Wyniki wyszukiwania

1. Świat bez zapraszania, ekip itd

Jak w temacie. Przydałby się świat jakiś w którym nie będzie żadnego zapraszania graczy w okolicę oraz wspólnego startu w plemieniu. Myślę że myłoby to być ciekawą odskocznią od standardowej gry, do tego bez funkcji premium i z nieograniczonym farmieniem i zapewne zleciałoby się sporo osób.
  2. Eventy

Widzę nawet nie utworzyliście tematu z komentarzami dotyczącego nowego eventu bo dobrze wiedzieliście co by było. Kiedy pojawi się jakiś event na światach bez funkcji premium? Czemu są one całkowicie pomijane? Bo gra tam mniej graczy, ale bardziej aktywne? Dlatego bo nie płacą? Żenujące to jest...
  3. Asystent Farmienia - Szablony pod wioskę

Prosta propozycja, możliwość utworzenia oddzielnych szablonów farmienia pod wioskę. Tak aby farmić w wiosce off lekką + toporami a w wiosce deff tam czymś innym(np ck). No i dodać opcję do zaznaczenia szablon globalny czy coś w tym stylu jeśli ktoś nie chce ustalać szablonów pod konkretne wioski...
  4. Świat bez zastępstw/ograniczone zastępstwa

Witam. Propozycja jest barzo prosta, przy okazji odpalania kolejnego świata bez farmienia, bez wolnego przesyłu surowców i z pomocą tylko w obrębie plemienia miałbym taką propozycję aby wyłączyć totalnie zastępstwa przez pierwsze 3 miesiące/pół roku lub ewentualnie aby były one ograniczone na...
  5. Mapa

Jak zapewne większość zauważyła bądź nie, mapa na 70 i 71 świecie została powiększona z 7x7 do 8x8 ! Nie wiem jak na innych światach. Jednak jest to dosyć niewygodne, przy farmieniu itp bo większość(a przynajmniej ja) zwykle farmi na zasadzie tych wiosek co ma wokół siebie taki kwadratami jakby...
  6. Filtr do raportów - tylko ataki na graczy

Witam. Mam taką prostą propozycję, z racji że AF'em można farmić tylko wioski barbarzyńskie to proponowałbym dodać do KP, a może nawet zastanowić się nad zwykłymi kontami bez KP, możliwość odfiltrowania takich raportów gdzie były ataki na graczy. Ułatwiłoby to trochę farmienie i znajdowanie...
  7. Świat z zakazanym cooplayingiem

Witam, pomysł prosty - stworzyć świat gdzie zakazany byłby cooplaying w obecnej formie(x osób które ma własne konto na plemionach sobie gra na jakimś świecie na jednym koncie). Po prostu taki świat fair play = brak multi kont,"cooplayerów",wolnego przesyłu surowców i wysyłania defa poza plemię...
  8. Co do raportów i wersji 8.0 - szaraki

Skoro są już zmieniane fliltry w raportach to proponuje dodać opcję aby nie wyświetlało raportów z ataków na szaraki i o ile się ma KP wraz z opcją pełny łup. Żeby np nie było w ogóle masy raportów z szaraków gdzie nie sfarmiło wszystkiego np albo w ogóle żeby nie było i w ogóle nie będzie...
  9. Nowe fliltry w raportach ?

Tak sobie pomyślałem że do tej pory nadal mnie wnerwia jedna rzecz - przy farmieniu ciągłe wyskakiwanie raportów. I mam takie dwie propozycje, aby dodać do fliltrowania raportów: Napady na wioski opuszczone bez szkód dla ciebie Wszystkie napady na wioski opuszczone Mniej spamu w raportach...
  10. Propozycja co do MK

Mam takie parę propozycji co do MK, głównie do asystenta farmienia: 1.Niech opcja C, tj liczy liczbę surowców i wysyła odpowiednie wojska, niech wysyła to co ustalimy a nie wysyła piki i miecze, trochę bez sens, głównie w wiosce którą zaczynało się jako 1 gdzie jakiś def był robiony i off...
  11. Odznaczenia w plemieniu

Witam. Mam kolejną drobną propozycję. Dodałbym aby założyciel plemienia miał dostęp do przeglądania wszystkich odznaczeń graczy w plemieniu wraz z ich wartościami. W teorii pokazałoby kto jest aktywny, tj farmi, atakuje itp. Byłaby po prostu taka dodatkowa zakładka w plemieniu podobna jak...
  12. Zmiana koloru paktu o nie agresję

Witam. Mam taką drobną propozycję. Według mnie aktualny kolor paktu o nie agresję za bardzo zlewa się z kolorem zwykłych wiosek. Proponował by dać bardziej ostrzejszy kolor fioletu, np: O TAKI. Niekiedy gdy już się ma zmęczone oczy ciężko odrużnić kolory pon'a od normalnych graczy. Chyba że ktoś...