Wyniki wyszukiwania

1. Pierwsze urodziny

Odp: Pierwsze urodziny I jak było? Jak tam adminowie? Mają naprawdę ludzkie twarze (dla niektórych jest to niewyobrażalne)?
  2. Nowe światy ograniczone czasowo.

Odp: Nowe światy ograniczone czasowo. Jestem za, urozmaicało by to rozrywkę, a ci którzy mówią że od tego jest SP to powiem jedno! jemu chodzi o to żeby były czasowe serwery z prędkością zwykłą! ZA! Lubię ten początek...
  3. Pierwsze urodziny

Odp: Pierwsze urodziny Dokładnie... @Lord Danillo I tak nie przyjadę, chora jestem. Rodzice by mnie puścili :p. W "Adamo" byłam... do d*** tam jest...
  4. Pierwsze urodziny

Odp: Pierwsze urodziny Oj, to szkoda, ale i tak będę, lekcje zawsze mogę odpisać :p, a nieobecność usprawiedliwić... na pierwszych urodzinach plemion jest się tylko raz :p.
  5. Pierwsze urodziny

Odp: Pierwsze urodziny A ja mam jedno pytanko, 13 października odrabiamy (odpracowujemy) dzień 2 listopada, nie wiem czy przyjadę... a więc Czy można by było przełożyć jakoś termin???
  6. legenda-ban

Odp: legenda-ban Nieprawda, czarny kolor na szybkich światach wszędzie oznacza tryb nocny!!! Chyba że chodzi ci o opuszczoną, której właściciel miał bana... Może lepszy by był zielony?
  7. Płeć :)

Odp: Płeć :) Akurat ja jestem dziewczyną i mi się to nie podoba że pisze "Little Black Ross Napisał:" a szkoda... taka mała a wielka zmiana.
  8. Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników No tak, to dlatego że przytoczyłam moją sytuację, mój kolega z plemienia gdzieś tak w styczniu będzie miał miot piesków (Westie) i od niego właśnie będę miała tego pieska za 500-1000 zł, a nie za 2000-2500 zł. :) Jak coś to piszcie mi Ross :).
  9. Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników

Odp: Zaawansowane wyszukiwanie użytkowników Ja jestem za. To nie serwis randkowy, ale niektórzy grają w plemiona po to żeby z kimś pogadać, kogoś poznać i oczywiście pograć, czasami znajdują się hodowcy w plemionach i można za okazjonalną cenę (po znajomości) nabyć szczeniaczka itd.
  10. piedestał

Odp: piedestał Nie o połowę tylko wszystkie jednostki idą tempem rycerza, działa tylko na machiny oblężnicze i piechotę.
  11. Sojusz Handlowy

Odp: Sojusz Handlowy A po kiego to, nie wystarczy ci to że handlarze już chodzą 5-6 min na pole? A gdzie sonda? O już jest. NIE!!! Bym zagłosowała na nie gdyż: - handlarze już chodzą po 5-6 min na pole, - ale po kiego to, jak chodzą bardzo szybko, szybciej od zwiadowcy, - się wymienia z tym...
  12. Obserwatorium

Odp: Obserwatorium To po co to wymyśliłeś? To jest gra, ale to nie są mniej, więcej simsy żeby wszystko było takie jak w rzeczywistości. Oto tematy o "czymś" podobnym: - Temat nr 1, - Temat nr 2, - Temat nr 3.
  13. Obserwatorium

Odp: Obserwatorium A po kiego to ma niby być? Przecież w przeglądzie wioski pokazuje się informacja że ktoś nas atakuje, a jeśli chodzi ci o to żeby było widać jednostki to ten pomysł nie przejdzie, przed założeniem pomysłu użyj opcji szukaj. A skąd ktoś ma wiedzieć np. 3 godziny przed...
  14. Pomoc-Informacje serverowe

Odp: Pomoc-Informacje serverowe Jestem jak najbardziej za, popieram dlatego gdyż nie będzie trzeba włączać forum i będzie wystarczyło tylko poszukać gdzie to jest. A może byś dał jakiś projekt wyglądu tego twojego małego, wielkiego pomysłu.
  15. Porcje / Monety

Odp: Porcje / Monety Człowieku, sposób! Jestem za, nie każdy ma możliwość kupienia KP. A poza tym to jest niesprawiedliwe pod względem światów, na 1-2 ś to jest, to dlaczego ma nie być na 3-9. A do wyrabiania paluszków może posłużyć click, click...
  16. Wasal

Odp: Wasal Głupi pomysł od tego są sojusze i PoN osobiste. Nie!!! A co jeśli wasal ma 100 pkt. a senior 10.000 i wasal wysyła mu 5 pików dziennie, bo go ktoś jeszcze atakuje, senior go chroni i ponosi coraz większe straty? Po 1, wasal nie ma jak się wzbić punktowo, a senior nie musi prawie...
  17. hard

Odp: hard Według mnie fajny pomysł. Czy ktoś tu mówi że gość by nie miał ochrony? Takie wioski do 150 pkt. by mogły być. Nie cierpię widoku 1/4 lub 2/4 (1/2) kontynentu szarego. To tyle. Pomysł świetny.
  18. Coś nowego...

Odp: Coś nowego... 1. Jestem jaka jestem. Czasami nie do wytrzymania. 2. Były takie trzy bądź cztery tematy: - Temat nr 1, - Temat nr 2, - Temat nr 3.
  19. Coś nowego...

Odp: Coś nowego... 1. Brak sondy. 2. Był już pomysł ze złotem. 3. 4. 5. Głupi pomysł. 6. Po kiego tortury,pułapki. 7. Po raz drugi: były takie pomysły!!!!
  20. Rep power.

Odp: Rep power. 1. Ankieta. 2. Dobry pomysł. 3. Inni mieli by więcej =D punktów, tak jak ja :). Choć wolę miły komentarz/podziękowanie za pomoc od większej ilości. 4. Eee, zmieniłam zdanie =| pomysłu nie popieram, ale już zagłosowałam.