Wyniki wyszukiwania

1. JaviFlores

Królewski jarmark - komentarze

Mam nadzieję, że jeszcze będzie event z MK30/KP30 :)
  2. JaviFlores

Czas zastępstw

Obliczylem ile godzin moje konto spędziło na zastępstwach i suma wyszła mi 48h. Natomiast system gry zaokrąglił mi do pełnych 5 dni (!!!). To rozumiem, że plemiona 1h liczą mnożąc to przez 2-3 czy na jakiej zasadzie to działa?
  3. JaviFlores

Pokazanie czasu w ataku

Z planeru ataków też nie korzystasz bo to za duże ułatwienie?:)
  4. JaviFlores

Pokazanie czasu w ataku

Jak wysyłamy gdzieś wojsko to mamy 10 min na cofnięcie jego. Przerwać można klikając w czerwony krzyżyk.:x: JA sobie tak pomyślałem, że fajnie by było gdyby najeżdżając kursorem na ten krzyżyk wyświetlał się czas ile to wysłane wojsko już wędruje. Raz, że pomaga przy cofce a dwa wiadomo ile mamy...
  5. JaviFlores

Moderatorzy dzielonych zakładek

Lepiej by było zrobić, że jesli dzielona zakładka miałaby być usunięta to za zgodą pozostałych plemion. Czyli np. Akceptacja kasacji dzielonej zakładki: V Plemię nr 1 V Plemię nr 2 V plemię nr 3 X plemię nr 4. Czyli potrzebna by była akceptacja w tym przypadku wszystkich 4 plemion.
  6. JaviFlores

S100- ekipy

Rewolucja z 91s będzie na 100s?
  7. JaviFlores

Apka

Ktos w ogóle pracuje nad rozwojem apki na androida? Moglibyscie zmienić parę rzeczy: -dodać masową rekrutacje -usunąć błąd, że podczas przeglądania forum gdy bierzemy cofnij nie wywala nas do przeglądu wioski. -wchodzenie na zastępstwa z apki. Na razie to ta apka właściwie oprócz...
  8. JaviFlores

Oblężenie zamku powraca - komentarze

To niemożliwe żeby Twój zamek miał 25 PŻ od początku. Sprawdź w raportach czy nie przyszedł Ci raport o zniszczonym zamku. Prawdopodobnie Twoja grupa rozbija już drugi.
  9. JaviFlores

Milisekundy przy wysyłaniu ataku

Proponuję wprowadzić pokazywanie ms przy wysyłaniu ataku z placu. Administracja zablokowała ten skrypt który obliczał czas do wysłania ataku, a z którego korzystała podejrzewam większość graczy. mam nadzieję, że każdy wie o co chodzi w tej propozycji, a kto nie wie niech pyta poniżej...
  10. JaviFlores

Oblężenie zamku powraca - komentarze

Mój komentarz do tej zabawy to minuta ciszy przed komputerem.
  11. JaviFlores

Konkurs wiedzy o Plemionach - pytanie 6

Karczma przed: 20 po: 25
  12. JaviFlores

Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

1 MasterinniPL 280 (100|100|80) 2 PolP69 280 (100|100|80) 3 yusssuff 260 (100|80|80) :):)
  13. JaviFlores

Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Ciekawe czy Donald Tusk też byłoby poprawnie. :)
  14. JaviFlores

Światy 98 i 99 - dyskusja

To jakie konkretne ekipy startują w końcu ?
  15. JaviFlores

Światy 98 i 99 - dyskusja

Dobrze, że na 99 będą technologie zbadane/niezbadane bo mam dosyć tych 10 poziomowych na kilka nastepnych swiatów.
  16. JaviFlores

Oceń osobę nad sobą

kanciash. Nick 5/5 Avatar 5/5 Podpis 5/5
  17. JaviFlores

Światy 94 i 95 - dyskusja

Dobre dla kogoś kto gra do 10 wiosek
  18. JaviFlores

Światy 94 i 95 - dyskusja

95s coś mi się wydaje, że zostanie zamkniety w pół roku jak się zaloguje 10k osob :)
  19. JaviFlores

2 graczy zalogowanych ??

Dobra już wiem czemu to się tak dzieje. Kiedy mam otwartą zakladke z atakiem [lub otwartą kartą z pw do innego gracza] i na innej karcie zaloguje sie na inny swiat a pozniej znowu na ten poprzedni to takie cos wyskakuje podczas proby wyslania ataku lub pw:)
  20. JaviFlores

Darmowe pp od supportu

Przed chwilą wchodząc na zasta [konto 30kk] wyskoczyło okienko, ze administracja przekazuje prezent w postaci 300pp. O co chodzi i dlaczego ja czegoś takiego nigdy nie dostałem ?:)