Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja - zaczynamy ;)

czemu wariaty nie szkalują trd po dzisiejszej zwycięskiej akcji ofensywnej?
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

ja pytałem
  3. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

trd fujka, darma top
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

Znamy się? Bo coś kojarze że nasze relacje rozpoczęły sie w momencie rozpiski Twoich wiosek.
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

Następnym razem należy nie warzywić, a aktywność zostawić na okres PRZED rozbiórką, a nie po.
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

do budy choriel
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

chłop poszedł do plemienia o nazwie "darma" i jest w szoku że darmy jedzą lol
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

ej gladiator, pochwal się co tam za bunkry Ci postawiliśmy jak wołałeś o mobila
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

z tego cyrku zwanego koalicją osranych gaci, aka vipy i ich warzywniak na obrzeżu
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

tu nie 190
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

Ej chłopaki z koalicji ugiętych kolan, akcja była wczoraj... dzis juz mozecie sobie odpuścić dalsze ośmieszanie się
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

tak szybko kontem rzucił? :/
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Ty wiesz co to jest RW pajacu?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

a kolega jest kim? bo nick inny niż w grze, a bardzo dużo mówisz jak na anonimowego :) darm można się nawpierdalać i nic z tego nie mieć, albo można nawpierdalać się darm i być top 2 RW (na koniec lipca byłem top 2 albo top 3), więc nie pierdol głupot, że "nie potrafię przejąć" nic na froncie...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

popłacz się najlepiej xD
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Takim cudem, że nie miał żadnej wioski frontowej? xd Był w plem które dostawało wpierdol przez miesiąc i zrobił w tym czasie top 223 RW. Powtórzę, 223. Czego mieliśmy go nauczyć? Żeby wysyłał mobil ludziom? XD On zabił jako wspierający 450k jednostek, ja 2.5mln, graliśmy w podobnej okolicy, no...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Nie wiedziałem o tym. Odpowiedziałem już na Twoje "argumenty" na temat tego, że zajęło nam "105" dni, żeby zrobić siłowkę. Kiedyś byliśmy w innym plemieniu i była obrona częstochowy, proporcje 3def : 1off w wioskach, a Ty chcesz siłówki robić? xD Jak każdy ma zagrody defa a offów mamy tyle co...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Napisz z głównego konta nikczemny podrabiańcu
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Oddaj prawdziwego blacka
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Byłem radnym w VAR, w którym graliśmy razem tak na oko 45 dni (a radnym byłem przez ostatni miesiąc), w tym okresie wyszukiwarka pokazała mi, że zdarzyło nam sie pisać ze sobą 3 razy, raz miałeś "za daleko" mobilem, a wysyłałem ze skryptu (XD), raz wysłałeś, a raz Ty poprosiłeś o mobil na wioskę...
Do góry