zapewne jeszcze kilka ich poleci :P
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

No co Ty mi wpajasz jak jasno było pokazane że okres wypowiedzenia miał trwać 7 dni po zakończeniu pona, więc powtórzę się specjalnie dla Ciebie że oczywistością jest że w razie zerwania pona przez którąś ze stron trzeba tego dotrzymać. Napisz mi że bredzę, albo wstałem jakiś otumaniony i nie...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Skoro był ustalony okres wypowiedzenia po okresie tymczasowego pona to również obowiązuje w trakcie wcześniejszego zerwania stosunków. Załóżmy że wszystko by było idealnie, zostałby dzień do końca pona i nagle jedna ze stron wpada na pomysł, a to wjeżdżamy w nich dzisiaj bo jak się pon skończy...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Tutaj nie chodzi o dyskusje czy dobrze zrobiliście zrywając ten pon wcześniej, czy mieliście do tego podstawy- jak ksoks napisał że powód zawsze się znajdzie w takich sytuacjach. Większość plemion nie dotrzymuje okresu wypowiedzenia stąd wzięło się na plemionach słowo kosa. Beznadziejne jest to...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

@Ochrona Wioski Nie mam żadnego bólu liter, dziwny wniosek bo wcześniej potrafiłeś normalnie rozmawiać nawet jak niezbyt przychylnie się wypowiadałem na temat ilości członów i darm które tutaj zaprezentowaliście na 152. Jeśli było tak jak mówisz to i Stefany wbiły kose w tamtych indian i Wy...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Jeśli oni skosowali tych indian to mam rozumieć że Was teraz to stawia w lepszym świetle? :)
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

No proszę Cię, skoro padła decyzja o okresie wypowiedzenia po zakończeniu pona to analogicznie przy zerwaniu wcześniej też ten okres obowiązuje. Nie może być tak że tu obowiązuje a tu nie.. Idąc Twoim tokiem powinna być adnotacja do każdego warunku sojuszu np: Rekrutacja na naszym terenie- 7dni...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Może i było warto zakończyć współpracę- to już nie nam oceniać. Ale powinniście dotrzymać okresu wypowiedzenia który jednak był- 7dni ;) To zwykła kosa