Wyniki wyszukiwania

1. Zygmek101

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

35. Miłego wieczoru Spamerki 89 :(
  2. Zygmek101

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Podsumowanie dzisiejszej akcji EZ na Głód i T-R Wynik już nie ulegnie zmianom do końca dnia, a sytuacja przedstawia się następująco EZ 7:7 Głód+T-R Głód 7:5 EZ EZ 2:0 T-R Pokonani przeciwny(tutaj niestety nie mam pokonanych jednostek na linii EZ vs T-R, ponieważ nie ma ich w wojnie). Jako...
  3. Zygmek101

Na 133 nie dawałeś mi tygodnia jak się śmiałem, że w 6 osób utrzymamy 3 człony Stefanów, 2 człony TI i 1 człon PDX...a jednak daliśmy radę, jeszcze przepychając TI, tutaj mam jak to mówi Heymitch 6 członów, więc jest nadzieja :D
  4. Zygmek101

Nie wiem, dlaczego na mnie naskakujecie, nikogo z Was nie wyzywam personalnie. Jeśli chcecie mi coś udowodnić, to udowodnijcie mi to w grze, bo na razie nie mam sobie nic do zarzucenia.
  5. Zygmek101

Znaczy oni tam mu chyba kazali zasta wrzucić z prawami, więc za to już ban może być.
  6. Zygmek101

No cóż, jeśli powodem było niewysłanie ataku, to wywalenie wojsk w kosmos to jest chamstwo dla własnego gracza, ale po tym jak Zaskocz ich wyzywa to czego się można spodziewać po takim? Ogólnie to żeby nie było, uważam, że wysłanie wojska w kosmos kretowi jest dozwolone i sam to stosuję, np. w...
  7. Zygmek101

Człowieku, połowa Twojego plemienia przeszła do wroga, a Ty się kłócisz o 2 wioski z PONY? Proponuje wkurzać ich bardziej, wtedy Ci Twoi gracze, którzy nie dostali miejsca w NWE na pewno dostaną miejsce w PONY.
  8. Zygmek101

Jedyny moment kiedy można przejść do wrogiego plemienia to kiedy plemię się rozpadnie albo rada powie, że to nie ma sensu, a ponieważ gracze są najważniejsi to mogą przejść do wroga.
  9. Zygmek101

Tak trochę na rozluźnienie atmosfery pozwolę sobie wrzucić, bo ktoś skasował nam karczmę :( (#WDniewinne!N!winne) https://docs.google.com/document/d/1L8N-Di21vFx_l_wtkCrtbtrFDNYm6CteRD88Eq1-JBk/edit
  10. Zygmek101

1. Wykorzystaj informacje od kreta w Głodach. 2. Napisz, że Głody nie powiedziały Ci o swoim krecie u Was. 3. Uznaj to za powód do zerwania sojuszu... Jejku, rozumiem Jutro, nie mają się jak rozwijać, a my bijemy na razie każdego, więc dopóki EZ jeszcze żyje mają jakieś szanse w walce z nami...
  11. Zygmek101

Jejku nie ma co mówić o kosie ze strony Jutra, kosa to będzie, jeżeli jedna ze stron nie dotrzyma okresu wypowiedzenia, mięli prawo wypowiedzieć, to wypowiedzieli, a to, że naciągnęli fakty, to mięli do tego prawo. No cóż, gramy dalej, mamy 3 człony aktywne przeciwko 3 członom EZ, 1 członowi...
  12. Zygmek101

Bez darm ich liczysz?
  13. Zygmek101

Od wczoraj support nie po naszej myśli, 4 karety nie przejmuja wioski EZ bo nie zbijaja poparcia i 3 grube nie odbijają wiosek z poparciem 25-28... PS: PONY to liczbą darm przebijają chyba swoje konta :D
  14. Zygmek101

https://imgur.com/a/TTLtotl tak tylko zostawię.
  15. Zygmek101

Moim zdaniem to bez znaczenia, czy ich wywalacie, czy nie, bo i tak wioski po TDP wpadają bardzo łatwo, ale wywalenie 40 ludzi z plemienia lekką ręką, ponieważ nie chce się zarządzać 3 członem? To jest szczyt chamstwa i porównywać podkopywanie czyjegoś gniazda do podkopywania własnego i...
  16. Zygmek101

Jakby przejęli Ciuluska to by było na plus dla Jagód, a nie dla Legend :)
  17. Zygmek101

Mapki Margitki

Zapominacie, że wszystkie konta top3 to Zygmek
  18. Zygmek101

Wojsko porusza się przecież wolniej niż normalnie. Szlachcic idzie normalnie 35 minut jedno pole, tutaj prawie 1:30minuty wolniej, niby nic, ale fakt zauważalny.
  19. Zygmek101

Zygmek dnia 24.09. o 09:05 bo obrazasz ustrój kapłaństwa i ranisz moje uczucia xxx dnia 24.09. o 06:25 Dlaczego? :D Zygmek dnia 23.09. o 23:48 Zmień opis. w którym momencie groziłem, że Cię zreportuje? Wybacz, ale jest to podłe kłamstwo, nie zdarzyło mi się zgłosić nikogo, jeśli nie...
  20. Zygmek101

1.Wejdźcie na zasty graczom i poblokujcie ludzi z Głód, którzy z nimi piszą nawet, jeśli są to znajomi z poprzednich światów. 2. Dostań ode mnie dobrą radę, że możesz dostać bana za opis, nie podziękuj. 3. Dodał do listy naszych graczy, a nie od Was, więc nie widzę żadnej próby sprawienia, że...