Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

Bo zasady trzeba mieć ;] , a nie lawirowanie kłamstwa oszustwa knucia , podlenie się (Mmba Rafdeb Awet ) i wszystko to dla blaszki w grze , a cybciokrotek , nie znam go , ale przyznaje że dobrze sie ustwaileś Lordzie <luzik> , że masz takiego zawodnika który na polecenie wodza zrobi...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

czytałem nie raz ze Ty CybcioKrotek nie masz żadnych zasad , i po tym co teraz napisałeś wychodzi ze może to być prawda , kłamczuszku ;P nawet nie chce sie odnosić do tego , wielki obrońca najbardziej fałszywych zwichrowanych graczy 130 świata (Rafdeb Mamba Awet) , ale ich zachowania...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

a i jeszcze jest z wami Marcin.98 nie znam gościa nic a nic ;] , chyba założyciela miał w enkach , ale co by o nim nie pisac , to zachował jakieś pozory przyzwoitości , a nie jak tamta spodlona trójka z plemienia do plemienia .
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

Mamba , jaki " peszek " <lol> , dla mnie żaden peszek , dowiedziałem się coś więcej o Tobie <rotfl> Natalka pozdrów chłopaka <hahaha> nie mam zamiaru pisać w swoim profilu ze jesteś chorągiewka czy jakimś innym badziewiem tak jak to widzę robią gracze na innych światach , ale zabłysnęłaaaaś...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

po waszych tłumaczeniach obecnej sytuacji , utwierdzam się w tym że poziom spodlenia u graczy STR4CH nie zna końca ...... i to wszystko dla blaszki <hahaha>
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

wiem wiem , to wszystko dla blaszki bo jeszcze jej nie macie <lol> Ty Mamba danielo rafdeb i jeszcze pewnie kilka osób , reprezentujecie jeden poziom , spodlić sie dla blaszki <luzik> CybcioKrotek teraz zgaduje :-) , ta rurka spodlona co szpieguje i ma do was przejść , tez jeszcze blaszki...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

może wygrasz blaszkę i będziesz jednym z 80 , bo na nic więcej Ciebie nie stać :D ponad 10 lat w grze i jeszcze jej nie masz . szkoda prądu na czytanie tych głupot co tu wypisujesz , "kto wbije kose tym razem " .....odrazu widać że jesteś wielkim graczem <lol> Nie trzeba się spodlić...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

to ze ona polazła do wroga i się upodliła , sprzedając wszystkich tych z którymi grała i którzy jej ufali kompletnie mnie nie interesuje , ale bądź poważny i nie tłumacz jej ze poszło o zasty ...... znam wielu graczy którzy pilnują kont na zastach i nawet do głowy by im nie przyszło...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

ktoś tu tłumaczył Mambe i szpagat który zrobiła :-D i jak tu miała być równa walka , jak takiego kreta mieliście w swoich szeregach , sprzedawała wszystkie info do wroga , kopiowała fora , miała wasze komendy i wróg wiedział gdzie lecą offy , wielka "przyjaciółka " Mamba jak mogłaś się tak...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

może i na Ciebie warto pluć , ale podziękuje :-) lawirancie i krętaczu , wklejający cudze privy , z kont gdzie masz zasta i nie tylko , o innych Twoich nieuczciwych ruchach nawet nie chce mi się pisać , bo klawiatury szkoda . STRACHY , grajcie i wygrajcie jak dacie rade :-) kibicuje lepszym :-D
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

Tak czy inaczej , wiem ze jeszcze tu na 130 da się powalczyć .
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

sąsiad Twój , w grze i nie tylko w grze hahahahahaha
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

nie , nie Ciebie miałem na myśli , Ty walczysz :-)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 130

świat się jeszcze nie skończył i jeszcze sporo czasu potrwa :-) koalicja anty strach , to niestety w większości darmiarze , którzy są tylko aktywni jak idzie o przejmowanie darm , i dlatego walka jest nierówna , ale może się to zmieni ...........jeszcze czas jest na to :-D