Wyniki wyszukiwania

1. Król Julian IX

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Klepią lk a za chwilę będą klepać katy. Niektórzy grają tylko po to żeby burzyć więc nie zwracają uwagi na eko. Poburzą sobie trochę i skończą grę.
  2. Król Julian IX

Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

Liczyłem na szybkość 2 a tu niemiła niespodzianka i jest tylko 1,2. Pierwsze przejęcia po miesiącu gry, ciekawe ilu graczy zwłaszcza nowych wytrzyma tak długi okres. Katy na tym świecie będą mieć żniwa. Strata kilku poziomów eko to będzie masakra.
  3. Król Julian IX

Propozycje

Są różne eventy i niektóre bardzo losowe i teraz sobie wyobraź grę na świecie bez farmy gdzie jedyne źródło surowców to to co wyprodukuje wioska, a ktoś w pierwszych dniach świata wylosuje +30% produkcji na 7 dni? Właśnie po takim czymś pisałem o ograniczenie eventów chociaż sam taki bonus...
  4. Król Julian IX

Propozycje

Moja propozycja żeby ograniczyć eventy na światach bez farmy została spełniona. Obecnie na wszystkich światach nieparzystych eventów jest znacznie mniej niż na parzystych. Nie wiem czy to zasługa naszego TEAMu czy nie ale wynik końcowy jest taki o jaki mi chodziło.
  5. Król Julian IX

Wzor na czas budowy budynkow.

Długa ta chwila. Trwa już 1,5 miesiąca a końca jej nie widać <beczy>
  6. Król Julian IX

WIADOMOŚĆ GRUPOWA

Z tego co rozumiem to twoja propozycja nie powinna dotyczyć wiadomości grupowej ale rozbudowy czatu o możliwość stworzenia dowolnej grupy na nim. Tak propozycja była już na forum https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/poprawki-czatu.126329/#post-2156153
  7. Król Julian IX

WIADOMOŚĆ GRUPOWA

Wejdź sobie w wiadomości -> Wiadomość grupowa i tam masz wiadomości grupowe. Kliknij w temat wiadomości i wyświetli Ci się treść wiadomość którą wysłałeś. O to Ci chodziło?
  8. Król Julian IX

WIADOMOŚĆ GRUPOWA

stwórz sobie listę mailingową. To nie jest trudne. Możesz to nawet zrobić ręcznie wpisując po kolei nicki graczy oddzielone ; np. Król Julian IX;Usman z Diny;Kowlsk1;Nowk5 itd. Zapisz sobie tą listę w notatkach a potem w miejsce adresata wystarczy ją wkleić i w ten sposób wyślesz wiadomość...
  9. Król Julian IX

ZAKOŃCZENIE ŚWIATA

Więc dlaczego chcesz im skrócić ten czas triumfu? Do jest dla nich nagroda za wygranie świata. Dojechanie do końca swoich wrogów. Skoro zwyciężyli niech bawią się tak długo jak mają na to ochotę. Po co im odbierać zabawę?
  10. Król Julian IX

ZAKOŃCZENIE ŚWIATA

Najkrótszy świat jaki grałem trwał 7 miesięcy. Zakończył się gdy zwycięskie plemię nawet nie zdominowało połowy świata. Wszystko przez to ze źle był ustawiony warunek zwycięstwa. O ile dobrze pamiętam to plemię miało osiągnąć określoną liczbę punktów aby i utrzymać ją przez miesiąc aby zakończyć...
  11. Król Julian IX

WIADOMOŚĆ GRUPOWA

A co jeśli zmieni się skład plemienia? W każdej wiadomości masz wpisanego adresata. Jeżeli wysyłasz pierwsza wiadomość do A;B;C;D i później odchodzi gracz B a przychodzi gracz F to kolejna wiadomość grupowa zamiast trafić do graczy A;C;D;F trafi do graczy A;B;C;D czyli trafi do gracza B który...
  12. Król Julian IX

Świat barbarzyński

Dużo ostatnio się mówi o tym że nowych graczy nie przybywa bo jak ktoś nowy wejdzie do gry to zanim się rozwinie to zostanie pokonany. Może trzeba pójść troszkę w innym kierunku i spróbować innych rozwiązań choćby tych z arkadii gdzie jest ograniczona możliwość atakowania graczy. Nie chodzi mi o...
  13. Król Julian IX

mapy by darek900

Czyli w zasadzie przez te 10 dni to tylko przejmowanie barbar na całym świecie ;p
  14. Król Julian IX

Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

Bardzo dobrze że na nieparzystych niema eventów. Są gracze którym nie odpowiadają taki udziwnienia gry, zwłaszcza na światach bez farmienia.
  15. Król Julian IX

Obrzeża

WATAHA i WILKI to jedno plemię. Proszę zaznaczyć następnym razem.
  16. Król Julian IX

OBRZEŻA + Zapełnienie

WATAHA też ma 2 człony Drugi człon to WILKI na następnych mapkach prosił bym zaznaczyć <cfaniak>
  17. Król Julian IX

Wydarzenie: Oblężenie zamku - komentarze

- i oby z większością wydarzeń tak było <jupi><szampan>;D
  18. Król Julian IX

Dyskusja o sytuacji na świecie 133

SPEED jest jak kadra skoczków w LGP. 5 członów (zawodników) w czołówce i do tego 2 na podium :D
  19. Król Julian IX

Połączenie wszystkich wersji językowych

Przeglądnąłem wszystkie mapy plemion ze wszystkich krajów (33) i muszę stwierdzić że za niedługo serwery będą zamykane. To już niestety tylko kwestia czasu. Jedynie w Brazylii toczy się walka jeszcze na 16 kontynentach a w pozostałych krajach zamyka się w 4 kontynentach. W niektórych krajach...
  20. Król Julian IX

Dyskusja o sytuacji na świecie 133

A może tak dla odmiany porozmawiajmy na forum s133 o s133???:confused: