Wyniki wyszukiwania

1. JaviFlores

Czas zastępstw

Obliczylem ile godzin moje konto spędziło na zastępstwach i suma wyszła mi 48h. Natomiast system gry zaokrąglił mi do pełnych 5 dni (!!!). To rozumiem, że plemiona 1h liczą mnożąc to przez 2-3 czy na jakiej zasadzie to działa?
  2. JaviFlores

Pokazanie czasu w ataku

Jak wysyłamy gdzieś wojsko to mamy 10 min na cofnięcie jego. Przerwać można klikając w czerwony krzyżyk.:x: JA sobie tak pomyślałem, że fajnie by było gdyby najeżdżając kursorem na ten krzyżyk wyświetlał się czas ile to wysłane wojsko już wędruje. Raz, że pomaga przy cofce a dwa wiadomo ile mamy...
  3. JaviFlores

Apka

Ktos w ogóle pracuje nad rozwojem apki na androida? Moglibyscie zmienić parę rzeczy: -dodać masową rekrutacje -usunąć błąd, że podczas przeglądania forum gdy bierzemy cofnij nie wywala nas do przeglądu wioski. -wchodzenie na zastępstwa z apki. Na razie to ta apka właściwie oprócz...
  4. JaviFlores

Milisekundy przy wysyłaniu ataku

Proponuję wprowadzić pokazywanie ms przy wysyłaniu ataku z placu. Administracja zablokowała ten skrypt który obliczał czas do wysłania ataku, a z którego korzystała podejrzewam większość graczy. mam nadzieję, że każdy wie o co chodzi w tej propozycji, a kto nie wie niech pyta poniżej...
  5. JaviFlores

Darmowe pp od supportu

Przed chwilą wchodząc na zasta [konto 30kk] wyskoczyło okienko, ze administracja przekazuje prezent w postaci 300pp. O co chodzi i dlaczego ja czegoś takiego nigdy nie dostałem ?:)
  6. JaviFlores

2 graczy zalogowanych ??

Dzisiaj podczas wysylania atakow dostalem taki komunikat. Raz ze pierwszy raz cos podobnego mi wyskoczylo a dwa dziwne jest to ze wyskakiwalo w momencie kiedy naciskalem na 'wyslij atak'. Wczesniej kilka razy odswiezalem inna karte z plemionami jak to robie zazwyczaj zeby internet mial...
  7. JaviFlores

Przypisanie graczy do zakładki

Co powiecie na dodanie opcji, ze mozna stworzyc na forum zakładke i przypisać do niej wybranych graczy? np. gracze o nazwie A, B, C, D mogliby zostać dodani do zakładki o nazwie XXX, a gracze X, Y, Z mogliby zostać dodani do zakładki YYY. Takie cos ulatwilo by planowanie akcji i zmniejszenie...
  8. JaviFlores

Grafika

Wczytuje wam sie grafika na plemionach? U mnie tylko na plemonach nie wczytują sie obrazki. Na kazdej innej stronie wszystko jest po staremu. Na kazdej przegladarce to samo, czyli to musi byc cos od plemion nie tak. Wyczyszczenie ciastek itp nie pomoglo.
  9. JaviFlores

multicytaty

Witam. proponuję wprowadzić na forum możliwość multicytatów, bo obecnie mozna tylko 1 post zacytować a reszte trzeba kopiować. każdy zapewne wie o co mi chodzi wiec się nie będę rozpisywał na ten temat dłużej.
  10. JaviFlores

Poproś o pomoc - poprawka

Witam. Obecnie, gdy wybieramy opcję 'poproś o pomoc' mamy przegląd tylko jednej wioski. Jest to może i dobre rozwiązanie jeśli mamy nie więcej niż 5 wiosek. Ale w momencie jak przychodzi nam obrona >50 wiosek? Przecież do każdej trzeba dotrzeć. A jak ataki ciągle wzrastają? Wówczas trzeba...
  11. JaviFlores

Wspólna konferencja

Dzień dobry. Nieodzownym elementem tej gry są dobrze zorganizowane, zsynchronizowane ataki lub tak zwane fale plemienne. Zazwyczaj za takie akcje odpowiedzialna jest jedna osoba, często radny. Wiadomo jak to bywa. A to jeden nie może, a to drugi nie ma offa, trzeci nie może bo ma wyjazd lub nie...
  12. JaviFlores

Uprawnienia zastępcy

Witam! Bardzo często zdarza się, że nie mamy czasu na grę w plemiona. Powodem może być wiele czynników, zazwyczaj niezależnych od nas. Wówczas korzystamy z zastępstwa. Nie będę opisywał o co w tym chodzi, bo każdy z nas używał tej opcji bynajmniej raz. Często zdarza się, iż zastępca nadużywa...
  13. JaviFlores

Wywiad z BANITA78 s16

Proponuję przeprowadzić wywiad z graczem BANITA78 [s16.], założycielem plemienia -TT-. Uważam, że warto przybliżyć jego postać. Proszę o podawanie możliwych pytań.
  14. JaviFlores

Piedestał

Zawsze przejmując wioski denerwowało mnie, że po jej zdobyciu zburzany był piedestał. Moja propozycja to naprawienie tego wręcz kosmetycznego błędu. Drobna zmiana, a wydaje mi się, że pożyteczna... Ankieta dołączona zaraz będzie !!!:P
  15. JaviFlores

Forum Plemienne

Dzień dobry albo raczej dobry wieczór! Chciałbym przedstawić Wam moją propozycję. Polega ona na poprawieniu forum plemiennego. A mianowicie. Będzie ona na wzór wiadomości prywatnej, czyli: [1][2][Wszystkie] Powód? Częsty brak czasu, a ta (ewentualna) poprawka ułatwiła by znacznie życie...