Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Mówiłem ogólnie o przeciwnikach ekip Smuteczka i jak widać Wy nie jesteście tu żadnym wyjątkiem. Każda z takich ekip szczeka bardzo głośno na początku walki kiedy jest w kilkukrotnej przewadze, a koniec końców jak dochodzi do starcia 1:1 w liczbie wiosek to leci masowa kasacja. Takie sobie...
  2. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Zawsze się kasują kiedy jest 50/50 wiosek
  3. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

To chyba jednak nie było do końca słuszne stwierdzenie :)
  4. Mapki by aszu

Nowa mapka, bo dawno nie było :) Tworząc mapkę chciałbym tylko nadmienić dwie rzeczy. Pierwsza z nich to niezwykle szybkie podbijanie północy - sami gracze SIN przejmują średnio 20-30 wiosek dziennie od pajonków i OBSE-S. Nie wspominam tu o SMILE, które też działa aktywnie z przejęciami...
  5. Mapki by aszu

Pora już chyba na nową mapkę :)
  6. Mapki by aszu

Widzę, że osoba, która robiła mapy z jakiegoś powodu nie chce takowej wrzucić, więc sam zrobiłem mapkę :)
  7. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Nieudana akcja widać trochę boli :)
  8. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Z tego co pamiętam to właśnie pajonki (tzm) siedziały cały świat cicho i robiły fuzję za fuzją byle by tylko nabrać masy :) Zrekrutowaliscie chyba wszystko co było można więc nie ciśnij proszę po nich bo Was może spotkać ten sam los :)
  9. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Te pajonki to tylko wyzywać potrafią... Nie da się normalnie porozmawiać :P
  10. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Był tu taki jeden barbarzyński major się nazywał, który twierdził, że będzie nękał SIN na niskich moralach. Twierdził, że jest w sojuszu z obser i nikt temu nie zaprzeczał. Dlaczego więc nie uwzględniać tego plemienia w koalicji zachodniej? Poza tym wystarczy choćby spojrzeć na pierwszego gracza...
  11. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Widzę, że trochę jest tu przekłamywane to i owo :) Chciałbym zaznaczyć, że Sin ma podpisany z Office tylko i wyłącznie pakt o nieagresji. Nie wspieramy się militarnie więc przypisywanie tego plemienia do naszej "koalicji" jest totalnie nie na miejscu. Poprawię więc trochę Twoje wyliczenia...
  12. Najnowsza mapka i układ sił świata 135

Nie wydaje mi się, żeby sin miało sojusz z bum
  13. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Za nasze RO odpowiedzialne są plemiona, które nas atakowały. Bez ataków z ich strony nasze RO nie urosło by nawet o jeden punkcik - nieważne czy dostalibyśmy 100 czy 1 000 000 pikinierów :p Samym wysyłaniem defa nie da się nabić komuś RO:) Oczywiście, że zdarzały się wycieczki tego czy tamtego...
  14. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

To ja może zostawię tutaj coś takiego: Ranking Nazwa plemienia Pokonany Agresor 1 SARIN 11,45 mln 2 Wchodzimy z Hukiem 7,69 mln 3 Obserwacja Upadających Oponentów 7,50 mln 4 BUM 3 5,98 mln 5 21 Gramów 5,91 mln A gdyby ktoś miał wątpliwości, że jesteśmy atakowani: Ranking Nazwa plemienia...
  15. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Czy to ważne? Jeśli gdzieś gra to i tak szybko skończy widząc parę krzyży na koncie :)
  16. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Tyle, że nas nudzi wygrywanie serwerów w ten właśnie sposób i dlatego też wychodzimy z założenia, że albo wygramy serwer z jajem albo wcale. Powtarzane było to już kilkukrotnie na tym forum. Wystarczy czytać ze zrozumieniem:) Piszemy, że gramy bez darm, bo tak właśnie jest (większości graczy w...
  17. Mapy by EditionTwo - TOP 20

Fajnie, że stworzyłeś mapkę, aczkolwiek mam dwie uwagi. Tło w tym kolorze czyni mapkę niezbyt czytelną. Widzę, że oznaczyłeś plemię SMILE tym samym kolorem co SIN. Pragnę zauważyć, że tworzymy osobne plemiona więc powinieneś użyć innego koloru. Jeśli jednak chciałbyś zostać przy tego typu...
  18. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Wasza koalicja liczy sobie ponad 450 graczy z tego co patrzę (może nie policzyłem jeszcze jakiegoś członu). Twierdzisz zatem, że akcja zakończyła się porażką, bo brało w niej udział "tylko 30%"? To i tak daje około 135 graczy, a nas jest aktualnie 83.... Może nawrotka uda się bardziej. O ile...
  19. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Przecież oni i tak praktycznie nie farmili, bo jak to jest możliwe, żeby na tym etapie mieć ofa 900 toporow + 400lk? Sporo było takich kwiatków z tego co wiem
  20. Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Jesteśmy jedyną ekipą, która wyrzuca z plemienia ludzi, których przyłapie się na grze z darmami. Pomimo tego i tak znajdują się dzieci lub raczej trolle o wątpliwej inteligencji, które czując, że nie tolerujemy takiej gry, na przekór mówią że gramy z darmami. Może i Wam drogie płoteczki kiedyś...